Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

iplusr
25. mar 2009

mudro.
to mate inak super, ze sa mozte kedykolvek poradit s lekarom. to mi v uk chyba.

dindulka
25. mar 2009

- ahojte,joj vždy keď ma šéf "poteší" (tak ako teraz) tak sa neviem dočkať chvíle, keď mu oznámim, že som tehu a potom nech ma už majú radi 😀
- ja keď si kúpim test plná očakávania, tak mi ešte v ten deň príde mrcha a som vybavená, ale aj tak neodolám a urobím si to potom, človek nikdy nevie, takže alfa podľa mňa vždy je nádej 🙂

alfa333
autor
25. mar 2009

...ahoj dindulka - ved aj ja som si ten test kupovala s dlhym vahanim, pretoze tiez som hned na to dostala mrchu..., ale teraz zatial nie, no uvidime, stane sa co sa stat ma, no nie? Ved sme stastne snazilky 😎

...iplusr - verim, ze to musi byt tazke, ked nemozes ist len tak k dokymu, ale mas tu este naaaaaaaaaas 😀

iplusr
25. mar 2009

dindulka, ako ta sef nasr ... nasrdil?

alfa333
autor
25. mar 2009

...a nevideli ste niekde Ivulku, ved ta tu uz taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak strasne dlho nebola 😖

dindulka
25. mar 2009

jasne, alfa s pozitívným myslením a dobrou náladou to tehu skôr či neskôr určite príde 🙂
- môj šéf nie je zlý, len v poslednej dobe nejdú "kšefty" tak to by mali, tým je menej peniažkov a už sa chyby hľadajú všade aj tam, kde nie sú

dindulka
25. mar 2009

- súhlasím iplusr, niet nad to, keď sa môžeš s dr. poradiť a vie ti aj poradiť, ja mám sice gynekologičku skoro pod nosom, ale keby za niečo stála, zápal mi liečila čipkami čo dáva asi každej žene a na všetko a kontrola podľa nej nie je potrebná, tak som sa na kontrolu pozvala sama a hotovo 😀 , pri nej človek nikdy nevie, tak chcem ísť k nejdnému doktorovi, toho chvália, tak uvidím 😉

funlucy
25. mar 2009

dindulka-to isté si hovorím aj ja 🙂 keď už mi ide práca totálne na hlavu-len už aby sme im mohli zamávať s tehotenskou knižkou čím skôr.
O tých dvoch čiarkach sa snívalo aj mne a k tomu som dostala ešte bonus- pribalený leták,že blahoželáme vám k prvému dieťatku 😀
Ja mám dnes voľno,tak som upratovala,prala,motkala sa,rozmýšľala ...no a potom som to už nevydržala a testla sa 😅
Teda poviem vám to boli nervy-ale vyšla / ☹
Tiež ešte počkám,či príde mrcha,ale s tými prsiami je to hrozné-v kuse ma bolia!

alfa333
autor
25. mar 2009

...funlucy - takze mozno si dalsia v poradiiii 😉

...babulky, musim uz ist, tak Vam zelam pekny zvysok dna a dosnazilkovania 😎

dindulka
25. mar 2009

funlucy, s tým mávaním tehotenskou knižkou si to určite už čoskoro vychutnáme 😀 , joj ako sa na teším 🙂
- a ten sen no neviem neviem aj mne sa túto noc o tých dvoch čiarkach snívalo mpžno to bude predsa len nejaká predtucha, ja mám dostať mrchu až o týždeň a pól 😕

angelds
25. mar 2009

baby aj ja som mala take hnedaste spinenie este som to nemala ☹

co to znamena?

vdaka 🙂

p.s. dufam, ze tu este niekto je ☹

funlucy
25. mar 2009

dindulka-tak to si píš 😀 nech už pomaly dávajú na profesiu inzerát!
Ja tiež som tak nejak pododne s tou mrchou-pripravme zátarasy aby k nám nedorazila 😀 😀
Angelds,ja si furt myslím,že budeš tehu 🙂

angelds
25. mar 2009

funlucy - ale co to znamená, nevies nahodou mala osm to prvykrat?
pomôž, pjosím

dindulka
25. mar 2009

- ja som mala hnedasté špinenie predminulý mesiac, dúfala, som že to nie to čo sti myslím, ale bolo, o dva dni na to mi prišla mrcha 😢 , ale hnedasté špinenie môže byť aj zahniezďovanie 🙂

funlucy
25. mar 2009

presne angelds,mne sa stalo to isté čo dindulke-došla tá mrcha!ale tebe nesmie 😎

angelds
25. mar 2009

ale ja som mala asi pred 10 dňami a mrcha nikde a testnut by som chcela az v sobotu - takto mas na to aky nazor?

funlucy
25. mar 2009

a nemala si nejaký stres? že mešká preto? veď uvidíš,či príde ak nie tak testuj

angelds
25. mar 2009

ok, nemala som, tak na dnes koncim pa a zajtra uvidime
krasny snazilkovsky den 😉

minewka
25. mar 2009

Ahojte, ale ste toho popísali...

Keď sonm včera drahému oznámila, že mrška prišla (ináč, tiež je to také špinenie, čakám, kedy sa rozbehne.. 😀 ) tak sa opýtal, že či teraz má gratulovať alebo smútiť, že je zmetený 😀 😀 hehe ...som povedala, že nech sa teší...že stále skúšame..

Ináč, som si objednala ovu testy, z netu, má s tým niekto skúsenosti?Platí sa vopred, už som to uhradila, tak dúfam, že to skutočne aj pošlú...Neviem sa dočkať... 🙂

A ináč, ja s astrašne teším na tento mesiac a ďalšie snažilkovanie...Normálne sa neviem dočkať, kedy budem mať ovu.. 🙂

ivulaa
25. mar 2009

ahooooooooj Alfi a spol.

tak po vecnosti som tu....nestiham sa cudovat co sa to tu vsetko udialo aaa ze strana 59 olalalaaa🙂 zdravim vsetky nove aj ked asi netusite kto som🙂))

no skusky mam za sebou,teraz chodim trosku na prax...a mala som trosku problemos s crevkom, tak som z toho bola na nervy....ale uz je vsetko OK, aj kolonoskopia potvrdila...taaaaak hura na plodenie....len muzik bral antibiotika a chripkoval tak par dni radsej pockame a potom sup sup....

Inak to v mojom okoli vsetko tehotnie, alebo rodi.....aj ja uz steeeeeeeeeeeeeeeemm🙂 ale ide jar....mmmm....a tak to roztocime baby nie🙂)

flyangel
25. mar 2009

Ahoj baby,matu vypadol mi vcera net...takze som ti uz nemohla napisat 😒

minewka
25. mar 2009

Caves Fly..

flyangel
25. mar 2009

ahoojky 😀

minewka
25. mar 2009

No ako? aký si mala dník? Ja som si povedala, že si zakážem pozerať foto albumy tuto na MK...Lebo potom veeeeeeeeľmi chcem mimčo... 😀

flyangel
25. mar 2009

noo minewka ja ich ani nepozeram lebo presne ked pozeras krasne mimmká tak xces aj ty strasneee 😀 noo mala som tazky den,veeela roboty a ty ako?

matulik284
25. mar 2009

ahojte kocky 😉

flyangel
25. mar 2009

ahooooj matu...no ako? 😀

minewka
25. mar 2009

Ja som dnes mala taký polooddychovací...Aj som dačo vybavovala...ale oproti iným dňom pohoda...Pozerám Tv, strúham syr a snažím sa donútiť ísť spraviť polievku.. 😀 ...sa mi nechce... 😝

flyangel
25. mar 2009

jooj ani mne by sa nechcelo teraz varit,este ze mam navarené 🙂

matulik284
25. mar 2009

ahoj fly 🙂 dnes som bola u dokiho, prave som prisla. Bola som na cytologii...a nakoniec som tam bola asi hodinu 😉 😉 uplne ma vysetril a pozeral folikulky...teraz ma jedna 9 mm...takze pridem v pondelok a uvidime o kolko narastie. Pytal sa ma aj ci chcem aj hormonalne tabletky...a ze ak chcem tak mozmo zacat vysetrenia...my vlastne nesnazilkujeme ani rok, ale on povedal, ze ak chcem tak uz mozeme zacat teraz vysetrovat ci je vsetko ok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre