• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
Veru nie...a chce predať, lebo už nevládze sa o to starať..a väčšinu peniažkov chce dať deťom na onkológiu...časť si nechá...Znie to ako gýč...no ale fakt...
19. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj mna akosi pichalo , ale na pravej strane, ale vcera som bola na sone a vsetko ok ...menzes mi zacal minul. pondelok, chvalabohu pichanie uz preslo, bo som sa bala , ci to nie je napriklad slepak :astonished: ....inak babulky, ale je to strasne toto pozorovanie :sweat_smile:
19. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Však?aj ja vravím..mrcha ešte nedošla...ak ani ráno nebude, skúsim asi ďalší testík...podbruško ma teraz fajne bolí, opäť som sa oprela o umývadlo a normálne ma to bolí... :astonished: nie veľmi, ale je to nepríjemné... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akože nech už mrcha konečne príde, alebo nech nechodí vôbec a potom nech testík ukáže pekne //...lebo mit o už lezie na nervy...
19. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minewka a to máš čo za postupy :grinning: , že oprem sa o umývadlo :grinning:
19. máj 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heheheh...no my máme ďalej zrkadlo, tak keď sa chcem poriadne poobzerať, sa musím trošku nahnúť...najmä keď nemám okuliare ani šošovky, som slepá ako krtko... :grinning:
19. máj 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj :grinning: :grinning: :grinning: a ja som už chcela odbehnúť do kúpelne , či niečo nezistím :grinning:
19. máj 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to Ti verim, ze je to neprijemne , aj mna na tej pravej strane pichalo aj ma bolelo podbrusko, ale na sone bolo vsetko ok / az na neprijemneho dr/ ...ale ja uz mam po mrche , teraz prvy mesiac snazilkuje , tak uvidime, este som si ani testy nekupila , az ked mi bude mrcha naozaj dlho meskat ......dufam, ze vydrzim .... :grinning:
20. máj 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky,chcem vam popriat krasny den u nas uz od skoreho rana svieti slniecko :slight_smile: neviem ci sa mi v praci podari nakuknut,teraz to mame perne...
inak vsimli ste si tu reklamu na temou? su tam krasne lienkovske papucky pre dievcatko jejeje a to rucne malovanie na stenu,to by mohlo pri postielke ukazat pekne :wink:,ale to su daleke plany.my mame objednanu spalnu z Decodomu,moc sa mi lubka uz sa na nu tesim,to sa bude potom snazilkovat :grinning:
minewka,aj ja inak nosim sosovky a vecer doma okuliare,to tvoje pobolievanie je zaujimave,kedy budes robit druhy test?
mna v poslednu dobu dost casto picha bud v jednom alebo v druhom vajecniku,neviem co to ma znamenat :confused: uz treti tyzden si meriam bt a je taka ako mi hovoril dr. hore dolu 36,5 36,7 36,6 36,9 36,6 ... to vraj tak pri pco aspon budem vediet ako to je resp. nie je s tou mojou ovulkou,tak pekny den
20. máj 2009 o 07:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne rano :slight_smile:
minewka to vyskusam aj ja. :slight_smile:
ja mam mz ako hodinky,presne aj skor ako cakam o den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechcem mz ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
20. máj 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky krasny den prajem
20. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, tak konecne mame krasny slnieckovy den uz od rana :sunglasses:

dnes som zvedava na ibamy, mala mat poradnu tak snad uvidime aj nejake nove foto babulka :slight_smile:
20. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minewka - testni sa uz lebo som v ocakavani aj za teba :grinning:

...btw prajem krasny den....mne dnes zase uuuuzasne chutili ranajocky...tak nech to tak aj zostane :dizzy_face:
20. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rush, ahojky, neboj, uz to bude len a len lepsie :wink: ja uz tiez v pohode jem... i ked asi mi uz ostane ta averzia voci surovemu kuraciemu masu, stale mi to strasne smrdi :confounded: ale inak ostatok je v pohode... kedy budes mat v albume fotecky babatka? som zvedava :sweat_smile:
20. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial som videla iba machulku a EKG srdiecka v 7tt - na dalsiu kontrolu idem next week....tj v 11tt tak uz dufam, ze uvidim nejaku tu fazulku :dizzy_face: :dizzy_face: potom supnem...uz sa neviem dockat...len dufam, ze je vsetko v poriadku, lebo som uz mesiac nebola na kontrole...zda sa mi to ako cela vecnost...dufam, ze sa vyvijame dobre :confused:
20. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj urcite sa vyvijate dobre :wink: a mne sa zo zaciatku tiez zdalo, ze to ide strasne pomaly, ale posledny mesiac mi nejako rychlo ubehol a o dva tyzdne idem opat na kontrolu...
20. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bambulky :slight_smile:
poradna aj kontrola dopadla v najlepsom poriadku, babenko ma uz 7,6 cm :slight_smile: urcite pridam aj fotku, ale zrejme az zajtra (musim urobit foto z videa)
minewka - horime zvedavostou, ako dopadol tvoj dnesny tehutestaíad
rush - tiez sa mi zda nekonecne dlha doba vidiet babo iba raz za mesiac... ale o to vacsia je to radost :slight_smile: ... urcite mas krasne zdrave babo :wink:
20. máj 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babulky pardon tehulky, ved ste tu vsetky tehulky :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som poznamenat, ze tiez patrim do klubu nosicov kontaktnych sosoviek :slight_smile:
20. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds tak sup-sup aby sa nase rady rozstrastli a aby sa tema mohla premenovat na stastne zacinajuce tehulky :wink:
20. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, ešte som netestovala, skúsim zajtra ráno, idem kúpiť test...mrcha zatiaľ neprišla, ani náznak...nič...aj bruško ma dáko menej bolí, tak som sama zvedavá, čo z toho nakoniec bude...začínam si myslieť, že som tehu..No ale môžem si myslieť čo chcem, že??

Vy ste zvedavé a čo mám povedať ja?? :grinning:
20. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, dobre, posnazime sa a minewka urcie sme zvedavé, ved to spolu prežívame, alebo nie ?
20. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky,dlhooooo som vás nevidela,čerpala som starú dovolenku a bola som bez netu :angry: tak sa pochváľte kto je nová tehuľka,lebo je strašne veľa toho čítať...
14.05.porodila moja spolužiačka druhého synčeka predčasne má 45cm a 2250g.
Minewka,ja tiež teraz čakám na mrchu-tak uvidíme čo bude :wink:
20. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko kocky...no minewka to vyzera celkom dobre :slight_smile: som zvedava ako sa to skonci...ja cakam mrchu o 2dni...
20. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funlucy vitaj

ja uz koncim v robotke vecer mozno nakuknem pa pa
20. máj 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko baby...tak som teda robila test, až teraz večer...no vyšiel taký nemastný-neslaný...Dala som ho do albumu...no čo ja viem...tuším tam dačo vidím...ale určite sa to zjavilo po oooveľa viac, ako 5 minút...Mrcha nič zatiaľ..Asi počkám dva dni , ak vydržím a spravím opäť...a keď nevydržím, tak spravím zajtra ráno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ospravedlňujem sa za kvalitu foto, ale ten môj foťák si robí čo chce..
20. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....tak co minewka.ako?tehu?
ja pravdepodobne nie,lebo uz mam slaby vytok :frowning2:
21. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...minewka...hmm nevelmi je dobre vidno...ale akoby som tam videla maly slaby tienik...zeby?? :grinning: ale najlepsie by bolo keby si si test spravila rano... :wink: uz som zvedava ako to dopadne...drzim palceky
21. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ty ako?ja idem do prace,ty sa asi uckas?
21. máj 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minewka, to vyzera doooost nadejne.... tiez tam vidim taky bledunky tienik.... pozri do mojho albumu na prvy z mojich testov s // a porovnaj s tym tvojim - tu druhu mam na nom uplne bledunku, ale postupne kazdym dnom bola tmavsia a tmavsia :slight_smile: boooze, moc ti drzim palce, aby to u teba bolo presne take iste :slight_smile: ... skoda, ze to nemas nafotene pod lepsim svetlom, mozno by sme videli viac :slight_smile:
21. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok