Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

hanculka
1. apr 2009

ajojte, nemá niekto doma noví časopis dieta? ak ano povedzte mi kto postupil do Miss Mamička vďaka

mastulka
1. apr 2009

ibamy v exploreri je to to iste len sipky su zelene, ja to tiez tym refreshujem 🙂

mastulka
1. apr 2009

dindulka tak drzim palce, aby dobre dopadla navsteva 🙂

angelds
1. apr 2009

dindulka a aka navsteva 😉

tinkamt
1. apr 2009

angelds ...aj ja to tak robim..skoda , ze sa to same nerefreshne, ked mas stranku otvorenu, sa mi to zda trocha neprakticke ☹ aj tak vdaka baby

dindulka
1. apr 2009

aj ja mám na obnovu stránky tie dve zelené čiarky 😎

angelds
1. apr 2009

vedla adresy kam pises 2 zelene ciarky ako hovorila mastulka

hanculka - bohuzial neviem a nenasla som to ani na stranke ☹

dindulka
1. apr 2009

angelds má nám prísť "návšteva" z vedenia - budú/bude ešte neviem hodnotiť a kontrolovať 😝 , ďakujem mastulka, dám vedieť ako to dopadlo 😕

mastulka
1. apr 2009

angelds a funguje, ze? 😀 😀 som rada, ze som pomohla

angelds
1. apr 2009

aha thanks

mastulka
1. apr 2009

😀

mastulka
1. apr 2009

ozaj co ste vcera porabali ked bolo tak krasne? 😀

som sa chcela ist prejst alebo si ist niekam sadnut a nemala som s kym 😒

angelds
1. apr 2009

my malujeme u nasich v zahrade takze sme boli tam 😉 bolo krasne je tam aj zahradka

mastulka
1. apr 2009

jeeej tak to by som hned sla, u nasich je tiez zahradka tak sa tesim az bude pekne teplucko a budeme tam chodit castejsie 🙂

angelds
1. apr 2009

dnes poobede idem na doucovanie 😅 tak si pomaly pripravujem peniazky na babuliatko 😅

matulik284
1. apr 2009

ahojte babulky 🙂 k nam dnes v praci prisla nejaka lekarka, ktora zistovala hladinu cukru, cholesterol, tlak, tuky...a pulz...no a vraj mam vsetko v poriadku, len pulz mam strasne vysoky az 90 😕 vraj mam nervy a musim sa upokojit..no ale nech mi vysvetli ako nemat nervy v mojej praci 😠

mastulka
1. apr 2009

matulik tak to poznam, aj mne stale hovoria, ze sa mam ukludnit, kiez by sa to dalo tak lahko ako sa to hovori 🙄

matulik284
1. apr 2009

no ved to..normalne ma vystrasila, ze sa bojim aj mat babo ked mam nervy z tej mojej prace

mastulka
1. apr 2009

neboj ked to zatial vydrzalo moje babo vydrzi i tvoje 🙂 i ked je pravda, ze chcem ist na PNku

matulik284
1. apr 2009

najskor sa tam musi to babo do bruska dostat 😉 mastu verim ti ze chces ist na PN...aj ja ak budem tehu tak asi pojdem lebo deti v skole mi zozeru nervy a to bude velmi zle vplyvat na babo ☹ A pytala si sa lekara ci by ta nedal na PN?

flyangel
1. apr 2009

ahojte 😉

matulik284
1. apr 2009

ahoj fly ako sa dnes mas ? 🙂

flyangel
1. apr 2009

no tak dajak nemam dnes náladu...vela roboty bolo ma boli brusko a este aj s mm sme sa pochytili 😖

matulik284
1. apr 2009

jooj fly..tak to ti verim, ze nemas dobry den...a ako ta mm nahneval?

flyangel
1. apr 2009

ale len hlupostami...no akoze vyskocil na mna co som taka dnes akoby sa mi nechcelo zit a ja som mu pekne povedala ze ma boli brusko..a ze sa mi nechce nic robit ale on to nechape ved je muz..a on ze jasne nech si na nom vybijem zlost...ale ved som mu povedala ze mi je zle a aj 50krat sa ma spyta za hodinu co mi je 😠 🤐 to ma znervoznovalo

flyangel
1. apr 2009

alebo aj to hlavne ze urcite az tak to nemoze boliet a ze mi zeny to priserne prehaname...no chapes to 😠

matulik284
1. apr 2009

fly nic si z toho nerob...to su chlapi, niekedy by som im priala aby zazili aka je to bolest 😠 moj drahy uz pochopil, ze cez ms som nervozna a vsetko ma boli...neboj aj tomu tvojmu to hadam dojde

flyangel
1. apr 2009

no akoze on si mysli ze my to prehaname ale ak ich trosku daco boli ta uz umieraju a je koniec sveta 😀

matulik284
1. apr 2009

presne tak fly 🙂 maju len obycajnu chripku a uz zomieraju 😀 😀 😀
prave som z okna videla susedovie male 3 mesacne mimi...krasnucke 🙂

flyangel
1. apr 2009

jooj ja som dnes bola v meste a take krasne deti tam boli dobre pocasie bolo ta vysli mamicky s kocikmi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre