Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

ibamy2
6. apr 2009

ahojte, bambulky
angelds - no, aj ja si myslim, ze sa tvoj partner len nalakal. na druhej strane, urcite sa o tom porozpravajte a poriadne to rozoberte, je to predsa velmi vazne konstatovanie z jeho strany. az ked si obaja budete uplne isti, ze je medzi vami naozaj vsetko okej, snazilkujte dalej... aspon ja by som na to isla tymto sposobom...
mastulka - ako sa dnes mavate?

angelds
6. apr 2009

mam taku chut plakat ale myslim, ze to ostane na doma, vcera sme boli u nasich v záhrade a ocino sa ma pytal co sa stalo nemala som odvahu mu to povedat ☹

mastulka
6. apr 2009

ibamy vitaj 🙂 dnes sa mame uz ok, rano to bol des, ale rozchodila som to 😀 cez vikend my skoro nic nie je,ale ako vstavam do prace tak mi je vzdy rano zle... asi nieco bude na tom, ze mame vstavat pomaly 🙂
a vy s fazuliatkom? paaani, ze uz 8tt, fakt to rychlo leti 🙂

ibamy2
6. apr 2009

mastul - to mas fajn, ze cez vikendy si v pohode. ormalne ti to asi zavidim 😒 ja to mam nanic kazde jedno doobedie do tej cca jedenastej. najlepsie to bolo v sobotu - prisla som z prechadzky so psikom domov a ako som sa zohla, ze si rozviazem topanky, tak som rovno bezala na wecko 😒 zostava nam len dufat, ze sa to vsetko utrasie do konca tretieho mesiacika a potom si to budeme uz len vychutnavat 🙂 ano, ano, vcera sme zacali 8tt, ale ty uz mas ten tyzden s dvoma cislicami 😲

mastulka
6. apr 2009

moja tak to ti nezavidim, ze musis behat aj na wc 😒 pijes dost vody? ja stale, som ako (ne)alkoholik 😀 dufam, ze ta to coskoro prejde, mne sa to od minuleho tyzdna zmenilo, nebyva mi zle kazdy den a vkuse, ale je mi napr. jeden den ale riadne zle od rana do vecera a potom mam den dva viac menej klud... 🙂 tak dufam, ze u teba sa to tiez coskoro zmeni 😉
ano ano, vcera sme zacali treti mesiac 😎 a uz som si bola kupit tehotenske rifle, lebo obleciem uz len jedny nohavice, tak aby ma netlacil gombik 😅 a mam z nich taku radost ako male dieta 😀 a v stredu ideme na sono a ete nam vezmu jednu ampulku krvy na geneticke testy, najviac sa tesim na to sono, ze konecne uvidim drobca a budem mozno pocut aj srdiecko 😵 😵

ibamy2
6. apr 2009

ja uz druhy tyzden musim nosit tehu podprsenku 😀 verim, ze sa z nohavic vytesujes 😉 pocuj, dievcatko, vysledky prveho skriningu budes mat kedy? a co vsetko sa v nom vlastne testuje?
vsetky zucastnene budeme najneskor vo stvrtok rano netrpezlivo ocakavat dalsie foto tvojho drobceka 😵

mastulka
6. apr 2009

kde si si ju kupila? ja nosim teraz sportovu, aby nebola ani vypchata a hlavne bez kostic, to je moja najmilsia teraz 😀 na prvom skriningu mi vzali 4 ampulky krvicky na krvnu skupinu, Rh, vsetky prenosne choroby ako hiv, dňsyfilis, zltacka a potom na toxoplazmozu a biochemiu, a tento tyzden mi vezmu dalsiu na geneticke testy, aby zistili, ci nahodou nemam v genoch downov syndrom a tak... a niektore vysledky by mali byt uz v stredu a na ostatne si musim este pockat 🙂
to je predsa samozrejmost, ze vam ukazem maleho drobceka 😉

ibamy2
6. apr 2009

mastulka - kuk IP, radsej to nebudem pisat, aby som neporusila nejake pravidla MK 😉

mastulka
6. apr 2009

oki, precitane a odpovedane 🙂 pocuj ako si na tom s chutami? ja nedokazem zjest normalne obed na jeden sup, obed si beriem do plastovych nadob a pomaly to tu vyjedam v kancli, polievku som zacala uz 2x a este som ju nedorazila 😀 sa necudujem, ze nepriberam 😎

ibamy2
6. apr 2009

v tej cinskej restike som si objednala nieco z menu a do 10 minut som to mala zabalene a nachystane v tasticke. inak, s jedlom to mame narovnako - ja zobkam po troske takmer cely den, tiez nedokazem spraskat cely obed naraz 😀 vobec sa mi na tych chutiach nepaci to, ze napriklad vcera - dostala som doobeda chut na broskynkovu bublaninu, ale po jej upeceni som sa na nu ale nemohla ani pozriet. MM mal z toho samozrejme obrovsku radost - ved cely plech zostal pre neho 🙄 horko tazko som si dala dnes dva kupsky na ranajky... ja som tiez zatial nepribrala ani deko, ale ved ono to pride 😀 mastulka - papkaj v pohode po troske, hlavne, aby strava bola pestra a aby ti nebolo blbo 😉

mastulka
6. apr 2009

tak to niekedy tiez skusim tak vybehnut 🙂
tak tie chute mam presne aj ja, nieco navarim, a potom to vobec nejem, a MM mi potom nadava, ze preco som to potom varila, no kym mu vysvetlim, ze vtedy som este na to chut mala... 🙂 ved to prezije si vravim, ze este mesiac a snad budem mat uz zaludok a chute v poriadku 😎 a potom budem priberat a priberat 😀

angelds
6. apr 2009

kludne priberaj mas to dovolene

ibamy2
6. apr 2009

babiky, lucim sa... prajem vam krasny den
angelds - na teba budem vecer mysliet, aby ste to s partnerom vyriesili ku stastiu a spokojnosti vas oboch

mastulka
6. apr 2009

angel ja viem 😉 ale este by som ohla pockat nejaky ten mesiac...

ibamy maj sa krasne a uzi si zbytok slnieckoveho dna 😎

angelds
6. apr 2009

Ďakujem a určite sa o tom porozprávame, ale bojim sa aby to nebolo negativne, ked som sa ho opytala a co ak som uz tehotna, tak povedal, ze tak dobre, ale uz sa nebudeme snazit 😢

mastulka
6. apr 2009

pozri dopredu sa neplas, vecer uvidis, a vsetko potrebuje cas, ten to da dokopy 😉

angelds
6. apr 2009

vdaka zatial mastulka este do 16 som v praci

mastulka
6. apr 2009

ja este pol hodinku a pojdem domov spinkat 😀

minewka
6. apr 2009

Ahojte baby...

Angel, no ja ťa asi nepoteším s tým , čo ti teraz napíšem..ale...najprv ti chcem povedať, že medzi mojimi rodičmi je rozdiel 13 rokov, mama si vzala vodvca s 2 deťmi a ešte som sa narodila ja a brat..to aby si vedela, že nie som zaujatá.. 🙂

Jedna vec na tom, čo si písala, sa mi nepáči...a to, že obracia svoje strachy na teba..ako dôvod udáva, že čo ak ty odídeš..a to nie je fér...a vôbec sa mi to nepáči.. 😠

Takto aby si sa ešte ty cítila vinná...

Ja ho nepoznám a ani teba, ale myslím, že sú to len výhovorky..je to úplne nelogické...Veď aj keby sa bál..ale čoho?Zodpovednosti?

Mastulka má pravdu, že treba sa v kľude o tom porozprávať...

No ale aj tak...normálne som sa nasrdila.. 😠 😠

alfa333
autor
6. apr 2009

...ahojte babulky 🙂 🙂 🙂 .... len som Vas chcela vsetky pozdravit, nic nestiham (skoro ani snazilkovat 😉 ), lebo sa uz konecne stahujeme... , ale myslim na Vas staaaaaaaaaaaaale a priebezne si Vas citam, aby som o Vas vsetko vedela

...angelds ☹ mrzi ma reakcia Tvojho partnera a neviem, ci by som tuzila dat takemu muzovi dietatko. Myslim, ze sa boji zodpovednosti, a tu by uz vzhladom k svojmu veku a skusenostiam mohol mat dostatocnu 😖

...z vlastnej skusenosti viem, ze velky vekovy rozdiel vo vztahu nie je velmi prospesny (cest vynimkam - ako sa hovori) , ale nepoznam takuto vynimku. Casom sa urcite vyskytne generacny rozdiel v nazoroch.
Bud silna a otvorene sa spolu porozpravajte, aby sa dietatko splodilo a narodilo do vztahu vyrovnaneho a zodpovedneho 😉 , drzim Ti velmi palce

...mastulka, ibi - ahoooojte... teda z Vas mam velkuuuuuuuuuuuu radost, ze ste v poriadku 😵 😵 😵 az na tie tehu stavy, ale ved to patri k tomu 😉 , pekne fazuliatka opatrujte 😉

...minewka, Eli, Ivulaaaaaaaaaaaaaaa a ostatne snazilky - drzte sa

...myslim na Vas a idem makat 😵 😵 😵 , tak do snazilkovania 😎

flyangel
6. apr 2009

cauko baby 😀 😀

wodanka
6. apr 2009

ahoj fly..

flyangel
6. apr 2009

ahoj wodanka ako sa mas?si pripravena ako tak na Op?

wodanka
6. apr 2009

no uz pomaly dokoncujem predoperacne vysetrenia.. uz ma caka len posudenie internistu.. trocha sa obavam, ze ma neodporuci nakolko do Op zostava len par dni a ja si musim predtym zacat pichat Fraxiparin.. a minule ked som bola na Op tak som si ho davala 10 dni pred ☹
a Tebe sa ako dari fly?

flyangel
6. apr 2009

hmm wodanka a naco ta minule operovali?noo ja sa teraz ucim uz na skusky a pracujem ako vzdy...takze mam toho dost

wodanka
6. apr 2009

minule som bola na hysteroskopii...
a co studujes?

flyangel
6. apr 2009

aha...a bola tam nejaka dg?ja studujem osetrovatelstvo

wodanka
6. apr 2009

minule mi tam nic nenasli, vsetko bolo OK.. tak dufam, ze po tejto Op nam uz to snazilkovanie pojde lepsie 🙂
a kde studujes?

flyangel
6. apr 2009

no tak to urcite pojde lepsie...ved urcite sa aj zadari 😉 a to ze ti nic nenasli je fajn...Ip

wodanka
6. apr 2009

aj ja som bola vtedy rada.. ale teraz uz urcite nieco najdu 😒 a ked to bude len ta cysta, tak budem asi najstastnejsi clovek na svete 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre