• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
autor
...dobre zasnezene ranko Vam zelam babulky tehulky a snazilky :grinning: :grinning: :grinning:
...poslusne Vam hlasim, ze mrcha je v plnom prude, takze ideme dalej - jupiiiiiiiii, tesim sa na "vyrobu" :sunglasses:
26. mar 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...a Ivulka - ahooooooj, som tak rada, ze si sa ozvala :wink: , uz som sa trosku bala, ze na nas kasles. A mam radost, ze mas skusky uspesne za sebou. A co studujes? (ak mozem byt zvedava) :dizzy_face:
26. mar 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem vsetkym :slight_smile:

alfa pozeram, ze si ma dnes predbehla, vacsinou to tu rano otvaram ja :grinning: ale to nevadi, mama zakladatelka moze kedykolvek :sunglasses:
26. mar 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...ahooooj mastulka tehulka...tak ako sa mate s drobcom? Poslucha? :wink: Dnes mate ake chutky? :dizzy_face:
...noooo, dnes som taka rychla ako ta moja mrcha :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze mozete opat snazilkovat, to je dobre :slight_smile:

dnes celkom poslucha, i ked vcera ked som sla spat tak mi bolo riadne zle :confounded: no a dnes rano sme si boli kupit ranajky, aby sme neboli v praci hladni... uz sme spapali sladky rozok plneny vanilk.pudingom a teraz cucoriedkovy jogurt :grinning: uvidime na co budem mat chut o chvilu :slight_smile:
26. mar 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ano, prechadzame do dalsieho "levelu" :grinning:
...to Tvoje babo bude taka sladka ritka - ako to tak kazdy den citam :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved vravim maly miselinko.... hlavna vec, ze ja sladke takto normalne vobec nemusim, to moj drahy je taky, stale to vravim, ze drobec bude po nom :grinning:
26. mar 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...len aby si nebola miselinko Ty a fazuliatko bude plne energie a atleticka postava :grinning: :grinning: :grinning: , tak ocino bude mat dvojnasobnu radost - ked bude potomok uuuuuuuuuuuplne po nom :dizzy_face:
26. mar 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak a opat, krasny den prajem

vela roboty . . .
26. mar 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. mar 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...ahoj angelds - tak aj Tebe peknucky den (aj ked pracovny) :dizzy_face:
26. mar 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial mi to nehrozi, lebo pri tom mnozstve ovocia a zeleninky co papam budem taka zdrava a zatial skor chudnem :slight_smile: ale iba na zadku

ahoj angelds... aj tebe krasny dnik :wink:
26. mar 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...takze tehotenstvo ako odtucnovacia kura :grinning: :grinning: :grinning: , no to je ten prvy trimester
26. mar 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial to tak vypada... :grinning: ale brusko mi rastie, takze mne sa kila iba presuvaju :slight_smile:
joj asi sa drobec zobudil, lebo mi zacina byt zase "veselo" :confounded:
26. mar 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
... :grinning: :grinning: :grinning: , tak ho pozdrav, ked s nim budes "hovorit" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: , tak ako ? ja mám od rána žalúdok ako na vode, joj ale sa mi dnes nechce, dúfam, že v práci bude pohoda :confused:
26. mar 2009 o 08:45  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...ahoooooj dindulka - takze dalsia tehulka :wink: , tie vase babatka asi velmi radi plavaju :sunglasses:
26. mar 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial máme pekný den ako je u Vás, u nás zatiaľ nie je slniečko dúfam, že bude .

:wink: :wink: :wink:
26. mar 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...u nas su stale Vianoce a kazdym dnom sneh pribuda :grinning: :grinning: :grinning:
nie je slniecko, ale je pekny den - tak som myslela :grinning:
autor
...tak pekny den je potom aj u nas :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alfi a odkial si, že mate sneh sever ? - orava ?
26. mar 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
- no neviem alfi bodaj by si mala pravdu :slight_smile: , ja mám dostať mršku až o týždeň, tak uvidíme :sunglasses: mastulka ak pláva tvoj drobec, tak ako teraz môj žalúdok, tak to ti je teda "veselo" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 08:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...az orava nie, ale Mt :wink:
26. mar 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...dindulka, tak uz teraz Ti drzim prstiska, aby to bol maly plavec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...no babulky, idem aj ja pracovat, kedze ako dobre vieme - "praca slachtiiiii" , takze Vam vsetkym zelam peknucky a usmiaty den :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
26. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem alfi :wink: , u nás to výzerá tiež ako na vianoce ************, sneží a tá jar, keď všetko kvitne, oplodňuje sa a rodí :slight_smile: nie a nie prísť
26. mar 2009 o 09:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha takze martin u nas zase na dolniakoch sme mali malo snehu, ale co uz, je tu jar a vsetko sa moze zacat odznova.
26. mar 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe pekný deň alfa :sunglasses:
26. mar 2009 o 09:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keďže veľmi rada skladám puzzle, toto som sa rozhodla objednať keď otehotnieme s priateľom a budem doma.

http://jatszanijo.hu/php/wtermresz.php?tid=508 , keď kliknete na link, tak sa to objaví a potom treba kliknúť na krabicu a objaví sa to v plnej kráse.

:wink:
26. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok