• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

16. novembra 2012 
autor
Fazulka nechapem to :confused:
9. júl 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslis ze v porodnici ci ho ja berem prec?
9. júl 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mas Ip
9. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,takze fly......viki ma nejaku jednodnovu virozu ale mame znovu ant. :unamused: doktorka si myslela ze sme prisli na kontrolu a my znova chori.ale vravela ze moze ist k nasim na prazdniny ak sa jej nepohorsi.len to kupanie,no neviem :frowning2:
9. júl 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sme sa nepochopili, ja myslim ci ty si ta co berie babo, meria ho, vazi a tak
9. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly uz nemusis odpovedat
9. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mimo :grinning: no super ak je to len viroza...virozy trvaju len par dni...uvidis bude jej onedlho dobre
9. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly a myslis ze viroza je lepsia nez angina?
len ze ten klacid bol silny,ze jej mal zabrat,tak neviem.
teraz ma dalacin,poznas to?
9. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nuz poznam a tiez je to dost silne atb...pouzivaju sa aj na zenske choroby a zapaly :unamused: nuz virozy vlastne rychlejsie prejdu,prepuknu rychlo teplota atd.a potom aj rychlo odidu...casto nie je potrebna atb liecba..moja ak budes mat malu casto chorucku skus homeopatika...podporis jej imunitny system a tiez ochranis jej telicko pred atb...atb pomozu ale len nacas...a ak bude casto chora a bude sa liecit pomocou atb,budu mat bakterie uz bytvorenu odolnost voci atb a uz ani to nepomoze a atb obsahuju aj tazke kovy co viazu na organizmus...z casu na cas su potrebne ale casto sa nesmu uzivat....
9. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly naposledy bola chora a brala ant vo februari a pred tym az v roku 2007.ona ich ma tak dva krat do roka.
je to vela?len je nachylna na kupaliska a mineralky :unamused:
9. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie je to vela...len asi teraz ma take chorlave obdobie :confounded: neboj onoto bude ok. asi sa bude musiet otuzovat
9. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to :unamused: chodila aj do sauny.ale boli sme sa kupat v nedelu,tak asi aj to pridalo k tomu.
ty sa mas ako?
9. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uvidis ono sa to zlepsi :wink: no ja sa mam celkom fajn...az nato ze vela robotky je...a ty?mas volno?ci uz nerobis?
9. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly aku si skoncila skolu, asi zdravotnu alebo mas aj vysoku odbor porodny asistent
9. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fazulka ano mam Bc a teraz pojdem si robit este mgr
9. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a studujes v ke, alebo v po, na presovsej
9. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mam ocrku koli malej a zajtra robim len do 13tej,lebo ideme ku kadernici :wink: :slight_smile:
9. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
fly, minewka, skoda, ze sa to neudrzalo, ale asi to tak malo byt. ked s fazulkou nieco bolo, tak je naozaj lepsie, ked sa to stane akto na zaciatku.
ja stale cakam tu mrchu :frowning2: , a odkedy som zacala brat tie tabletky, tak som stale hladna a stale by som len jedla. hlavne sladke, ale ked nie je po ruke, tak hocico. a to som chcela na leto trochu schudnut. takto sa mi to nepodari. ale neva, hlavne ze mi chuti :grinning:
za dva tyzdne letime na svk, tak sa neviem dockat.
9. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo no uz chapem...a co teraz robi mala?iplu co beries ake lieky...a aj ja si myslim ze vzdy lepsie ak sa to neudrzi teraz a nie potom v neskorsom stadiu by boli problemy
9. júl 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lutenyl. to mam na dialku od mojho gynekologa.
9. júl 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no necudujem sa ze si stale hladna...to robia tie hormony...
9. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tam bolo pisane v neziaducich ucinkoch - ojedinele zvysenie hmotnosti. takze budem asi ten 'ojedinely' pripad. :grinning:
vcera som bola take nervozna. nemohla som sa naobedovat, lebo som 2 hodiny sedela so sefom nad jednym projekte prave cez obed. bola som taka hladna, ze som sa vobec nevedela sustredit a bola by som zjedla aj to pero, co som drzala v ruke. :grinning:
dnes tu sef nie je a ja som spokojna - najedena ... :dizzy_face:
9. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Iplu tak to je neprijemne ked je clovek hladny :unamused: ale teraz si aspon spokojna :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile:
fly, a ty sa ako teraz citis?
9. júl 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem,ujde to...bud.tyzden mam dovču tak sa tesim...
9. júl 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, budes oddychovat a relaxovat
viete co, fajcim a uz 4 dni nic, vobec nemam chut
9. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je zaujimave...lebo mam zanmu co tiez ked bola tehu nemala chut na cigarety..
9. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky :slight_smile:
fazulka to vyzerá nádejne :dizzy_face: ja dúfám,že nám oznámiš to čo ti všetky prajeme a budeme sa s tebou radovať .
dnes tu budem do večera tak ešte k vám nakuknem,musím teraz pracovať.
9. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to mozno z tych nervoch, uvidime, mozno ked dostanem ms tak vyfajcim dutnik
9. júl 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testovat sa nechystam kedze ma mrcha pris cez vikend, ked nedojde do pondelka-utorka tak potom
a je to jasna vec ze vam dam vedit ako to dopadlo, ved sme ako muskatierky,jeden za vsetky a vsetky za jedneho :sunglasses:
9. júl 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok