Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
18. mar 2009

presne tak... vies normalne mi to neprijemne ked sa zacali takto hadat ze co to bude.... sme boli partia vonku v sobotu, chvalabohu sme neboli tak dlho ako oni, lebo sa mi chcelo spat... no a alkohol spravil s nimi svoje... a uzatvarali normalne stavky, ze co to bude 😖 mi s tym liezli na nervy

flyangel
18. mar 2009

hmm...tak vidíš...pre teba je to jedno z naj.v živote že nosíš v sebe nový život a oni z toho majú dobrú stávku 😨

mastulka
18. mar 2009

no ved, normalne nemam ani na nich naladu, hlavne na tu jednu "kamosku" co som tu uz spominala... ona je akoby mala schyzu... na jednu stranu sa tesi, ze cakam mimco, chce mi pomahat a tak a na druhu stranu je na mna hnusna, ze si vymyslam syndromy, ze sa izolujem a tak... zaujimave kolkych ludi a ako dokaze ovplyvnit maly drobec a to sa este ani nenarodil 🙂

mastulka
18. mar 2009

inak som sa ta chcela spytat, myslis, ze by moc uskodilo babatku keby som si dala francuzsku polievku sackovu? mam na nu strasnu chut... 🤐

wodanka
18. mar 2009

ahojte mastulka, flyangel ...

flyangel
18. mar 2009

je zvlastne ze niektorý ludia sa tak správajú...ale ja si myslím,že ti závidí to mimi a jednak tým ze ti chce pomoct nemoze byt len pretvárka?a ja si myslim ze to bábätku určite neuškodí...kludne si ju daj 😀

mastulka
18. mar 2009

podla mna zavidi, vies ona sa s manzelom snazia viac ako rok, som jej aj vravela nech idu na vysterenia, nech sa zbytocne netrapia, no a do toho som ja otehotnela... poznam sa s nou styri roky, sme spolu tak 3-4krat do tyzdna ale v poslednej dobe sa nejako zmenila k horsiemu... ja jej tak zelam babatko, mozno sa potom vrati do normalu....
sa radsej pytam, lebo mi niektori vraveli, ze to je najhorsie, ze tamje glutaman a tak... ale zabijem sa ked mam na nu taku chut 😀 😀

wodanka ahojky, ako sa dnes mame? 🙂

flyangel
18. mar 2009

ahoj wodanka no ako? 🙂 mastu je tam glutaman,ale vies vôbec v akych inych potravín kolko je umelých látok,sladidiel,farbív a tak?a bábo si aj tak vyberie z tvojho tela to čo potrebuje,neboj glutamán si brať nebude...a je aj franc.polievka bez glutamánu-myslim ze od Maggi to je... 🙂

wodanka
18. mar 2009

mastulka, ja som zazila prednedavnom trocha podobnu situaciu, ked mi kamaratka, ktora ani moc babatko neplanovala, povedala ze je v 6. tyzdni.. a klamala by som keby poviem, ze ma to troska nemrzelo a nezavidela som jej.. mozno to je aj pripad Tvojej kamaratky, ale urcite to nie je dovod aby sa k Tebe zacala spravat inak ..

mastulka
18. mar 2009

sa mi zda, ze od teraz si zacnem aj citat co vlastne jem 🙂 boze ved ja budem taka zdrava, ze az 🙂

flyangel
18. mar 2009

no a ja som zas kamarátke ktorá bola na potrate,vcera povedala ze ma boli podbrusko a mam taky výtok a ze aj prsia ma bolia...ze co ak som tehotná?a ona ze nie urcite nebudeš,ja si myslim ze nebudes... 😢 ako keby mi to nepriala...

mastulka
18. mar 2009

wodanka, ja viem, ze ju to zamrzelo, ale potom by sa na mna hnevala keby mi zacalo rast brusko a jej som nic nepovedala... ved som jej to predsa nespravila naschval... a ty si jej asi netvrdila, ze si to vymsla, ze 🙂

wodanka
18. mar 2009

mastulka radsej to moc nestuduj, lebo to potom nebudes papat nic 🙂
fly z toho si nič nerob, možno len bola z toho všetkého rozladená..

wodanka
18. mar 2009

no mna to skor motivovalo k vacsiemu snazeniu sa, z coho ma moj manzel obrovsku radost 😀

mastulka
18. mar 2009

fly z toho si nic nerob, ako dlho je to od potratu? moja kamoska co tiez potratila, tak ta bola zase uprimne rada, hned mi volala, ci uz mam vysledky a ako som na tom a tak... ale ona bola niekedy v novembri... tak ak to je cerstve mozno preto tak zareagovala

wodanka jasne, ti chlapi maju asi najvacsiu radost z "vyrobneho procesu" 😀 😀

flyangel
18. mar 2009

noo skvele som rada wodanka... 😀 ale mne normalne zobrala nádej ze budem tehu.. 😖

mastulka
18. mar 2009

lfyangel tak na to ani nemysli! treba si pozorne precitat nazov tejto temy a mysliet pozitivne... nic nie je nemozne 😀

flyangel
18. mar 2009

ja viem mastulka,este ze vas tu mam,.. 😀 a uz cakam ci o tyzden a pol dostanem ms 😉

wodanka
18. mar 2009

pridavam sa k mastulke.. treba mysliet pozitivne 🙂 vela ludi si neuvedomuje co povie a aku silu maju slova.. takze taketo vyhlasenia treba pustat jednym uchom dnu a druhym von..

mastulka
18. mar 2009

pozri moja sefka ked sa dozvedela, ze cakam mimco tak bola"uprimne" rada a na druhy den sa ma spytala: "ako to inak znasas? je ti dobre?" ja si naivne myslim, ze sa o mna zaujima a potom dodala:"prosim ta len to dobre znasaj, lebo ja by som sa tu sama zblaznila" tak ma to tak sklamalo, som pochopila, ze mna tam ma fakt len na pracu, ona ma totizto 50 rokov a robi straaaasne pomaly a na PC ani nehovorim... a hadajte komu vsetko dava robit... tiez jej to nedoslo ako to vyznelo... 😒

wodanka
18. mar 2009

mastulka, tak to nebolo velmi pekne od nej.. hovoril z nej strach o to kto to vsetko bude robit.. ja by som jej odpovedala asi nieco nemile 😠

flyangel
18. mar 2009

suhlasim s wodankou

mastulka
18. mar 2009

no ved ked to bude na mna moc, lebo budu coskoro aj audity ☹ tak sa hodim na PN a nebudem dvihat telefon, ja sa nebudem rozculovat... ale vies co, odkedy viem ze cakam mimi je mi akosi vsetko jedno, vies to co ma predtym rozculovala, alebo trapilo, tak teraz mi to je sumafuk 🙂

flyangel
18. mar 2009

spravne to robis mastulka...no co dala si si polievku?

mastulka
18. mar 2009

uz mi tu rozvoniava 😀 len musim chvilocku cakat, lebo si zase oparim jazyk 😝

wodanka
18. mar 2009

a co robis mastulka v praci? vies, ze by si to teraz nemala prehanat 🙂

flyangel
18. mar 2009

ano ano... 😵

mastulka
18. mar 2009

no robim na personalnom aj personalistiku aj mzdy... no akedze je kriza, tak si vedenie vymysla vselijake hluposti co pre nas znamena sama praca navyse, bolo nas 7 ostali sme tri, jedna zlata kolegynka ktora bud.rok pojde do predcasneho dochodku, ja 26 a ta byvala kolegyna a terajsia sefka 50rocna, takze okrem svojej prace pomaham im s tym akoco robit na PC ako si zjednodusit pracu a tak.,.. a do toho nam teraz vymysleli ze v aprili budeme mat audit, do ktoreho nie je nic pripravene, ideme prepustat ludi, co je opat papierovacka a zrusili jedno oddelenie a ich papierovu robotu opat hadzu ku nam... takze tak ja sa tam fakt nenudim

wodanka
18. mar 2009

tak to je sila.. to je najvyssi cas zostat doma a troska si oddychnut 🙂

flyangel
18. mar 2009

tak to nezavidim mastulka moja...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre