Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

iplusr
13. mar 2009

zuzi, to mi je luto. skoro sa uzdrav.
kaciatko, tak predsa si sa zapojila?

minewka
13. mar 2009

čaute, čo porábate? Ja sedím akurát na obede...A ešte mám pár stretnutí, no ale hrozne sa mi nechce...Najradšej by som šla domov...Vy ste na tom ako?

iplusr
13. mar 2009

ale je piatoook. to uz nejako vydrzime do vikendu.

matulik284
13. mar 2009

ahojte, minewka tymi tabletkami sa naozaj trapit nemusis kaciatko ma pravdu 🙂

zuzi ☹ fakt to vyzeralo nadejne, ale neboj vsetko bude dobre...pekne sa vyliec a potom posnazilkujete

inak babule dnes mam dostat MS....brucho ma uz boli uz asi tyzden, vcera mi bolo dost zle, ale nevracala som a mam vytok..nieco podobne ako pri ovulacii...myslite, ze to je naznak prichadzajucej MS?

flyangel
14. mar 2009

matulik ano pracujem na gynde a strasne sa mi tam páči 😉 nuž a počkaj ešte do pondelka ak ms nepride tak kup testik a testuj 😉 Minewka ten ibalgin ti nič neurobi a ani v prípade tehu mozes byt uplne pokojna...tym 1ibalginom sa plodu nic nestane...mozes mi veriť...je mnoho zien ako sa tu uz spominalo ze pojedia aj ATB-antibiotika,analgetika a piju alkohol lebo nevedia ze su tehu a predsa sa im nic nestalo a maju zdrave babo..nato aby sa ti mimi poskodilo by si musela vazne uzivat stale lieky a alkohol...takze prajem ti aby si tehu bola...lebo ten ibalgin ti nic nespravi ani mimi 😉

matulik284
14. mar 2009

ved ano pockam do pondelka 🙂 teraz rano tie bolesti nejak ustupili uz nie su take hrozne ako vcera

flyangel
14. mar 2009

noo tak to som rada...dufam ze budes tehu moja...drzim ti silno palce.. 🙂 ja som sa vcera snazilkovala s mojim m.uvidime ze ci sa to podarilo ale som zmätena lebo si meram teraz BT a teploty mi skacu hore dole ta len tipijem ze teraz mam mat ovulku 🙂 ale aj gyn mi povedal ze ovu bude cez vikend ta dufam no 🙂

matulik284
14. mar 2009

no ved to ja som tiez len typovala 😉 fly tak drzim palceky nech sa snazilkovanie podari 😉 tak ak sa nemylim uz ste sa s manzelickom udobrili 🙂

flyangel
14. mar 2009

heej udobrili matu...ved vies sexik udobruje a ukludnuje...a vyhana z tela napätie 😀 😵 😵 a dakujem za palceky 😉

matulik284
14. mar 2009

to ano 🙂 😀 tak sa tesim s tebou, ze je uz vsetko ok 😉

flyangel
14. mar 2009

diki...nooo inac co robkas?ja prave som dovysavala... 😉 a teraz idem pozmyvat podlahu...a stale tu utekam odpisovat 😀

matulik284
14. mar 2009

ja tiez odbieham 🙂 vesala som pradlo a teraz upratujem izbu..utieram prach a tiez budem umyvat podlahu ..sobotnajsie upratovanie 😀

flyangel
14. mar 2009

ved jasne co nam zenam ostava ako upratovat varit zehlit,... 🙄 ale ta muzi to za nas aj tak neurobia takze nic ine nam neostava 😠

matulik284
14. mar 2009

mne vcera priatel povedal, ze radsej bude varit ako upratovat 😀 Ale minuly vikend navaril a bolo to aj velmi chutne 😉, teraz budeme asi varit spolu..lebo teraz cosi robi s autom

flyangel
14. mar 2009

noo tak to je dobre ked vari...moj vobec nevari akurat chodi robit cez vikend na zahradu ku rodicom a doma ja musim sama vsetko zvladnut aj upratovanie aj varenie..

matulik284
14. mar 2009

tak ho musis niekedy zapriahnut.. 😉
neskusali ste varit alebo upratovat spolu?

flyangel
14. mar 2009

hehe varit ano...ale len mi zavadzal 😎

matulik284
14. mar 2009

jaaaj 😀 ved ked budes tehulka tak sa hadam nejak o teba postara ak ti bude byvat zle a mozno sa aj varit nauci 🙂

flyangel
14. mar 2009

tak to dufam ze hej...aspon ked tehulka budem a potom nech sa nauci prebalovat 😀 😀

matulik284
14. mar 2009

noo niektori chlapi maju problem s prebalovanim...tak dufam, ze ti nasi to zvladnu 😉

flyangel
14. mar 2009

aj ja dufam ja v tom mam prax ako zdr.sestra takze nebude problem a on sa to nauci.

matulik284
14. mar 2009

ja v tom prax nemam, ale naucim sa 😉 tak ty toho musis vela vediet okolo babatka 🙂

flyangel
14. mar 2009

nooo tak to hej...vies som praxovala aj na detskom odd. taze je to v poho...co ma strasi z tehu je to aby dieta bolo zdrave...lebo uz sa vela chorych deti rodi.. 😢

matulik284
14. mar 2009

toho sa boji asi kazda tehulka ☹ a musime verit, ze budeme mat zdrave deticky 🙂

flyangel
14. mar 2009

tak nic ine nam neostava len verit a najprv byt tehu

matulik284
14. mar 2009

veru tak 😉 a manzelik sa tesi na babatko?

flyangel
14. mar 2009

jasne ze ano ale viac sa boji ako...ze ako zvladne a tak...a tvoj? 🙂

matulik284
14. mar 2009

u nas je to podobne...tiez sa tesi ale boji sa ze ake to bude. Susedovci maju 8mesacne babo a este sa nevyspali...zaspi iba na rukach a teraz idu zubky tak stale place a nechce spat a oni su velmi nervozni aj na seba

flyangel
14. mar 2009

joooj ved toto sa len bojim ze nam to zmeni vsetko co sa da...cely zivot.

matulik284
14. mar 2009

im sa podarilo babo na prvy sup...hned ked ho chceli. Zeny ktore bojuju o mimi niekolko rokov tak zvladnu asi viac, aj tie prebdene noci

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre