Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
9. júl 2009

Fazulka nechapem to 😕

flyangel
autor
9. júl 2009

myslis ze v porodnici ci ho ja berem prec?

flyangel
autor
9. júl 2009

mas Ip

mimomu
9. júl 2009

ahojte,takze fly......viki ma nejaku jednodnovu virozu ale mame znovu ant. 😒 doktorka si myslela ze sme prisli na kontrolu a my znova chori.ale vravela ze moze ist k nasim na prazdniny ak sa jej nepohorsi.len to kupanie,no neviem ☹

fazulka1512
9. júl 2009

asi sme sa nepochopili, ja myslim ci ty si ta co berie babo, meria ho, vazi a tak

fazulka1512
9. júl 2009

fly uz nemusis odpovedat

flyangel
autor
9. júl 2009

ahoj mimo 😀 no super ak je to len viroza...virozy trvaju len par dni...uvidis bude jej onedlho dobre

mimomu
9. júl 2009

fly a myslis ze viroza je lepsia nez angina?
len ze ten klacid bol silny,ze jej mal zabrat,tak neviem.
teraz ma dalacin,poznas to?

flyangel
autor
9. júl 2009

Nuz poznam a tiez je to dost silne atb...pouzivaju sa aj na zenske choroby a zapaly 😒 nuz virozy vlastne rychlejsie prejdu,prepuknu rychlo teplota atd.a potom aj rychlo odidu...casto nie je potrebna atb liecba..moja ak budes mat malu casto chorucku skus homeopatika...podporis jej imunitny system a tiez ochranis jej telicko pred atb...atb pomozu ale len nacas...a ak bude casto chora a bude sa liecit pomocou atb,budu mat bakterie uz bytvorenu odolnost voci atb a uz ani to nepomoze a atb obsahuju aj tazke kovy co viazu na organizmus...z casu na cas su potrebne ale casto sa nesmu uzivat....

mimomu
9. júl 2009

fly naposledy bola chora a brala ant vo februari a pred tym az v roku 2007.ona ich ma tak dva krat do roka.
je to vela?len je nachylna na kupaliska a mineralky 😒

flyangel
autor
9. júl 2009

nie je to vela...len asi teraz ma take chorlave obdobie 😖 neboj onoto bude ok. asi sa bude musiet otuzovat

mimomu
9. júl 2009

ved to 😒 chodila aj do sauny.ale boli sme sa kupat v nedelu,tak asi aj to pridalo k tomu.
ty sa mas ako?

flyangel
autor
9. júl 2009

uvidis ono sa to zlepsi 😉 no ja sa mam celkom fajn...az nato ze vela robotky je...a ty?mas volno?ci uz nerobis?

fazulka1512
9. júl 2009

fly aku si skoncila skolu, asi zdravotnu alebo mas aj vysoku odbor porodny asistent

flyangel
autor
9. júl 2009

Fazulka ano mam Bc a teraz pojdem si robit este mgr

fazulka1512
9. júl 2009

a studujes v ke, alebo v po, na presovsej

mimomu
9. júl 2009

dnes mam ocrku koli malej a zajtra robim len do 13tej,lebo ideme ku kadernici 😉 🙂

iplusr
9. júl 2009

ahojte
fly, minewka, skoda, ze sa to neudrzalo, ale asi to tak malo byt. ked s fazulkou nieco bolo, tak je naozaj lepsie, ked sa to stane akto na zaciatku.
ja stale cakam tu mrchu ☹ , a odkedy som zacala brat tie tabletky, tak som stale hladna a stale by som len jedla. hlavne sladke, ale ked nie je po ruke, tak hocico. a to som chcela na leto trochu schudnut. takto sa mi to nepodari. ale neva, hlavne ze mi chuti 😀
za dva tyzdne letime na svk, tak sa neviem dockat.

flyangel
autor
9. júl 2009

mimo no uz chapem...a co teraz robi mala?iplu co beries ake lieky...a aj ja si myslim ze vzdy lepsie ak sa to neudrzi teraz a nie potom v neskorsom stadiu by boli problemy

iplusr
9. júl 2009

lutenyl. to mam na dialku od mojho gynekologa.

flyangel
autor
9. júl 2009

no necudujem sa ze si stale hladna...to robia tie hormony...

iplusr
9. júl 2009

ved tam bolo pisane v neziaducich ucinkoch - ojedinele zvysenie hmotnosti. takze budem asi ten 'ojedinely' pripad. 😀
vcera som bola take nervozna. nemohla som sa naobedovat, lebo som 2 hodiny sedela so sefom nad jednym projekte prave cez obed. bola som taka hladna, ze som sa vobec nevedela sustredit a bola by som zjedla aj to pero, co som drzala v ruke. 😀
dnes tu sef nie je a ja som spokojna - najedena ... 😵

flyangel
autor
9. júl 2009

Iplu tak to je neprijemne ked je clovek hladny 😒 ale teraz si aspon spokojna 😀 😀

iplusr
9. júl 2009

😅
fly, a ty sa ako teraz citis?

flyangel
autor
9. júl 2009

dakujem,ujde to...bud.tyzden mam dovču tak sa tesim...

fazulka1512
9. júl 2009

fly, budes oddychovat a relaxovat
viete co, fajcim a uz 4 dni nic, vobec nemam chut

flyangel
autor
9. júl 2009

to je zaujimave...lebo mam zanmu co tiez ked bola tehu nemala chut na cigarety..

funlucy
9. júl 2009

čaute kočky 🙂
fazulka to vyzerá nádejne 😵 ja dúfám,že nám oznámiš to čo ti všetky prajeme a budeme sa s tebou radovať .
dnes tu budem do večera tak ešte k vám nakuknem,musím teraz pracovať.

fazulka1512
9. júl 2009

je to mozno z tych nervoch, uvidime, mozno ked dostanem ms tak vyfajcim dutnik

fazulka1512
9. júl 2009

testovat sa nechystam kedze ma mrcha pris cez vikend, ked nedojde do pondelka-utorka tak potom
a je to jasna vec ze vam dam vedit ako to dopadlo, ved sme ako muskatierky,jeden za vsetky a vsetky za jedneho 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre