• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

16. novembra 2012 
autor
fazulka urcite to bude ok...ak nedojde mrcha tak to bude jasne :wink:
9. júl 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes mrcha este nedosla, tak uvidime
rano trosku pobolievalo brusko, ale uz to preslo
10. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky. Ak môžem tak sa k vám pridám do témy :slight_smile: Včera som si prečítala snáď všetky príspevky v tejto téme a myslím, že sa v nej nájdem aj ja :slight_smile: Tiež patrím k vám viacerým, ktorý sa snažia a skúšajú privolať bociana. Dúfam, že sa nám to čoskoro všetkým podarí a dúfam, že sa budem môcť s vami spolu stretnúť na zraze maminike na budúci rok v lete - ako ste sa dohodli :slight_smile:
10. júl 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fazulka, budem držať palce aby neprišla mrcha mrchatá :slight_smile: Ja tiež nechcene očakávam mrchu, ale až takto o týždeň... :cry:
10. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky,saskia vitaj medzi nami :wink: Fazulka no vidis :wink: mozno mrcha nedorazi :slight_smile:
10. júl 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskia, vitaj medzi snazilkami. snad sa vsetky na tom zraze buduci rok uvidime :wink:

fly, chcela som sa ta opytat este na tie lieky, co beriem - lutenyl, asi ich poznas. niekde som citala, ze sa pouzivaju aj na oddialenie mrchy. znamena to, ze mi mrcha dojde az po dobrati lutenylu? dostala som 1 balenie s 10 tabletkami. a neviem, ci mam mrchu ocakavat kazdu chvilu, alebo byt v klude a cakat az po douzivani.
10. júl 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, nemala som cas sa zapojit, ale vidim, ze sa tu az tak toho vela nezmenilo. Ja mrchu este nemam, ale mam dost husty biely vytok a picha ma sem-tam v podbrusku, normalne sa mi zda, ze uz si asi aj namyslam ci co. :slight_smile:) Dnes je 14 den od ovulacie.
10. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Iplu ajoj...moze ti to oddialit mrchu a nemusi...ale podla mna mrchu dostanes az par dni po dobrati lutenylu..J
Jaruska to pred ms zvykne byt husty biely vytok..to sa krcek maternice ocistuje od odumretych buniek...ale ak mas pocit ze vytok inokedy nemas a moze to byt tehu...tak si urob testik. :slight_smile:
10. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, inak Fazulka, s tym fajcenim je to povazlive, veru, ked nechuti, to je veru dost dolezity priznak. :slight_smile:))) Veru, myslim, ze dve ciarky maju naozaj nadej.
10. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved prave, ze to bude zniet divne, ale ja si to uz ani poriadne nepamatam, ja pred MS spinim asi dva roky a teraz nic, len biely vytok, bez spinenia. Takto som to nemavala, ale tak nechcem si robit zbytocne nadeje.
10. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska ani ja som to nemavala, a teraz to mavam :wink:
10. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kolky den cyklu si? Ja 28. Este je podla mna skoro na test. :slight_smile:
10. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ako s mame?
10. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fajn a ty???? :wink: :slight_smile: :grinning:
10. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa.boli sme s malou u kadernicky-viki mala vlasky po pas a dala sa ostihat pri uska-je taka zlatulinkava :slight_smile:
ja som sa dala zafarbit a tiez ostihat,clovek sa citi taky lahsi :grinning:
10. júl 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dve kočky, co? ?))))
10. júl 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooooo :grinning: herecky :slight_smile: este keby som schudla aspon 15kg :grinning: :grinning: :grinning:
ale citim sa dako na figu,lebo mala je chora a prechadza to asi aj na mna.boli ma hrdlo aj hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este aj to pocasie je o nicom. :((((
10. júl 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bud.tyzden ma byt krasne :grinning:
napis nieco o sebe,nech som v obraze :wink:
10. júl 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som z NZ, mam prazdniny, lebo ucim v ZS. A o babo sa snazime od maja a ty??? :wink:
10. júl 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky
10. júl 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly :slight_smile:
ja som z TO,dala som v praci vypoved a o babo sa snazime od marca :grinning:
10. júl 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no co ako sa Viki?ja dnes idem na grilovacku :slight_smile:
10. júl 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam dnes babsku jazdu, u kamosky, chlapci idu von sami, asi to bude riadne obzerstvo. :slight_smile:))))))
10. júl 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly......tak je bombovo ostrihna :grinning:
uz je lepsie.....len to preslo na mna :pensive: .......volala som dnes s nasimi a mamina je tiez na atb.a krstniatko filipko ten ma ekzem z kupania :frowning2: parada-to tam bude lazaret :grinning: :grinning: :grinning:
berie vsetko v pohode :wink:
a co ty?
10. júl 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obzerstvo alebo opilstvo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obzerstvo a mozno aj to druhe. :slight_smile:)))) Aj ked, ja teraz toho vela nenapijem, vlastne vobec, pre istotu. :slight_smile:))))
10. júl 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe...no parada...tak to budu starkí ako opatrovatelia maleho lazaretu :grinning: :grinning: sranda...no neveim co bude...dufam ze sa nasmejem...to teraz potrebujem.. :pensive:
10. júl 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Starki idu hrat POKER. :slight_smile:))))))
10. júl 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, trosku ma picha prave jajko, co to asi je, hm
10. júl 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok