• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
ja som zatial v klude, spravim si svoju pracu a co nestihnem tak nestihnem, neriesim, je to len praca a ja sa kvoli nej nezblaznim, nadcasy mi nehorzia aj tak by mi ich nezaplatili a to mavame este piatky povinne volno... beriem to tak ze mam jeden den na dospavanie :grinning:
18. mar 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: pozitívne myslenie :slight_smile:
18. mar 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
fly uz ti je lepsie?
18. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to skusali aj u nas, dat nam 4 dnovy pracovny tyzden, ale nejako nepochodili.. prace by nam aj tak neubudlo, ale mali by sme len 80% z platu.. a o to im islo..
18. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, ja som vecny optimista :grinning:

no nic babulky, idem ja dopapat polievku :slight_smile: a potom ideme s drobcom spinkat aspon tak na hodinku, aby sme vyrastli do krasy :grinning:

tak sa majte pekne, a dobru nocku, zajtra som opat tu :wink:
18. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku mastulka :wink:
18. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc mastulka a pekny vecer matulik..
18. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem wodanka :slight_smile:
18. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nz.. ako sa mas? vcera sme sa nejako obisli :slight_smile:
18. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som tu bola len na skok lebo nejak zacinam byt chora...mam zapalene hrdlo, nadchu a zacinaju ma boliet priedusky :frowning2: a to som dnes bola od rana do vecera na skoleni. A ty sa mas ako?
18. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastulka tak dobru noc :wink:
18. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za opytanie.. celkom to ujde, uz sa tesim ked sa vrati manzel zo sluzobky a ideme na to :grinning:
18. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj natu,nie stale je to zlé so mnou...ráno som tiez dajak teplotovala...a zajtra berem dovolenku a idem ku dr.bo to trva od nedele..a asi sa bez liekov nevyliecim..a ty ako?
18. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa potom pekne snazilkujte wodanka :slight_smile:

fly aj ja som nejaka chora od vcera :frowning2: tak uvidim ci mi to prejde alebo pojdem ku dr. mam zapalene hnisave hrdlo a hnisavu nadchu a uz citim aj priedusky
18. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sup-sup do postielok a rychlo sa vyliecit..
18. mar 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak máš pravdep.Hnisavú streptokokovú angínu..je to potrebné tiež vyležať ináč sa ti infekcia moze prniest na srdce a obličky
18. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: to fakt fly? tak idem pekne lezat. A co je na to dobre...musim lieky?
18. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak je to tak ako vravíš že máš zdurené a hnisavé mandle,a tazko sa ti prehlta..tak ano bude to angína..urcite lezat,oddychovat,vela teplych tekutín-čaj s medom a citronom a vela vitamínu C a áno všeob.lekár alebo krčný lekár ti môže vziať výter z hrdla a odoslat na kultiváciu na streptokoky...a mala by si brat ATB-antibiotiká-napr.sa dáva často penicilín 500 alebo penbene...od rozhod.a anamnézy lekára
18. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rano som vykasliavala hnis...teplotu zatial nemam iba 37...
18. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...pri angíne sa väcsinou hnis nevykasliava...len pri bronchitíde-zápal priedusiek a tiez pri chrípke...chod k lekarovi on sa na teba pozrie aby som ti povedala presnu dg.musela by som ta vidiet...takze sup sup k dr.uz pomaly idem lezkat aj ..papa.zajtra napisem.ahooj moje.- :wink:
18. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny zvysok vecera fly.. a ja idem uz pomaly oddychovať... takze peknu noc aj Tebe matulik
18. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nocku babulky :slight_smile: ja idem tiez lezkat papa
18. mar 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babulky, zase som tu prva? :confused:
19. mar 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte . ahoj mastulka zdravim aj tvoje fazuliatko. jasne ze si tu prva ty chodis nacas :slight_smile:
snivalo sa mi ze mi doktor povedal ze cakam dvojicky :slight_smile: pekny sen. ale nebudem to silit. nechame to na nahodicku.
19. mar 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , krasny den prajem mastulka si tu prvá a to je fajn, musí tu byt niekto aj prvý a čo je najlepšie, keď si prečítajú Tvoju správu každý sa bude tešiť, že tu je už niečo a môže si pokecať :wink: :wink: :wink:
19. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: vsetkym vam prajem nadherny, uspesny a usmiaty den :slight_smile:
19. mar 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...pekný dník tiež prajem :slight_smile:
19. mar 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sme sa tu pekne pozbierali zase :slight_smile:
tak ako vam zacina den? mne clekom v pohode, sefka ma poradu tak mam klud :grinning: a zajtra opat volno, tak sa tesim ze budem spat aspon doobeda :sunglasses:
19. mar 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja klud ako vzdy. minewka akoto ze ty nestihas a ja nudim v praci??? ide mi pomaly cas. ja mam na starosti jeden projekt - byty na predaj a velmi malo ludi sem chodi a este menej aj vola.
19. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez totalnu pohodicku. my tu sefa nemame, najblizsi sedia az v BA :dizzy_face: mastulka, ako sa ti dnes tehulkuje?
19. mar 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok