Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

angelds
15. máj 2009

tak aj Vy máte postarané o pekný deň a ako si na tom so skúškami ?

angelds
15. máj 2009

no caute, som tu, ale mame hosti, takze som len nakukla

pa 😀 😀 😀 pa zajtra

flyangel
16. máj 2009

Cauko...ako kocky?

tinkamt
16. máj 2009

kuku 😉

tinkamt
17. máj 2009

baby , kde ste vsetky ??? ☹

flyangel
17. máj 2009

ahojky tinka

minewka
17. máj 2009

Čaute...tak ja len tak narýchlo, lebo ideme plávať, robila som si testík, ešte vo štvrtok, nič, bol negatívny...Včera mi bolo dobre zle, ráno, teda ráno, skoro naobed, keď som vstala... 😀...už si ma všetci doberali, že som tehu...MS by mala prísť zajtra, BT som ráno mala 36,9, takže už len čakám, kedy dorazí...🙂

flyangel
17. máj 2009

ahoj minewka,no tak drzim palceky aby sa test mylil 😉 mne zas vcera vecer bolo zle...ma bolela hlava a bolo mi na zvracanie 😨 nuz a uz bolia dost prsia a podbrusko...ja ms mam dostat o 6dni... 😎 no uvidime

minewka
17. máj 2009

Nooo...Fly...niekde si tuším aj písala, že si mala špinenie...Hmm...tiež to nevyzerá zle u teba 🙂

wodanka
17. máj 2009

ahojky.. fly tak to vyzera zatial slubne 😉

flyangel
17. máj 2009

cawino... 😉 nooo tak ano..vyzera to celkom slubne len ci z toho aj daco bude 😵 no daco urcite...mrcha alebo tehu 😵 😵 hihi..tak baby uvidime ako dopadneme...wodanka moja ty zajtra ides na laparku nie??

wodanka
17. máj 2009

budem na vas mysliet, aby to boli // 🙂
pesne tak fly, zajtra idem.. uz to chcem mat za sebou..

flyangel
17. máj 2009

moja silno drzim palceky...budem na teba mysliet veeelmi...drz sa a zelam nech sa rychlo zotavis a nech je vsetko ok....aby si potom cim skor mohla tehulkovat 😉

wodanka
17. máj 2009

diky fly 🙂 ked sa vratim domov, tak napisem, ze co a ako.. cim blizsie to je, tym viac mam z toho zly pocit.. doteraz som si to ani neuvedomovala, dolahlo to na mna az teraz nejako ☹

flyangel
17. máj 2009

chapem ta moja...doteraz to bolo len v plane ale teraz pocitujes ze je to tu...neboj budes ok...urcite ak budes mat bolesti pytaj analgetika..musia ti dat nieco...Dobry je vtedy novalgin

wodanka
17. máj 2009

urcite si budem nieco pytat... hlavne tam nechcem byt dlho.. tri dni a dost
dufam len ze do zajtra rana nezacnem krvacat.. vzdy po ovulacii krvacam a teraz je zrovna to obdobie.. to by som to musela druhy krat odlozit.. ☹

flyangel
17. máj 2009

to vazne??po ovulke krvacas 😨 ?to preco?nuz tak snad nebudes...to planujes tak dlho byt v nemocke ?u nas v ke po laparke zeny sa pustaju domov od operacie uz 24hod...cize hned na druhy den..

wodanka
17. máj 2009

asi zrovna kvoli tej cyste.. a to si este teraz musim pichat fraxiparin a to riziko krvacania este zvysuje.. ☹ ale zatial nic , uz len nech to vydrzi
ja co mam infosku, tak jeden den pridem, spravia mi vstupne vysetrenia, druhy den zakrok a treti domov.. ale keby to chcu nahodou skratit budem len rada..

angelds
18. máj 2009

ahojte holky krásny týždeň prajem 😉

tinkamt
18. máj 2009

Aj ja sa pridávam k angelds 🙂

tinkamt
18. máj 2009

ako sa máte babuľky ????

ibamy2
18. máj 2009

ahojte, zienky 🙂

mastulka
18. máj 2009

Dobre ranko prajem vsetkym 🙂 po troch tyzdnoch som opat v praci a uz by som tu vrazdila 😠

ibamy2
18. máj 2009

mastulka - ahoj

angelds
18. máj 2009

vitajte medzi nami a v praci 😉

mastulka
18. máj 2009

ahojte, tak ako sa mate? aky bol vikend? 🙂

angelds
18. máj 2009

u nas bol dobry - party zas 😉

mastulka
18. máj 2009

to sa ktosi ma kazdy vikend party 😀 my sme boli u nasich, robili sme gulasparty a konecne sme si boli v bratislave kupit nejaky nabytok do bytu, tak sa teraz z neho vytesujem 🙂

angelds
18. máj 2009

och to je super bol to pracovny vikend

flyangel
18. máj 2009

Ahojky baby 😉 ja sa zacinam teraz ucit 😖 ale nechce sa mi uz od soboty sa citim blbo...boli ma hlava,podbrusko ako na mrchu,nuz a o prsiach ani nehovorim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre