Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

matulik284
1. apr 2009

fly ja by som hned chcela mat take babo ked ich vidim 🙂

flyangel
1. apr 2009

no aj ja strasne veeelmi xceeem 😉

mimomu
1. apr 2009

baby nasla som vas.... 😀 ja velmi chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😢 🙂

wodanka
1. apr 2009

ahoj matulik, fly, mimomu... ako sa dnes mate? 🙂
uz ste sa udobrili fly s mm?

matulik284
1. apr 2009

ahoj wodanka 🙂 ja celkom to ujde..a ty ako?

wodanka
1. apr 2009

ja Ti ani neviem.. som nejaka vystresovana zo vsetkeho ☹

flyangel
1. apr 2009

ahoj wodanka...no uz celkom ano 😉 ale wodanka klud vsetko bude dobre

wodanka
1. apr 2009

tak to je fajn fly.. ja sa nikdy nedokazem dlho hnevat s mm.. vzdy sa jeden z nas umudri a ustupi 🙂
ja verim, ze to bude fajn, ale niekde v podvedmi aj tak drieme taka mala obava a ta mi tieto noci neda spavat ☹

matulik284
1. apr 2009

neboj wodanka to prejte...nesmies stresovat...ja viem, ze to je tazke aj ja stale stresujem. 🙂
inak uz sa s vami lucim babulky...tak vam prajem krasnu nocku 🙂

wodanka
1. apr 2009

dobru noc matulik 🙂

angelds
1. apr 2009

ahoj matulka, nebodaj ucis na skole? 😉

ja som tam tiež ucila a cnie sa mi za tým 😉

mastulka
2. apr 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 dnes bude kraaasny dnik 😎

angel uz mas fotku, super 😉

angelds
2. apr 2009

ahojte, krásne ráno, dúfam, že aj u nás bude také dobré počasie .

photo bude potom nové, len tento týždeň máme frmol kvôli maľovaniu na záhradke.

mastulka
2. apr 2009

super, uz sa tesim 🙂 a co malujete na zahradke?

angelds
2. apr 2009

mame tam taký podkrovnú víkendovú chaatku, vlastne dom.

mastulka
2. apr 2009

jej tak to ti zavidim, cez leto to musi byt skvele tam len tak vybehnut 🙂

angelds
2. apr 2009

ano a celý je zariadený do decembra sme tam bývali aj s drahým, ale teraz už bývame v bytovke 🙂

mastulka
2. apr 2009

bytovka je tiez fajn ale "vybeh" je "vybeh" 😀 ja som cely zivot zila v panelaku a nasi si teraz ked sme sa odstahovali kupili domcek a tam som strasne rada, len tak vybehnut na zahradku, cez leto grilovat a do vecera vysedavat vonku... jaj, uz sa tesim na leto 😎 😀

angelds
2. apr 2009

ano, aj nasi byvaju v bytovke, ale tam by chceli ist von, ked pojdu do dochodku, co je uz blizko 😉

angelds
2. apr 2009

ahojte, tak dnes sa to tu nejako vyludnilo

mastulka
2. apr 2009

ahojky, no tiez sa mi zda, by som aj pisala castejsie, len praca... 😒

angelds
2. apr 2009

ano, ano, ale aj u mna, som sama, obaja chalani z kancelárie sú dnes mimo takže 😉

mastulka
2. apr 2009

takze si mozes robit co chces co? len keby sa ta praca spravila aj sama od seba 😀

dindulka
2. apr 2009

ahojček babulky, včera to s tou "návštevou" dopadlo dobre, chvalabohu 😅 , len došla dosť neskoro a potom som skoro nestihla nechtíky, s kamarátkou som sa dohodla, že mi skúsi spraviť prvýkrát gelové nechty a sú krásne 😀, len dúfam, že sa mi niektorý nešťastne nezlomí, to by asi bolelo jauuu 😲

u nás je tiež krásne počasie 🙂 dúfam, že to vydrží aj cez víkend, u našich na dome chceme rozbehnúť stavbu altánku 😉 to sa bude potom cez leto opekať a grilovať, my bývame tiež v bytovke, ale naši majú postavený dom a tam je na jar a cez leto krásne 🙂
mastulka, to je paráda, že máte záhradku, keď bude svietiť slniečko, môžeš si vyhrievať krásne guľaté bruško, aby drobček rástol do krásy 😉

angelds
2. apr 2009

ano, ano mastulka, a dindulka daj si pozor na necht, ved urcite neboli lacne 😀 😀 😀

funlucy
2. apr 2009

čaute baby,už vás ani nestíhám čítať,musela som si dať pauzu z tejto stránky,lebo mi to išlo mierne na hlavu 😖
možno mala niektorá tiež ten stav,takže ja som sa musela hodiť opäť do normálu (lebo čítať 100x denne o tesíkoch,// a tom všetkom) a nemyslela som už na nič iné...takže tak.
A do toho došla ešte mrcha...ale stresovať sa kôli tomu nemienim 🙂

dindulka
2. apr 2009

no nestáli veľa, je to kamarátka ona to má ako záľubu nie prácu 😀 , takže tá cena bola symbolická 🙂 ,chcela som to hlavne vyskúšať a urobiť si radosť 😀 , dobrú chuť k obedu

angelds
2. apr 2009

dbru chut prajem aj ja 😉

micabo
2. apr 2009

ahojte kočky...ak sa môžem pridať.. tak mi sme sa s mm prestahovali pred Vianocami do nášho domčeka, tak už teraz sa teším konečne keď bude teplúčko a budeme môcť grilovať s kamarátmi alebo len tak sami dvaja popíjať kavičku na terase- i keď si ju musíme ešte spraviť. 😀 .. a viac sa teším na to keď bude babulko... Ja som bývala od narodenia v paneláku, ale domček je niečo úplné iné....

angelds
2. apr 2009

clovek moze ist von na vzduch, bez toho, aby tam videl rozne pohlady susedov, a pokochat sa krasou prirody 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre