• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šťastné začínajúce snažilky

12. júna 2009 
no vidis aka som dobra radkyna :wink: no ale dajak v poslednom case nemozem citit urcite jedla neviem preco :fearful:
2. apr 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co ale ja som mavala aj predtym asi mesiac take obdobie, ze mi vajicka smrdeli, maso mi smrdelo ale co mi vonalo bola cibulka :grinning:
2. apr 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly.....to sa stava aj mne :slight_smile:
mastu dobru chut :slight_smile:
2. apr 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo dakujem :slight_smile:
2. apr 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mastu aj ja prajem dobru chut tebe aj babätku :grinning: :grinning: nech vam nie je zle..ja uz som vyprazila syrik :wink:
2. apr 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly dakujeme, len musim pockat na kamosku, este tak 2O minut a pojdem papat :slight_smile: idem sa uz pomaly nachystat... tak sa tu majkajte pekne a zajtra sa ozvem, ale asi az tak poobede, nejdem do prace :grinning:
2. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mastu pekny zvysok vecera prajem :wink: aj ja pridem zajtra poobede.. :grinning: tak sa tu uvidime.papa
2. apr 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snazilky a tehulky,
tak som prisla neskoro sem. Mala som toho nejako vela tento tyzden. Pohreb kolegu kdesi daleko na vychode, potom som bola na hokeji a super, Kosice vyhrali nad Skalicou, bola som v posilke, na dlhej prechadzke s manzelom.... :slight_smile:
A som taka nervna z tejto dlho ocakavanej menstruacie... ale vdakabohu, uz je lepsie.
Zacina prave Ordinacia, uz tu teraz asi tazko niekto bude.

Ozaj, co hovorite na novy serial na JOJ-ke - Ako som prezil. :slight_smile: Podla mna uzasne herecke vykony, dobry scenar, no aj smutne, ale velmi pekne.
2. apr 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, nemala som čau sem prísť..dnes som bola u dokyho na gynde, všetko je ok :slight_smile:

Čítala som si Vaše postrehy s materskou - ja som SZČO, ale podnikám prvý rok a za posledný som neplatila odvody - platiť budem až teraz od leta. Tak som sa dala dobrovoľne poistiť, čižo som DPO...platím si len nemocenskú (z toho sa potom vypláca materská) a platím cca 44 EUR mesačne (je to čiastka vymeraná z NAJVYŠŠIEHO vymeriavacieho základu, čo je cca 30 tisíc SK)...musím byť za obdobie posledných 2 rokov poistená min. 270 dní, čo je presne 9 mesiacov..Keď to dodržím, materskú dostanem a celkom slušnú...(aspoň tých 6 mesiacov...)

:slight_smile:

A baby, už sa blížia moje plodné dni :dizzy_face: teším sa ako na Vianoce.. :slight_smile:
2. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som teraz v robote tak vytazena, ze vobec nestiham pisat. ale sledujem, co sa tu deje.
minewka, nevies, ci sa mozem prihlasit do soc. p. ako samoplatitel, ked robim v zahranici? viem, ze zdravotne poistena nemozem byt v dvoch krajinach, ale neviem ako je to so socialnym.
2. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak mama zakladatelka alfa sa uz davno neozvala
2. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,krtka aj pozeram Ordinaciu v ruzovej zahrade na Nove,ty sledujes cesku alebo slovensku?Nie som moc na serialy,ale ordinacia je moja srdcovka:grinning:.Ten hokej nazivo mohol byt super,aj ked mi fandime Skalici :wink:
zajtra by mi mala prist mrcha,tak uvidime :confused:
2. apr 2009 o 21:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iplu, podľa mňa môžeš...skús im poslať mail, alebo si pozri stránky sociálnej posiťovne... :slight_smile:
2. apr 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra rano babulky, vcera som bola sama, a teraz uz vela roboty :wink:
3. apr 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no toto, sledujem, ze dnes tu okrem angel nebol nikto... no jo chapem, vonku je nadherne a teplucko :grinning:
3. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, tiez som myslela, ze budem mat vela zameskane.
minewka, dakujem, o 2 tyzdne idem na svk, tak sa ich teda spytam osobne. i ked nie som si ista ci tie tetusky na uradoch vedia davat aktualne info, alebo 100 rokov stare. skupim to pozriet teda aj na webe.
3. apr 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky dnes je pekne - konecne - VITAJTE !!!
3. apr 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu hotový blázinec :wink: :wink: :wink:
3. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel to mas asi za ten vcerajsok, ked si tam bola sama a mala klud :slight_smile:
3. apr 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ja dnes v praci tiez nestihala ani nakuknut.Dnes bolo u nas na namesti vitanie jari.predavali tam velkonocne vajicka,korbace...a co tam bolo mamiciek s kocarmi aj ja uz moc moc chcem patrit do toho kocikoveho gangu :slight_smile: ideme sa s drahym prejst.Majte sa krasne a pekny vikend
3. apr 2009 o 17:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ako sa mate?vonku fakt krasne :grinning: :grinning:
4. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes je u nás 23 stupňov hotová jar :wink: :wink: :wink:
4. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym prajem :slight_smile:
6. apr 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

včera mi drahy povedal, že uz nechce dieta, že nie je si istý ci s nim zostanem

neviem co ho to napadlo :frowning2:

poradte prosim
6. apr 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. apr 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel nebud smutna, v prvom rade sa treba normalne porozpravat ako dvaja dospeli ludia, aby ste zistili, co vlastne obaja chcete a na com obaja ste, uisti ho, ze s nim chces zostat atd... neboj urcite sa to vyriesi :wink:
6. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pytala som sa ho. či ho neodradilo to, že som neostala hned tehotná ale povedal ze nie, nie je si isty ci s nim zostanem pritom sme sa snazili len mesiac, ale sme spolu už 4 roky
vie že nejdem na peniaze, ved od neho nic nechcem, aj ked by mi chcel nieco kupit tak radsej poviem nie
6. apr 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel skus sa ho spytat, ze ci si mysli, ze by si s nim chcela tak strasne babatko ak by si planovala od neho odist :slight_smile:
6. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu, opytam sa ho, hovori mi :
odkial budem vediet, ze ma nenechas tu, alebo co bude s nami, ked budem starsi - ty budes mat 35 a ja 60 ako to potom bude snami ?
ako by to nehovoril on
6. apr 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si myslim, ze toto si mala v hlave vyjasnene uz pred tymi 4 rokmi, ked ste sa dali dokopy nie?
mozno len dostal chvilkovy strach, ono ho to prejde, neboj :slight_smile:
6. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok