• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
ajojte, nemá niekto doma noví časopis dieta? ak ano povedzte mi kto postupil do Miss Mamička vďaka
1. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ibamy v exploreri je to to iste len sipky su zelene, ja to tiez tym refreshujem :slight_smile:
1. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dindulka tak drzim palce, aby dobre dopadla navsteva :slight_smile:
1. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dindulka a aka navsteva :wink:
1. apr 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds ...aj ja to tak robim..skoda , ze sa to same nerefreshne, ked mas stranku otvorenu, sa mi to zda trocha neprakticke :frowning2: aj tak vdaka baby
1. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám na obnovu stránky tie dve zelené čiarky :sunglasses:
1. apr 2009 o 13:42  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedla adresy kam pises 2 zelene ciarky ako hovorila mastulka

hanculka - bohuzial neviem a nenasla som to ani na stranke :frowning2:
1. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds má nám prísť "návšteva" z vedenia - budú/bude ešte neviem hodnotiť a kontrolovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ďakujem mastulka, dám vedieť ako to dopadlo :confused:
1. apr 2009 o 13:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelds a funguje, ze? :grinning: :grinning: som rada, ze som pomohla
1. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha thanks
1. apr 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj co ste vcera porabali ked bolo tak krasne? :grinning:

som sa chcela ist prejst alebo si ist niekam sadnut a nemala som s kym :unamused:
1. apr 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my malujeme u nasich v zahrade takze sme boli tam :wink: bolo krasne je tam aj zahradka
1. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tak to by som hned sla, u nasich je tiez zahradka tak sa tesim az bude pekne teplucko a budeme tam chodit castejsie :slight_smile:
1. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes poobede idem na doucovanie :sweat_smile: tak si pomaly pripravujem peniazky na babuliatko :sweat_smile:
1. apr 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: k nam dnes v praci prisla nejaka lekarka, ktora zistovala hladinu cukru, cholesterol, tlak, tuky...a pulz...no a vraj mam vsetko v poriadku, len pulz mam strasne vysoky az 90 :confused: vraj mam nervy a musim sa upokojit..no ale nech mi vysvetli ako nemat nervy v mojej praci :angry:
1. apr 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matulik tak to poznam, aj mne stale hovoria, ze sa mam ukludnit, kiez by sa to dalo tak lahko ako sa to hovori :rolling_eyes:
1. apr 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to..normalne ma vystrasila, ze sa bojim aj mat babo ked mam nervy z tej mojej prace
1. apr 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj ked to zatial vydrzalo moje babo vydrzi i tvoje :slight_smile: i ked je pravda, ze chcem ist na PNku
1. apr 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najskor sa tam musi to babo do bruska dostat :wink: mastu verim ti ze chces ist na PN...aj ja ak budem tehu tak asi pojdem lebo deti v skole mi zozeru nervy a to bude velmi zle vplyvat na babo :frowning2: A pytala si sa lekara ci by ta nedal na PN?
1. apr 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
1. apr 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly ako sa dnes mas ? :slight_smile:
1. apr 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dajak nemam dnes náladu...vela roboty bolo ma boli brusko a este aj s mm sme sa pochytili :confounded:
1. apr 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj fly..tak to ti verim, ze nemas dobry den...a ako ta mm nahneval?
1. apr 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale len hlupostami...no akoze vyskocil na mna co som taka dnes akoby sa mi nechcelo zit a ja som mu pekne povedala ze ma boli brusko..a ze sa mi nechce nic robit ale on to nechape ved je muz..a on ze jasne nech si na nom vybijem zlost...ale ved som mu povedala ze mi je zle a aj 50krat sa ma spyta za hodinu co mi je :angry: :zipper_mouth: to ma znervoznovalo
1. apr 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo aj to hlavne ze urcite az tak to nemoze boliet a ze mi zeny to priserne prehaname...no chapes to :angry:
1. apr 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly nic si z toho nerob...to su chlapi, niekedy by som im priala aby zazili aka je to bolest :angry: moj drahy uz pochopil, ze cez ms som nervozna a vsetko ma boli...neboj aj tomu tvojmu to hadam dojde
1. apr 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akoze on si mysli ze my to prehaname ale ak ich trosku daco boli ta uz umieraju a je koniec sveta :grinning:
1. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak fly :slight_smile: maju len obycajnu chripku a uz zomieraju :grinning: :grinning: :grinning:
prave som z okna videla susedovie male 3 mesacne mimi...krasnucke :slight_smile:
1. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj ja som dnes bola v meste a take krasne deti tam boli dobre pocasie bolo ta vysli mamicky s kocikmi :grinning:
1. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok