• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
mastulka, ten je celkom dobry :slight_smile: s tym sa da testovat najskor
24. mar 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten som si robila tri krat, prvy krat bola iba jedna čiarka a potom dalsie dva boli uz pekne tucne // :grinning:
24. mar 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravdepodobne to bude zajtra 21 dní od mozneho oplodnenia, takže neviem, myslis ze by mi uz test nieco ukázal ?
24. mar 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds, to by uz urcite mal..
24. mar 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite by uz mal... a dufam, ze uz aj ukaze :wink:
24. mar 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, prajem krásny deň. U nás to od rána v práci riadne fičí.
24. mar 2009 o 09:57  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra urcite napisem co je, tak uvidime nechame sa prekvapit :wink:
24. mar 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dindulka vitaj, aj u nas, len sa mi strasne nechce :unamused:
angelds a si si ista, ze to vydrzis do zajtra? :grinning:
24. mar 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds,
zajtra nás neprekvapíš,ale potešíš :slight_smile: lebo uvidíš na teste //
24. mar 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. ako sa mavate??? ticho vam to tehotenstvo zavidim. mne v piatok ukazalo len - / :frowning2:
takze hor sa do dalsieho snazenia
24. mar 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za uprimne priania

mastulka, ked som to vydrzala doteraz, tak sa uz posnazim :wink:

funlucy aj ja dufam, a snazim sa aj teraz, akoby som to mohla nejako ovplyvnit :slight_smile:

elisonka - nadej umiera posledna no nie ? :slight_smile:
24. mar 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elipsonka, neboj aj my budeme mať už čoskoro // cítim to v kostiach :grinning: tento mesiac mám taký zvláštny pocit, že to konečne príde, tak uvidíme budúci týždeň
ozaj, chcela som sa spýtať či užívate nejaké vitamíny alebo tak na podporu tehu
24. mar 2009 o 10:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nepoužívam žiadne vitamíny dindulka - vitaj
24. mar 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ahojte :slight_smile:
24. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dindulka, ja beriem zatial iba kyselinu listovu.
24. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stale nic, menstruacia nechodi. Nechapem. Uz by to nemal byt nasledok choroby. Ak do stredy nic, pojdem na gynekologom, toto sa mi este nikdy nestalo. Dnes je tridsiatystvrty den od prveho dna poslednej menstruacie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak, drzim palce, na zajtrajsom testovani.
24. mar 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja beriem baby plan a teraz chcem prejst na calibrum. Vraj to ma viac vitaminov. Aj ked nie som zastancom umelych vitaminov. Uvidim, chcem sa aj o tom poradit s doktorom vo stvrtok. Ja som zeleninova, masko velmi nelubim, tak neviem, ci tie umele vitaminy nie su zbytocne. :sweat_smile:
24. mar 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ibamy, ako bolo včera u lekára, máš foto maličkého :slight_smile:
24. mar 2009 o 10:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, prve foto je uz v albume. kadze je este mooooc skoro, babo zatial vidiet nie je. ale nevadi, my si nan pockame :grinning:
24. mar 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ibamy-super,chichi,že celý tato :grinning: fazuľka.ako sa cítiš?
24. mar 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funlucy - citim sa skvele, vdaka za opytanie :wink: som velmi stastna a ten pocit prajem kazdej z vas, zienky. som velmi rada, ze vas tu mam, ze som sa vam tu mohla pochvalit... v podstate ste o vsetkom vedeli skor nez MM :sweat_smile: ja som mu o tom povedala az vcera, ked som mala v ruke dokaz... ale bolo poriadne narocne to do vcerajska vydrzat :grinning:
24. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ibamy - gratulujem

ako vidim test Ti ukázal až na 24 deň 2 pásik, takže teraz neviem, čo mám robiť, či mám zajtra alebo až v sobotu :slight_smile: poraďte

aký test si použila a ktorý den po pozitívnom teste si išla k doktorovi thanks
24. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds, ano, prvykrat na 23DC (nie DPO) velmi slabucko, no predsa :wink: . ale ja mam iba 25 dnovy cyklus, takze to bolo 3 dni pred ne/ocakavanou MS.
a test bol Mamatest. udajne jeden z najspolahlivejsich...
24. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ibamy ahojky, aj ty mas ten vak 10 mm aj ja som tak mala :grinning:
24. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastulka - hej, hej, celych 10mm :grinning: no, rastieme ako z vody. ako sa dnes mas? babo poslucha?
24. mar 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslis si, že aj mne by už nieco ukázal, kedže mi meška už týždeň zajtra by to bolo tých 21 dní od možného oplodnenia , alebo mam pockat na sobotu ?
ja mam doma rapiclear classic ?
24. mar 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds, ja ti asi moc neporadim. mne test ukazal slabucke // cca 12-13 dni po ovulacii. podla inych diskusii z konika viem, ze je to vsetko velmi individualne - niektorej kocke ukaze test pozitivitu este pred MS a niektorej az napr v 5tt...
drzim ti palce, aby tam zajtra boli // :wink:
a vsetkym zienkam posielam tehuvirusiky (mastulka, pridaj sa ku mne, nech ich vsetky nakazime)
24. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne na vsetky snazilky tfuj tfuj tehuvirusiky :wink:

ibamy no dnes mi je strasne zle, ako som tu uz aj pisala, este aj tu ma rozculuju od rana :frowning2: takze mi to moc nepomaha... uz sa tesim domov
24. mar 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastulka, tak nech si uz rychlo doma a oddychujes. mne je dnes az podozrivo dobre (az na to nestastne jedlo, do ktoreho sa stale nutim).
mastulka - dal ti dr. aj nejake tabletky na podporu tehu? ja som dostala tusim sa to vola utrogestan a mam to brat az do 12tt.
24. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam holky, ze to od vas coskoro chytim :grinning: uz sa neviem dockat..
24. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok