• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
tak vidis iplusr tak to je fajn :wink: ahoj wodanka :wink:
23. mar 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem fly..
iplusr vsetko najlepsie :slight_smile: nech coskoro vyrazis s kocikom do ulic :grinning:
23. mar 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ako wodanka? :wink:
23. mar 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte...teraz som dorazila domov, bola som na chemickom peelingu, tak som skareda ako noc... :astonished:
Mrcha zatial nist...Tehu test tiez nist.. :grinning: akoze napinaky...uz by to akoze sa aj mohlo dako vyvrbit...Si nadavm, ze co som si nepocitala cyklus...kua
23. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minewka tak skus cez vikend a nepride mrcha dalsi test..mozno este si nemala vysoke hcg a test to neregistroval preto bola len /
23. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
23. mar 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fly, uvidíme... Začalo ma pobolievať podbruško... Ale zvykla som deň , dva pred mrškou špiniť, teraz nič.. No sama som zvedavá.. :slight_smile:

Takže začíname druhé kolo snaženia... už sa tešííííííím.. :slight_smile:
23. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matu :grinning: nooo minewka ja si myslim ze tiez sa budeme dalej snazilkovat..sice este mam do ms tyzden ale mam pocit ze to nevyslo
23. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem baby pomalicky lebo ráno skoro vstavam...tak dobru noc..zajtra sa ozvem...papa :grinning: :pensive:
23. mar 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc fly :wink:
23. mar 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne sny fly..
ahoj matulik ..
23. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wodanka...jeeeeeeeeej ty mas uz tiez fotku :wink:
23. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú noc...pošlite mi tajný recept, ako viete tak skoro ísť spať
23. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo matulik.. nejaku som vyhrabala, co sa dala aspon trocha pouzit :grinning: dufam, ze som vas moc nevylakala :grinning:
23. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
iplusr - blahozelam ku krasnym 28 narodeninam. Vtedy som este po ziadnom babatku netuziala. Viem, viem, som trosku asi ina, ale o to viac to prislo teraz. Vlastne vlani. V aprili budem mat tridsat, nechce sa mi verit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nevadi. Sa strasne tesim, ze ta tuzba po babatku prisla. Aj ked teraz citim nejaky problem, ked mi meska. Ale jasne, uz som to pisala, pricinu to ma. Tak verim, ze mi nabehne normalny cyklus a budeme sa moct s manzelom snazit. Ozaj, viete, ze ak vam to vyjde koncom marca a zaciatkom aprila, budete mat kozorozca. :slight_smile:
23. mar 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vsetkym este raz dakujem za privitanie.
Minewka, vyzera to slubne, drzim palce. Vlastne, vsetkym. Som si ista, ze skor, ci neskor (radsej skor, vsakze), to vyjde kazdej z nas. Urcite.
23. mar 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu este niekto? Asi uz spinkate.
Moj manzel hra tenis, tak som doma sama.
Wodanka, nie, nevylakala. Vyzeras sympaticky :slight_smile:
23. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krtka, ja tu som, ja chodím spať neskoroooo...len robím dáke veci, takže občas pribehnem.. :slight_smile:
23. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne slnieckove raaanko prajem vsetkym :sunglasses:
24. mar 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano sa praje :slight_smile:
24. mar 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wodanka, pekna fotecka :wink:
24. mar 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky :grinning:
24. mar 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte . wodanka - good photo , este deň a uvidime, co nás čaka :slight_smile:
24. mar 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby-jój ako dobre sa mi dnes spalo :pensive: aj keď sme sa nad ránom s mužom bili o paplón-máme len jeden taký veľký spoločný.
O pol 8 mi už stihla volať kolegyňa,ktorá sa pred 2 týždňami vydala v tunise,že jej to 2 dni mešká-a že ja na ňu vplývám pozitívne :grinning:
Včera aj mne muž kúpil test,taký hrdý bol že to zvládol chichi,ale ešte počkám či príde mrcha-včera ma celý deň tak boleli prsia,tak som zvedavá čo to bude.
A klasická otázka -pozerali ste zámenu manželiek?
24. mar 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie ja pozeram panelak a susedov chi-chi--chi
24. mar 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no mne sa tiez dnes super spalo, i ked mi bolo rano strasne zle a este aj je, a potom som len prisla do prace a moja sefova ma hned nasr.... nasrdila :angry: si asi mysli, ze som jej poskok, jej sa nechce ist 500m peso a zato, ze mam jedina vodicak ju mam odviezt, co som jej sofer, alebo co? ved mam aj svoju pracu :angry:

ja som tiez nepozerala zamenu manzeliek, tiez radsej pozeram panelak :wink: a po nom som sladko zaspinkala :grinning:
24. mar 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastulka acim si to testovala ? ja by som chcela zajtra testnut, ale b ojim sa :frowning2: tohoto - /
24. mar 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra mi bude meskat 1 tyzden :slight_smile:
24. mar 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds ja som testovala rapidclear, taky cerveny obal to malo :slight_smile:
24. mar 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky rapiclear classic , vsak, aj ja som si uz taky zadovazila, ale bojim sa testovat, vcera aj dnes rano sme s priatelm isli do roboty autom, zrazu mi prislo zle, takže neviem ... :frowning2:
24. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok