• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

16. novembra 2012 
dakujem jaruska :slight_smile: ja sa praveze citim ok, nic mi nie je, len dneska toto :confounded: to minuly mesiac som si aj ja par veci namyslala, som si myslela, ze vyslo, ale nic. tak tento mesiac sa snazim zostat v klude.
inak pozeram, ze ty budes mat den plny ocakavania zrovna na moje narodky, tak dufam, ze budeme oslavovat spolu :grinning:
2. júl 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja si myslim ze tento mesiac nic nebude, lebo psychika nepusti, :frowning2:

minewka- ja ti velmi drzim palce aby si bola tehulka :slight_smile:
2. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fazulka :slight_smile: tak to nikdy nevies, ci ano alebo nie. vsak vzhladom na to, kolko nas tu je, by sa mala kazdy mesiac aspon jedna z nas stat tehulkou :wink:
2. júl 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, to by bolo ina sranda, keby sme pomaly kazdy mesiac po jednom toto forum opustali a sli do tehuliek. :DDDD Nie ze by mi tu s vami nebolo fajn, ale... :DDDDD No, manzelik ma vtedy meniny, tak uvidime. :slight_smile:)) Bol by to super darcek. :slight_smile:)))))))
2. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky, no wow..uz som tu dlho nebola a vy ste sa medzitym prestahovali do inej temy...l chcela som sa podakovat za tehu virusik :slight_smile:
a vsetkym buducim tehulkam zelam nech su tam dve ciarky co najskor...ja som tej mojej ani nechcela verit :grinning:
2. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
notak to by bolo super, baby aj u vas tak horuco, a co dnes na obedik, hm
2. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka - dobry termin, ze valentin :grinning: aj by som povedala, ze aj ja chcem, ale radsej chcem skor :slight_smile:)))
sabiatko - mas pravdu, statistika nepusti... ale kedze funguje vraj syndrom menstruacie v rovnaky cas u zien, co byvaju spolu, tak snad bude fungovat aj syndrom otehotnenia v rovnaky cas u zien, ktore komunikuju na konikovi v jednej teme :grinning:
jaruska - my nemame v plane tuto temu opustit, ked ostaneme tehu, ved uz planujeme maminkovsky zraz v lete 2010 :slight_smile:)))))
2. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz chcem v tejto teme ostat, vsak uz 2 mesiace ju citam od zaciatku, este ked mala iny nazov a vsetkych tu poznam :slight_smile: a tiez budu super maminkovske rady, nech vieme, co nas caka...
2. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaktusik - no,ja mam termin 16.2., to mi len tu tak vypocital pocitac..podla sona mam toho 16. aj tak je to al jedno..hore dole,par dni :slight_smile:
2. júl 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved jasneeeeeee, ani ja sa neodstauhej. :DDDD Lucinka, gratulujem!!!!! Poriadne nas popluj!!!!!! :DDDDD
2. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka, hlavne nech ste zdravi a stastlivo porodis
2. júl 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
2. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
Ja tomu nemôžem uveriť...slabá, ale je tam, z obedňajšieho moču a v limite............ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Som v šoku.
2. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jezisi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!! Pocuj a kolko sa vlastne snazite/snazili ste sa?
minewka, to je supiiiiiiiis, gratulujem... budes mamina :dizzy_face:
To je krasne, tesim sa!!!!!!!!!
2. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne, pekne... tu uz viac tehuliek jak snaziliek :dizzy_face: minewka, sa s tebou tesim, ako by som to bola ja :slight_smile:)))))))))
2. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, este zopar poluti a vsetko bude super, takze Minewka, pluj pluj, kolko ti hrdlo raci. :slight_smile:)))))))
2. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ja som v takom šoku, že až...ako ani neviem písať poriadne, aj keď radšej sa ešte veľmi neteším..pááni...

No snažili sme sa tak od marca-apríla, v máji mrcha meškala, ale nič a teraz v júny uvidíme, či sa podarilo...
2. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ten šok ti verim!!!!! Ja ja by som tomu snad ani neverila!!!! Tak to sa snazite kratucko, to je bomba!!!!! To je v poho. Neboj, lekar to tiez urcite potvrdi a potom si budes uz len krasne rast. :DD
2. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minewka- je to super, tak splnilo sa ti to, parada.ja som to tusila, dobre si urobila ze si testla, sama radost
2. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minewka, aj ja by som bola v soku, vsak to je take krasne :slight_smile: teraz by si asi mala najblizsie skocit k doktorke, nech ti zoberie krv a kukne sa na drobca...
2. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, kedy pôjdem k DR...asi v pondelok...uvidíme, či čiarka bude silnieť...
2. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ak som ozaj tehu a ma čaká to, čo dnes ráno, tak to je hrôza... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesim sa s tebou,pockaj do pondelka a chod k lekarovi, a ak sa ti to potvrdi na 100 pro, tak musis nas vsetky popluvat aby sa nalepilo aj na nas
2. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, si nemyslim, ze kazdy den to bude take zle. len si budes musiet troska ustrazit, aby si nebola hladna... cely den nieco male papat a hlavne rano predtym nez vstanes... ved to hravo zvladnes :wink:
2. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s láskou Vás všetky opľujem, ak to tak bude :slight_smile:

idem hodiť do albumu foto, ale neviem to dobre odfotiť, lebo brat si vzal na dovču foťák a fotím to len mobilom...na živo je krajšia..:slight_smile:
2. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Sabiatko, môže byť...včera som toho mala strašne veľa, celý deň som nič nejedla, ale vôbec nič, lev vypila asi 3 minerálky, kolu, jedno kapučíno a prišla som domov asi o 21:00 a zjedla len pár piškót, lebo som dáko nebola hladná...A ráno mi bolo strašne zle...:slight_smile:
2. júl 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok