• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
ahoj fly :slight_smile: ucenie ti fakt nezavidim, to som neznasala na vyske, ze ked boli skusky alebo statnice vzdy bolo krasne... a ked som konecne doskuskovala a mohla som chodit von k vode tak bolo skaredo a prsalo :frowning2: fly zeby? urcite to bude mrska alebo tehu, ale drzim palce aby to bolo skor to druhe :wink:
18. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastu dakujem :wink: no uvidime...ale asi to bude mrcha...ale uz ma vsetko boli od soboty..a do mrchy mam este 5-6dni
18. máj 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds - teeeda, u vas to cez vikendy tusim poriadne zije :wink:
18. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, si pamatas... mna vsetko bolelo skoro dva tyzdne pred mrchou a ta neprisla :slight_smile:
18. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastu to by bola parada... :wink: nuz ale uvidime...pripisujem to zatial mrche ale uvidime...snad by to aj tehu mohlo byt...ty sa mas ako?cakam kedy pride minewka...mala dnes termin mrchy
18. máj 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri aj keby to bolo tehu, stale dobre... treba mysliet pozitivne ved sme v stastnej teme, nie? a na minewku som zvedava aj ja...
18. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, ano u nas to zije, nastastie mame super susedov a spontanne sa stretavame :grinning: :grinning:

je to super
18. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne teraz obed vobec nechuti akosi ma napina...jooj dokelu je mi blbo a este aj ucit sa maaaam :angry: :angry:
18. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flyyy podla toho co pises to stale vypada skor na tu druhu moznost :grinning: strasne moc ti drzim palceky... mne dnes zacali v praci pokukovat po brusku, lebo ked ma videli naposledy skoro pred mesiacom este nebolo nic vidno a teraz uz je take gulatucke, vypukle :grinning: uz len cakam kedy sa zacnu nenapadne vypytovat :sweat_smile: :dizzy_face:
18. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, oni to este nevedia ze Vas je tam o jedneho viac ?
18. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe mastu no vidis :wink: uz sa urcite nieco posuskava...ved mozes byt hrda na svoje brusko :wink: ja asi pojdem dnes uz kupit nejaky ten testik a uvidime kedy si ho spravim...
18. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel vedeli akurat u mna v kancelarii a big bossovia, aby ma nahodou nechceli prepustit ale inak to nikto nevedel... takze teraz ked ma niekto vidi sa taaaaak nenapadne pozera na brusko a ja provokater mam tehurifle a na tom dlhe obtiahnute tricko :grinning:

ja som hrda, ved mam stale take tiky, ze ho hladkam... sice ma i svrbi, co rastie a niekedy mi je do smiechu lebo ma drobec vnutri stekli :grinning: :dizzy_face: budem strasne silno drzat palce... a je jedno kedy si budes robit testik :wink:
18. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som tu zas , aj my sme zacali so snazilkovanim prave tento mesiac, v piatok som bola na gyndoske , dnes bezim na sono a dufam, ze sa nam skoro zadari :grinning: .Mastulka , ved ty si za chvilku v polke tehu. A to si pamatam, ze si bola len nedavno v 9 - tom. Vsetkym prajem krasny den. Fly u nas za zacalo mracit, takze sup sup do ucenia :slight_smile: , budes to mat cim skor za sebou. A baby , matulik sa nahodou nikomu neozvala ???? Dufam, ze je vsetko ok. Inak aj my sme boli vonku v piatok, trocha sa odreagovat
18. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ibamy a Tebe sa ako dari s fatzulkou ???
18. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka,o matulik nevieme nic uz dva tyzdne...mala pozit.test aj po krvacani ale na sono nic dr.nevidel...asi slo o mimomat.tehu... :frowning2: odvtedy o nej nic nevieme
18. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka drzim palcaky :grinning: aby sa vam coskoro zadarilo, no nejako sa to rozbehlo, tiez uz nestiham sledovat v ktorom som tyzdni, ale je fakt, ze clovek v stvrtom mesiaci naberie konecne tu energiu... uz som sa bala ze nepride :slight_smile: a odreagovat by som sa sla aj ja.. len co ked nejaka prechadzka alebo behanie po obchodakoch ma unavi ako kona... a vecer mi je najlepsie doma :slight_smile: netusim kde je matulik, uz by sa mohla ozvat co je s nou, aby sme sa nestrachovali...

inak nemyslite, ze uz je cas, aby nam tu pribudlo zopar novych tehuliek???? takze vam vsetkym co sa snazite: TFUJ TFUJ TFUJ tehuvirusiky na vas :wink: :grinning:
18. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mastulka...dakujeme za tehu virusiky snad pomozu a pridame sa k tebe :grinning:
18. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to dufam, nech tu pekne pribudaju tie TT :grinning: inak by ma zaujimalo kam zmizli ostatne babulky, mama zakladatelka alfa, elisonka, ivula, iplusr atd... som ich tu dlho nevidela :frowning2:
18. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mastulka, ja citam tuto temu od zaciatku, len som sa nepripajala a mozem povedat, ze vela skalnych bab , co tu bolo sa davno neukazala a trocha som sa o tuto temu bala, aby nezapadla , ale nastastie flyangel, angleds a ty a dalsie udrzujete ohen :grinning:
18. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mastu mas pravdu...kde su vsetke nase babulky??zeby na nas zanevreli :frowning2:
18. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite sa tu objavia a nezanevreli na nas :wink:
18. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved ony tu neboli uz vyse mesiaca ak nie viac..mozno sa potrebuju od nas odreagovat :dizzy_face:
18. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno im to zacalo liezt na mozog ako uz niektore pisali, treba si tu pisat asi aj o niecom inom ako o (ne)cakani na mrsku :frowning2: ja ze mne sa to asi lahko pise, ale ja vam to vsetkym prajem z celeho srdiecka, aby ste mali steklenie v brusku aj vy co najskor... ale je pravda esteze sme tu my a udrziavame tuto temu a snad sa ku nam babulky coskoro vratia a mozno i s dobrymi novinkami :wink:
18. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne mastu,mozno vsetke sa tu nahrnu s tym ze su tehu... :grinning: ja si pomaly pojdem spravit kavicku...ty ju uz pijes?
18. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si davam olovrant jogurt s rozkom :wink:
18. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz o par minut idem mozno vecer nakuknem :grinning: kukuk :grinning:
18. máj 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa pekny den :wink:
18. máj 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko kočky...dnes je ale riadne horúco...na chvíľku mám čas, tak píšem...mrcha zatiaľ nič, ale dnes naobed som si robila test, Rapid Clear, a nič, negatííííííííívny...:slight_smile:Tak čakám na mrchu...minule prišla asi o 23:00..:grinning:
Ináč dnes ráno som si chcela merať BT...a ako som taká rozospatá striasala teplomer, s vervou, vyšmykol sa mi, preletel cez posteľ a roztrepal sa totálne na dlažbe...lenže, neviem nájisť tú špičku a o ortuťových guľúčkach ani nehovoriac...ako ich mám nájisť...???

Ináč Fly, mňa ti tiež asi týždeň riadne bolí podbruško, včera som sa ani oprieť o umývadlo nemohla...hmmm...v sobotu som myslela, že sa pozvraciam, ako mi bolo zle..ale môže to byť aj od tepla, nevyspatosti, atď...

tak ti držím prsty, nech ti to vyjdeeee!!! :grinning:
18. máj 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minewka nevadi tak skusajte dalej...podla mna mi tiez mrcha dorazi..no uvidime
18. máj 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, dnes som bola na sone a vysledok endometrium 5mm dobre ohraničené, som 14 DC , ktorý mávam cca 35 dňový . myslíte , že to endometrium je moc nízke na otehotnenie ? Len tento mesiac resp. min. týždeň sme začali so snažilkovaním , tak neviem, či sa podarí . :slight_smile: Ďakujem za rady :wink:
18. máj 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok