Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

sabiatko
2. júl 2009

dakujem jaruska 🙂 ja sa praveze citim ok, nic mi nie je, len dneska toto 😖 to minuly mesiac som si aj ja par veci namyslala, som si myslela, ze vyslo, ale nic. tak tento mesiac sa snazim zostat v klude.
inak pozeram, ze ty budes mat den plny ocakavania zrovna na moje narodky, tak dufam, ze budeme oslavovat spolu 😀

fazulka1512
2. júl 2009

babule ja si myslim ze tento mesiac nic nebude, lebo psychika nepusti, ☹

minewka- ja ti velmi drzim palce aby si bola tehulka 🙂

sabiatko
2. júl 2009

ahoj fazulka 🙂 tak to nikdy nevies, ci ano alebo nie. vsak vzhladom na to, kolko nas tu je, by sa mala kazdy mesiac aspon jedna z nas stat tehulkou 😉

jaruska8
2. júl 2009

Veru, to by bolo ina sranda, keby sme pomaly kazdy mesiac po jednom toto forum opustali a sli do tehuliek. :DDDD Nie ze by mi tu s vami nebolo fajn, ale... :DDDDD No, manzelik ma vtedy meniny, tak uvidime. 🙂)) Bol by to super darcek. 🙂)))))))

lucinka4
2. júl 2009

ahoj kocky, no wow..uz som tu dlho nebola a vy ste sa medzitym prestahovali do inej temy...l chcela som sa podakovat za tehu virusik 🙂
a vsetkym buducim tehulkam zelam nech su tam dve ciarky co najskor...ja som tej mojej ani nechcela verit 😀

fazulka1512
2. júl 2009

notak to by bolo super, baby aj u vas tak horuco, a co dnes na obedik, hm

kaktusik007
2. júl 2009

lucinka - dobry termin, ze valentin 😀 aj by som povedala, ze aj ja chcem, ale radsej chcem skor 🙂)))
sabiatko - mas pravdu, statistika nepusti... ale kedze funguje vraj syndrom menstruacie v rovnaky cas u zien, co byvaju spolu, tak snad bude fungovat aj syndrom otehotnenia v rovnaky cas u zien, ktore komunikuju na konikovi v jednej teme 😀
jaruska - my nemame v plane tuto temu opustit, ked ostaneme tehu, ved uz planujeme maminkovsky zraz v lete 2010 🙂)))))

sabiatko
2. júl 2009

aj ja uz chcem v tejto teme ostat, vsak uz 2 mesiace ju citam od zaciatku, este ked mala iny nazov a vsetkych tu poznam 🙂 a tiez budu super maminkovske rady, nech vieme, co nas caka...

lucinka4
2. júl 2009

kaktusik - no,ja mam termin 16.2., to mi len tu tak vypocital pocitac..podla sona mam toho 16. aj tak je to al jedno..hore dole,par dni 🙂

jaruska8
2. júl 2009

Ved jasneeeeeee, ani ja sa neodstauhej. :DDDD Lucinka, gratulujem!!!!! Poriadne nas popluj!!!!!! :DDDDD

fazulka1512
2. júl 2009

lucinka, hlavne nech ste zdravi a stastlivo porodis

minewka
2. júl 2009

Babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

minewka
2. júl 2009

je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

minewka
2. júl 2009

Ja tomu nemôžem uveriť...slabá, ale je tam, z obedňajšieho moču a v limite............ 😝 😅

minewka
2. júl 2009

Som v šoku.

jaruska8
2. júl 2009

Jezisi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!! Pocuj a kolko sa vlastne snazite/snazili ste sa?

sabiatko
2. júl 2009

minewka, to je supiiiiiiiis, gratulujem... budes mamina 😵

jaruska8
2. júl 2009

To je krasne, tesim sa!!!!!!!!!

sabiatko
2. júl 2009

no pekne, pekne... tu uz viac tehuliek jak snaziliek 😵 minewka, sa s tebou tesim, ako by som to bola ja 🙂)))))))))

jaruska8
2. júl 2009

Veru, este zopar poluti a vsetko bude super, takze Minewka, pluj pluj, kolko ti hrdlo raci. 🙂)))))))

minewka
2. júl 2009

no baby, ja som v takom šoku, že až...ako ani neviem písať poriadne, aj keď radšej sa ešte veľmi neteším..pááni...

No snažili sme sa tak od marca-apríla, v máji mrcha meškala, ale nič a teraz v júny uvidíme, či sa podarilo...

jaruska8
2. júl 2009

Tak ten šok ti verim!!!!! Ja ja by som tomu snad ani neverila!!!! Tak to sa snazite kratucko, to je bomba!!!!! To je v poho. Neboj, lekar to tiez urcite potvrdi a potom si budes uz len krasne rast. :DD

fazulka1512
2. júl 2009

minewka- je to super, tak splnilo sa ti to, parada.ja som to tusila, dobre si urobila ze si testla, sama radost

sabiatko
2. júl 2009

minewka, aj ja by som bola v soku, vsak to je take krasne 🙂 teraz by si asi mala najblizsie skocit k doktorke, nech ti zoberie krv a kukne sa na drobca...

minewka
2. júl 2009

No neviem, kedy pôjdem k DR...asi v pondelok...uvidíme, či čiarka bude silnieť...

minewka
2. júl 2009

no ale ak som ozaj tehu a ma čaká to, čo dnes ráno, tak to je hrôza... 😝

fazulka1512
2. júl 2009

tesim sa s tebou,pockaj do pondelka a chod k lekarovi, a ak sa ti to potvrdi na 100 pro, tak musis nas vsetky popluvat aby sa nalepilo aj na nas

sabiatko
2. júl 2009

neboj, si nemyslim, ze kazdy den to bude take zle. len si budes musiet troska ustrazit, aby si nebola hladna... cely den nieco male papat a hlavne rano predtym nez vstanes... ved to hravo zvladnes 😉

minewka
2. júl 2009

no s láskou Vás všetky opľujem, ak to tak bude 🙂

idem hodiť do albumu foto, ale neviem to dobre odfotiť, lebo brat si vzal na dovču foťák a fotím to len mobilom...na živo je krajšia..🙂

minewka
2. júl 2009

No Sabiatko, môže byť...včera som toho mala strašne veľa, celý deň som nič nejedla, ale vôbec nič, lev vypila asi 3 minerálky, kolu, jedno kapučíno a prišla som domov asi o 21:00 a zjedla len pár piškót, lebo som dáko nebola hladná...A ráno mi bolo strašne zle...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre