Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

iplusr
19. mar 2009

baby, ja som dnes usetrila 😀 . tehu test. dosla zase predcasne. mrcha 😠 .
nevadi, zaciname dalsie kolo.
elisonka, ake byty to predavas? my prave chceme kupit byt.

mastulka
19. mar 2009

ibamy no dnes mi robi fazuliatko od rana zle a nie a nie prestat, asi by fakt bolo lepsie keby som sa sla vygrckat 😖 ty ako? vcera vecer si mala mat vysledky, nie? 🙂

minewka
19. mar 2009

Elisonka, no ja ti neviem..ja neviem, kde skor skocit..vcera som prenajala jeden byt...dnes poobede obhliadka, este predtym klient, ktory predava dom...POsielam ponuky zaujemcom...A od noveho roku som predala dva byty..Inac ja sa smejem, ze nejaké vyššie mocnosti mi dávajú ešte čo to zarobiť...pred baby... lebo taky bol moj plan 😀 😀

ibamy2
19. mar 2009

mastul - tak nech sa ti co najskor ulavi.... a vysledky boli vcera a som naaaaaaherne pozitivna 😎 . tak v pondelok idem na sono....

elisonka
19. mar 2009

iplusr - su to byty v NR ale poslem ti link http://www.harmonianitra.sk/ . problem je asi v tom, ze predavam jeden projekt kdezto ty mas celu skalu na vyber. ale prave som si nasla ponuku dalsiu v Nitre a je to celkom zaujimave tak neviem ci vymenit ci nie... Uvidime. Minewka podla mna by si sa mala trosku setrit lebo aj take lietanie mozno nerobi dobre nato planovanie nemyslis? mastulka kludne grckaj. ibamy ty ako prezivas tehulkovanie?

ibamy2
19. mar 2009

elis - neskutocne si to vychutnavam, hoci: cely den mam zaludok ako na vode, nic mi nechuti jest, brutalne ma bolia prsia, mam este horsiu pokozku nez predtym, najradsej by som prespala cele dni, stale ma trapi smad..... ale nevadiiiiiiiiii
babulky - strasne moc vam vsetkym prajem, aby ste boli co najskor tehu a preto sup-sup snazilkovat a ftuj, ftuj, tfuj..... mastulka, noze mi pomoz, nech sa tu tie virusiky siria medzi vsetkych 😉

elisonka
19. mar 2009

jaj len sa starajte pekne o seba a davajte si na seba pozor. a ziadne stresovacky...

minewka
19. mar 2009

Elisonka, no to máš pravdu...my s mužom žijeme vo večnom strese..hypo na krku, obaja živnostníci...Ja som niekedy vyšťavená totálne...Lenže ešte potrebujeme dozariaďovať bývanie, sme rekonštruovali...Spíme na gaučí, nemáme linku, len stôl, dva stoličky a sporák, kde nefunguje rúra.. 😀 Teraz sa snažíme naškrabať nejaké prachy na tú linku, lebo sme už obaja z toho nervózny, riady umývame vo vani.. 😀 ...Takže asi tak...

elisonka
19. mar 2009

no zajtra sa idem testovat a uvidime ze co ta tajna ciarocka. som zvedava. vcera sa ma moj drahy pytal ze akoto ze este necakam babo ked sa tak snazime. ale sak hadam to pride. a to sa snazime asi len mesiac. co potom tie pary ktore nemozu otehotniet uz par rockov?

ibamy2
19. mar 2009

minewka - tak tomu hovorim bojova situacia 😀

minewka
19. mar 2009

Ibamy, páááni...gratulujem, že je zatiaľ všetko OK... Pekne sa ľubkajte a nech sa bejbinko má k svetu.. Ináč, ja dúfam, že sa mi pokožka zlepší, je to už moja posledná nádej.. Stále ma trápi akné... Takže a že vraj sa ženám s akné v tehotenstve pleť upraví.. Tak sa ešte nevzdávam.. 😒

minewka
19. mar 2009

Elis, držím hroooooozne palce...Nech je tajná čiaročka už pekne viditeľná .. 😎

ibamy2
19. mar 2009

elis - rano budeme vsetky nedockavo cakat na tvoju spravu
minewka - dakujem za gratulaciu. kiez by si s tou pletou v tehu mala pravdu...

elisonka
19. mar 2009

no to som zvedava aj ja babulky ze ako to rano bude vyzerat s tym testovanim. ale ked bude jedna bude ma to mrziet a budem smutna ale sak pockam si

minewka
19. mar 2009

Eli, a ako dlho sa snažíte?

mastulka
19. mar 2009

baby, nemam rada pracu, som tu mala rozpisany taky dlhy prispevok a som musela nieco rychlo spravit, som to dala odoslat potom a ono ma to tu odpojilo a zmizlo to co som napisala 😠

mastulka
19. mar 2009

ibamy straaaaaaasne moc ti gratulujem a dufam, ze si coskoro pripses TT k menu a ukazes nam potom prvu fotecku drobca 🙂

elisonka tebe zajtra budem drzat palce aby tam bola ta ciarka silnejsia a vyraznejsia, aby nebolo pochyb 😀

flyangel
19. mar 2009

Ahojky baby 😉 dnes som bola u dr. a dal mi Atb,ale nechcem ich brat...jooj neviem si poradit...a kupila som si aj tehu test len este neviem kedy testnem dnes som len 17Dc

ibamy2
19. mar 2009

mastulka - dakujem a jasne ze po sone si pripisem tt a pysne ukazem nase prve foto 😉

mastulka
19. mar 2009

ibamy tak sa mi to paci 😉

flyangel
19. mar 2009

ibamy tak aj ja ti blahozelam ku tehu...no vidis predsa sa 😉 to potvrdilo..

ibamy2
19. mar 2009

mastul aj mne 😀

ibamy2
19. mar 2009

fly - moc dakujem. ano, ano, potvrdilo, ale aj tak tomu stale akosi neverim. no co uz, asi som nejaka divna 😀

flyangel
19. mar 2009

ibamy ano uz sa tesim na tvojho drobca,ako nam ukazes fotecku z ultrazvuku

mastulka
19. mar 2009

ibamy aj tebe byva tak zle? aj som hladna, ale ked si predstavim jedlo tak sa mi vie zaludok otocit ☹ tymto tempom skor schudnem 🙂

ibamy2
19. mar 2009

mastulka - ano, presne tak to je aj u mna. este aj v noci sa budim na to, ze som hladna... a pritom jedlo nemozem ani citit... ach yo, budeme to musiet nejako prezit a dufat, ze to nebude trvat prilis dlho.

mastulka
19. mar 2009

inak skus ked ti bude zle dat si pecivo, jeden rozok alebo tak, bude ti lepsie, teda aspon u mna to pomaha.... a co by sme pre drobcov nevydrzali no nie? 😀

minewka
19. mar 2009

Iplusr , nebuď smutná, ja asi tiež nič, takže štartujeme spolu 🙂

elisonka
19. mar 2009

no minewka ja tiez asi budem startovat s vami lebo ked zajtra nic tak potom uz len novy zaciatok. a pytala si sa ako dlho sa snazime tak ja som mala zdravotne problemy koli HAK takze som ju vysadila a sme si povedali ze ked sa podari tak sa podari. ale asi tak mesiac je tomu ze chceme.
povodne sme boli toho nazoru ze az ked sa prestahujeme lebo byvame u svokrovcov ale tuzba je silnejsia a nejako to zvladneme. a dieta sa neda naplanovat ze teraz je ta vhodna doba lebo vhodna doba nie je nikdy. stale clovek nieco plati, splaca, uver uz ani nehovoriac. proste vzdy sa to bude musiet nejako dat sklbit. a prezili aj chudobnejsi tak hadam prezijeme aj mi.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre