• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
fly presne tak... a preto nas chlapi predsa potrebuju nie? :grinning:

ja tiez rada zeleninku, aj samotnu a hlavne k chlebiku... a ovocie to je moje... esteze to ma nepreslo v tehu :slight_smile:
19. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne?no ja ovocie az tak zas nemusim...zjem lebo potrbne su vitaminy..ale ja som radsej na slane vecicky ako na sladke... :slight_smile:
19. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi z toho obeda nebude nic, presla ma chut, ale vyzera to fantasticky, takze to asi zje drahy :grinning:
19. máj 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta co angel...preco ta presla chut?
19. máj 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase sladke len ovocie, take hrozno, melon, kiwi... mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase take ako cokoladu to nemusim, jedna kocka a dost... a slane aj ja rada, ale uz menej, a odkedy som tehu tak hranolky to mam strasne rada, ale snazim sa ich nejest casto :slight_smile:
19. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som si aktiviu a roztek, takže mi stacilo neskor si dam jogurt - dobra mama - piskotovu
19. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastulka ja zas sladke milujem ale skor cokoladku..mnaaam..
19. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru cokoladka je dobra :wink:
19. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja si ju prave idem dat :grinning:
19. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky este hodinku a som doma
19. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,je tu niekto?potrebujem sa poradit :frowning2:
19. máj 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, čo sa deje ???
19. máj 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som tu, pomožem, ked viem poradim
19. máj 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no..neviem,ci je to gynekologicke ale boli ma v oblasti laveho vajecnika a potom este na lavej strane vyssie...je to taka tupa bolest, obcas pichanie....je mi aj tak nejak divne, tazko..obcas akoby na zvracanie..menstruaciu som mala,prvy den bol minuly pondelok..bola to prva menstruacia po vysadeni HAK..tehotenstvo nemozem vylucit ale nepredpokladam ho kedze sme snazilkovali podla mna mimo plodnych dni a potom som bola prec ja a neskor polovicka..
19. máj 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to si teda mozeme pogratulovať. Ja som tiež vysadila Evru v apríli. Vyzeralo to tak, že som bola tehu,aj testy ukazovali // ale po dvoch týždňoch som M dostala. Teraz som akurát na vyšetreniach, či to náhodou nebol spontánny potrat. No a bolesť v podbrušku je jstým príznakom, tehotnosti, ale jeď si mala M minulý týždeň, nepredpokladám, že si tehotná. Ak je tá bolesť neznesiteľná, tak odporúčam vyšetrenie. Nenechávaj pre istotu nič na náhodu. Veď on ťa tam iba vyšetrí. Ale ja by som išla.
19. máj 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem selyma, tiez si to myslim...aj rozmyslam,ze behnem zajtra doktorovi kedze ma to dost hneva
19. máj 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lucinka, môže to byť všeličo, ale najskôr je to ovulácia...Myslím, že keby to bol zápal, bolesť by bola ostrá, bodavá...a mala by si aj teplotku (pri zápale)... :slight_smile:
19. máj 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minewka,no,neviem..boli ma to uz od minuleho tyzdna,zhruba od stvrtka...mozem mat ovulaciu tak dlho? mozno telo len reaguje a dava sa do normalu po vysadeni hak..
19. máj 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm..no to je dosť dlho..asi by si mala zájisť na gyndu...mňa pri ovu vaječník bolí a riadne, ale je to len deň, max dva...
19. máj 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podobne. Ovulácia určite takto netrvá. Ja som tiež mala zápal. Minulého roku ešte. Ale ja som vôbec nič necítila. Bola som na preventívnej a keď ma prehliadal, tak to zabolelo. Bol len mierny.Sama by som asi tak skoro na to neprišla.
19. máj 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
so zapalmi mam skusenosti habadej ale nic ma pri nich neboli...len palenie,svrbenie a vytok..behnem zajtra doktorovi a uvidim,snad nic vazne..som len z toho mimo kedze mi je aj tazko
19. máj 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ako mate?dosla som vas kuk :slight_smile:
19. máj 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj..:slight_smile:

Ja píšem len za seba, mám sa OK...:D
19. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minewka,si dnes prvy clovek,kt.mi povedal ze sa ma dobre :slight_smile: aspon tak :wink:
co si dnes robkala?
19. máj 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo..bola som asi 50 km od Košíc pozrieť vinicu, čo je na predaj...predáva ju taká staručká babka...taká som bola dojatá...je osamelá, nemá nikoho, má 81 rokov...tak som s ňou bola dosť dlho.. :slight_smile:
19. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pekne od teba :slight_smile:
19. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...no je to hrozné, byť takto úplne sám...
19. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je.... :frowning2:
19. máj 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru...normálne som bola dojatá a mala slzy na krajíčku, keď rozprávala sediac vo vinici, aké krásne časy tam s mužom prežili, že boli spolu 30 rokov.. :slight_smile:
19. máj 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to smutne a preco to predava , nema rodinu ???
19. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok