• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
fly ja by som hned chcela mat take babo ked ich vidim :slight_smile:
1. apr 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja strasne veeelmi xceeem :wink:
1. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nasla som vas.... :grinning: ja velmi chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :cry: :slight_smile:
1. apr 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matulik, fly, mimomu... ako sa dnes mate? :slight_smile:
uz ste sa udobrili fly s mm?
1. apr 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wodanka :slight_smile: ja celkom to ujde..a ty ako?
1. apr 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Ti ani neviem.. som nejaka vystresovana zo vsetkeho :frowning2:
1. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wodanka...no uz celkom ano :wink: ale wodanka klud vsetko bude dobre
1. apr 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fajn fly.. ja sa nikdy nedokazem dlho hnevat s mm.. vzdy sa jeden z nas umudri a ustupi :slight_smile:
ja verim, ze to bude fajn, ale niekde v podvedmi aj tak drieme taka mala obava a ta mi tieto noci neda spavat :frowning2:
1. apr 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj wodanka to prejte...nesmies stresovat...ja viem, ze to je tazke aj ja stale stresujem. :slight_smile:
inak uz sa s vami lucim babulky...tak vam prajem krasnu nocku :slight_smile:
1. apr 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc matulik :slight_smile:
1. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matulka, nebodaj ucis na skole? :wink:

ja som tam tiež ucila a cnie sa mi za tým :wink:
1. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym :slight_smile: dnes bude kraaasny dnik :sunglasses:

angel uz mas fotku, super :wink:
2. apr 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krásne ráno, dúfam, že aj u nás bude také dobré počasie .

photo bude potom nové, len tento týždeň máme frmol kvôli maľovaniu na záhradke.
2. apr 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, uz sa tesim :slight_smile: a co malujete na zahradke?
2. apr 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame tam taký podkrovnú víkendovú chaatku, vlastne dom.
2. apr 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak to ti zavidim, cez leto to musi byt skvele tam len tak vybehnut :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano a celý je zariadený do decembra sme tam bývali aj s drahým, ale teraz už bývame v bytovke :slight_smile:
2. apr 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bytovka je tiez fajn ale "vybeh" je "vybeh" :grinning: ja som cely zivot zila v panelaku a nasi si teraz ked sme sa odstahovali kupili domcek a tam som strasne rada, len tak vybehnut na zahradku, cez leto grilovat a do vecera vysedavat vonku... jaj, uz sa tesim na leto :sunglasses: :grinning:
2. apr 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, aj nasi byvaju v bytovke, ale tam by chceli ist von, ked pojdu do dochodku, co je uz blizko :wink:
2. apr 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes sa to tu nejako vyludnilo
2. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, no tiez sa mi zda, by som aj pisala castejsie, len praca... :unamused:
2. apr 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano, ale aj u mna, som sama, obaja chalani z kancelárie sú dnes mimo takže :wink:
2. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze si mozes robit co chces co? len keby sa ta praca spravila aj sama od seba :grinning:
2. apr 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček babulky, včera to s tou "návštevou" dopadlo dobre, chvalabohu :sweat_smile: , len došla dosť neskoro a potom som skoro nestihla nechtíky, s kamarátkou som sa dohodla, že mi skúsi spraviť prvýkrát gelové nechty a sú krásne :grinning:, len dúfam, že sa mi niektorý nešťastne nezlomí, to by asi bolelo jauuu :astonished:

u nás je tiež krásne počasie :slight_smile: dúfam, že to vydrží aj cez víkend, u našich na dome chceme rozbehnúť stavbu altánku :wink: to sa bude potom cez leto opekať a grilovať, my bývame tiež v bytovke, ale naši majú postavený dom a tam je na jar a cez leto krásne :slight_smile:
mastulka, to je paráda, že máte záhradku, keď bude svietiť slniečko, môžeš si vyhrievať krásne guľaté bruško, aby drobček rástol do krásy :wink:
2. apr 2009 o 11:49  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano mastulka, a dindulka daj si pozor na necht, ved urcite neboli lacne :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby,už vás ani nestíhám čítať,musela som si dať pauzu z tejto stránky,lebo mi to išlo mierne na hlavu :confounded:
možno mala niektorá tiež ten stav,takže ja som sa musela hodiť opäť do normálu (lebo čítať 100x denne o tesíkoch,// a tom všetkom) a nemyslela som už na nič iné...takže tak.
A do toho došla ešte mrcha...ale stresovať sa kôli tomu nemienim :slight_smile:
2. apr 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nestáli veľa, je to kamarátka ona to má ako záľubu nie prácu :grinning: , takže tá cena bola symbolická :slight_smile: ,chcela som to hlavne vyskúšať a urobiť si radosť :grinning: , dobrú chuť k obedu
2. apr 2009 o 11:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dbru chut prajem aj ja :wink:
2. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...ak sa môžem pridať.. tak mi sme sa s mm prestahovali pred Vianocami do nášho domčeka, tak už teraz sa teším konečne keď bude teplúčko a budeme môcť grilovať s kamarátmi alebo len tak sami dvaja popíjať kavičku na terase- i keď si ju musíme ešte spraviť. :grinning: .. a viac sa teším na to keď bude babulko... Ja som bývala od narodenia v paneláku, ale domček je niečo úplné iné....
2. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
clovek moze ist von na vzduch, bez toho, aby tam videl rozne pohlady susedov, a pokochat sa krasou prirody :slight_smile:
2. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok