Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

rush
16. sep 2010

inak aj ja som blazon do coko a ked som cakala krpateho tak som vobec nemala sladke chutky 😕

kaktusik007
16. sep 2010

@iplusr paraaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 tesime sa s Ondrejkom velmi 😉

iplusr
16. sep 2010

a stale mam chut na kysle. minule som zjedla 3dl pohar uhoriek k obedu a 7dl na veceru. a potom som v posteli vzdychala, ze mam kyslo v zaludku 😅

minewka
16. sep 2010

Ahojte

Iplu - gratulujeeeeem 😵 😵 😵

U nás všeto ok, ideme na NT screening 😉

iplusr
16. sep 2010

@minewka ty uz si v 13. tyzdni? to to ale uteka... a uz ti nebyva zle? co je to NT screening?

sabiatko
16. sep 2010

@iplusr fuuu, tak to dobre davas 😀 ja som jedla jak vrabec, sak som aj schudla. pokial si na tie uhorky nedavas slahacku, tak je to stale ok 😀 na NT skriningu adamkovi tusim merali siju. pokial viem, toto je najpresnejsie meranie na odhad downovho syndromu, ostatne uz len zbytocne plasia. ale aj tak to cele zavisi od toho, ci ti dobre stanovi gyndos tyzden tehotenstva. ale pokial sa nemylim, tak minewka ma toho, co som mala ja a teda mne to zistil celkom presne, sikovny je to doktor 🙂

rush
17. sep 2010

@iplusr ja som si tuto sledovala tyzden po tyzdni co sa deje 😉 tu malicko pisu aj o tom screeningu http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?cli...

rush
17. sep 2010
iplusr
17. sep 2010

rush, presne tuto stranku pozeram aj ja.
slahacka na uhorky - fuuu, take chute nemam, a dufam, ze take na mna ani nepride. to by ma snad pri tom aj naplo. to su napady. 😝
baby, este vam musim napisat, ake stresy som mala, ked som si robila tehy testy. prvy som si robila ten papierikovy maly (v albume) a hned sa mi objavila ta pozitivna ciarocka a potom ta, co sa objavi vzdy. a kukala som na to ako puk a nechapala som. potom som sa zacala strasne tesit, ale az do chvile, ked som zistila, ze ten test bol po zaruke. mala som ho este z uk a dlho som si ziaden test nerobila. tak som na neho asi hodinu zirala asi hodinu a bala sa spravit si druhy test, co ak to nie je pravda ... ale chcela som vediet, na com som, tak som nasla este jeden test, ktory nebol po zaruke - ten vacsi plastovy - a na nom sa uz ukazali kraaasne dve ciarky. a potom som uz len cakala na manzela.
k lekarovi som bola objednana uz dlho na vstupnu prehliadku s tym, ze sa nam nedari a nech sa na nas pozrie. no ale ked som k nemu prisla, tak som mu povedala, ze som si to rozmysleli a prisla som s //. lekar na sone hned zbadal krasne bijuce srdiecko, ktore som ja hned nevidela, ale doki mi ho ukazal a spravil aj foto.

minewka
17. sep 2010

Iplu, tak ako písali baby, je to usg pri ktorom zisťujú, či je bábo OK, či tam nie sú vývojové vady.

a zle mi je úplne príšerne...fakt...a tento týždeň sa to zhoršila. Už som schudla cca 6kg 😖 😀

Idem pridať do albumu foto prcka... 😵

mastulka
19. sep 2010

Ahojte babulky, tak pridem sa sem pozriet a taketo novinky tu 🙂 som rada, ze sa rozsiruju rady tehuliek, baby strasne som vam to priala a som rada, ze sa to podarilo 😉 uz len prijemne tehulkovanie, tehulkovske problemy nech co najskor zmiznu a hlavne zdrave babatka v naruci vam prajem 🙂

minewka
20. sep 2010

Pridala som fotku prcka 😵 😵 😵

sabiatko
24. sep 2010

@funlucy co noveho? ako pokracujete? 🙂

kaktusik007
24. sep 2010

@sabiatko fun nema net 🙂 ale podla poslednych info co sme spolu volali tak sa ma fine, akurat je uz prestahovana mimo ba a zvyka si na spoluzitie s rodicmi 😀

sabiatko
24. sep 2010

@kaktusik007 ahaaaaaaaaa, no sak mne sa zdalo, ze tu uz dlho nebola. povedz jej, nech spojazdni net. sa jej to aj tak teraz dost hodi pred porodom, pozhanat dake info z kona 😀 som kukala ze uz 34 tt. sak to je uz babatko za chvilu tu 🙂 tak ju aspon prosim ta pozdrav, ze na nu myslime 🙂 tych rodicov nezavidim, ja potrebujem sukromie, ale niekedy lepsie nez nic. aj my sme tak 5 mesiacov fungovali 😝 a ty ako kaktusik? ja z vas odpadnem, ze druhy zub 😀 moj je starsi a este ziadny nema, ani normalne neje... som sa uz po 10 dnoch nastvala, varila som mu zeleninku o sto-tristo a nechuti. tak som mu kupila v DM-ke zeleninovy prikrm, tak som donho vcera asi 2 lyzicky dostala. ale horko-tazko. a po celek mojej snahe vyzeral jak totalne prasiatko, mrkva vsade...

kaktusik007
24. sep 2010

@sabiatko to o tom nete jej hovorim uz pomaly 3 mesiace 😀 😀 😀 nejako sa im neda... 😖

jeeej, mrkvicka.... to pozname, ale to prasiatko si nevsimaj, je to pre neho nove, musi si aj rukami odskusat, ako to je na omak, taka mrkvicka rozmixovana 😉

matulik284
26. sep 2010

ahojte babulky 🙂

@rush tak o dva tyzdne ideme na kontrolu k ortopedovi....malicka si na remence celkom zvykla...kedze ich ma 24 hodin tak su teraz sucastou jej zivota...dufam, ze po kontrole nam ich daju dole aspon na hodinku denne...uz si ju viem predstavit aka bude stastna 🙂 teraz sa nemoze ani kupkat ☹ len tak sa umyvame na podlozke. Potom urcite napisem ako dopadla kontrola.

@kaktusik007 @minewka @iplusr prajem vam krasne tehulkovanie...normalne sa to tu zase roztehulkovalo 😉
@sabiatko neboj adamko sa urcite coskoro rozpapa 🙂
@mastulka este nedavno si bola tehu a uz mas takeho velkeho chlapa 🙂 ako rychlo to uteka...inak ako sa mate?

sabiatko
27. sep 2010

tak takto to u nas vyzera pocas obeda. a dnes sa chystame na cukinu so zemiakmi a ryzou...

kaktusik007
27. sep 2010

@sabiatko tak my papame trosku kultivovanejsie, avsak iba fakt o trosilililinku 😀 - ale to bude isto aj tym, ze papkame uz viac ako mesiac, takze sme sa to uz naucili 😉

rush
27. sep 2010

@sabiatko 😀 😀 😀 😀 krasne papkate 😀 😀 my sme takto v zivote neboli zaspineni 😀 nam to papanie nejak pekne islo...ale mozno bol zvyknuty na lyzicku, lebo som mu davala dlho gastrotuss po jedle aby negrckal...este ked bol mensi...tak uz asi vedel ze ked vidi lyzicku ma pekne otvorit pusinku 😀
joj ale zlaty je adamko...on si zvykne...co sa bavime mamicky co sme rodili naraz...tak aj ked boli horsie zaciatky s papanim...nateraz to uz vsetky deti pekne zvladaju...to chce cas a trenovat 😀

@matulik284 deticky su velky bojovnici...oni vsetko omnoho lepsie znasaju ako my dospeli...dufam ze sa rebeke skoro polepsi, myslim na vas a drzim silno paste 😉

no maly zbojnik na mna uz krici zo spalne...tak mu idem robit saskarny...on sa tak kraaaasne vie na mne rehotat 😀

sabiatko
27. sep 2010

@rush na lyzicku bol adamko tiez zvyknuty, vzdy pred mlieckom som mu dala infacol, tiez proti bolesti bruska. ale odkedy som ho krmila mrkvou, uz nechcel ani ten infacol, ked videl tu lyzicku. tak isto som mu raz dala brokolicu s mliekom z flasky, no a potom uz ani normalne materske mieko nechcel z flasky. zatal pusinku a ani za svet. tiez mu pri jedle robim opicky, aby sa zasmial a sup lyzicka do ust... je to fuska 😝
ako pozeram, edko uz chodi 🙂 ako to len leti... za chvilku bude uz aj rozpravat 🙂
@kaktusik007 aj my sme sa snazili kultivovanejsie, ale nedalo sa 😝 dneska sa bude zas malovat na zeleno, uz sa neviem dockat 🤐

kaktusik007
27. sep 2010

@sabiatko ale niekedy sa zadarilo, a potom vyzeral takto

sabiatko
27. sep 2010

@kaktusik007 no naaadhera 😀 dnes budeme s vami isto ladit 😀

rush
27. sep 2010

@sabiatko to s tym odporom k lyzicke sme zazili aj my ked sme teraz boli chori a davala som mu lieky 🙄 ale preslo to...drzim palceky a prajem pevne nervy... tie mozte popriat aj mne...lebo miestami by mohli byt pevnejsie 😅

jejha ale mate fesakov aj adamko aj ondrejko aky velkaci uz 😵

tehulky ako sa mame? @iplusr @minewka @kaktusik007 @funlucy tebe sa to uz kraaaaaaaaaaati srdecne pozdravujem a prajem pohodovy porod 😵

iplusr
27. sep 2010

ahojte, kraaasne papaju tie vase deticky. ja sa uz neviem dockat toho nasho 😵
ja som bola dnes rano na krv, ale nastastie som nemusela prist na lacno, tak sa celkom dalo. a vypisali mi aj knizku.

jaruska8
27. sep 2010

Ahojte baby, si vás priebežne čítam, malá práve zaspinkala. 😉 Máme monitor dychu a aj lekárky som sa pýtala, tá povedala, že môžem, hlavne, keď má boľavé bruško, to vraj pomáha, totiž, naša malá miluje spať na brušku. Ešte na boku sa dá, ale na chrbátiku sa vždy zobudí, lebo sa mixuje. Zo začiatku som sa toho bála, ale čo má človek robiť???? 😒 Vy, čo máte už detičky na svete ste na tom ako????? Bože, Fun už je takto pokročilo tehotná, to strašne rýchlo beží a tie čo čakáte, držte sa, prajem všetko NAJ!!!!!!!!!!! 😀

jaruska8
27. sep 2010

A takto veľká je už naša slečna:

rush
27. sep 2010

@jaruska8 zlaticko 😵 cmuk

jaruska8
27. sep 2010

@rush 😀

matulik284
27. sep 2010

takto vyzerala nasa bambulka pred 3 tyzdnami....nove fotky zatial nemam stiahnute z fotaka 🙂
@rush dakujeme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre