Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
15. apr 2009

rush tebe by vysli fakt pekne vianoce, podla fotky v albume 😀

rush
15. apr 2009

mastulka....no veru 🙂 no len aby...dufam, ze mi uz bud.tyzden uz uvidia babatko a vsetko bude OK...sa bojim toho mimomaternicoveho tehotenstva ako certa...

ibamy2
15. apr 2009

ahojte 😉
aj ja budem mat tento rok 30
rush - budeme ti silno drzat palceky, aby bolo vsetko u teba tak, ako ma a aby sme sa spolu s tebou mohli vytesovat a sirit dalej tehuvirusiky 😉

rush
15. apr 2009

Dakujem ibamy...zatial nic extra bolestive v bruchu necitim...trochu sem-tam pichnutie ale nie je to ziadna ukrutna bolest...sa mi to zda v norme...

tehulky drzte sa a snazilky DO TOHOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😉

mastulka
15. apr 2009

rush neboj, hlavne treba pozitivne mysliet a my ti budeme drzat palceky, aby sa male ukazalo 😉

ibamy ahojky, aky mame dnes den? ja dnes uplne v pohode, ani zle ani nic ine mi nie je, len sa male roztahuje tak obcas citim take tlaky v brusku 🙂 a straaasne ma svrbi 🙂 uz ti rastie brusko?

angelds
15. apr 2009

no ahojte takze sa nam tu rosirujete blahozelam

angelds
15. apr 2009

😉 dobrú chut k obedu 😉

ibamy2
15. apr 2009

mastulka - dnes mi je celkom fajn, iba hned rano som mala taku "slabu" polhodinku, ale odvtedy nic 🙂 jeeej, mna este brusko ani raz nesvrbelo, to musi byt srandovne, ked sa po nom skrabkas 😀 ja som mala vzdy brusko ploche, ale cca 3 dni sledujem, ze uz mi malilinko vystupilo, ale naozaj iba malicko. keby som nevedela, ze som tehu, tak si to mozno ani nevsimnem 🙂 ale zato vecer beham po byte zasadne s rozopnutym gombikom a pripadne aj zipsom 🙂
a co ty? drobcek uz vykuka spod tricka? a tehunohavice uz nosis?
angelds - nic noveho hladom tvojej polovicky?

mastulka
15. apr 2009

no vidis uz sa to bude snad len zlepsovat tie stavy 🙂 no podla mna uz brusko mam, teda mala som tam aj slaninku ale teraz je take vacsie a inak "tvarovane" 😀 a ti poviem sranda to je, hlavne ked som v praci, skrabkam sa po brusku a niekto pride ku nam do kanclu sa tvarim straaasne nenapadne 🙂 ja som uz odlozila vsetky teplaky a nohavice co ma tlacili, hlavne ked sedim, lebo v praci presedim takmer cely den a to je neznesitelne ked ma tlaci gombik a zips do brucha 🙄 uz je ale teplo tak rozopnuty gombik neschovam pod dlhy sveter 🙂 tehunohavice este nenosim, zatial mam take letne, a jedny co maju nizko pas, tak kym ich obleciem budem nosit tie a potom prejdem na tehugate 🙂 som zvedava ako dlho este obleciem tie co mam 😀

minewka
15. apr 2009

Čauko baby,

včera som sa vrátila až o 23:00.. 🙄 ...ináč, celú cestu autom ma tak pichalo v brušku, viac v pravo, v strede, nie vaječník...a boleli ma kríže,ale to mohlo byť z dlhého sedenia v aute...tak som veeeeľmi zvedavá 🙂 Prsia ma zatiaľ dáko nebolia...Brucho si tiež neškrabem...😀

Mrchu by som mala dostať o 8 dní...nech už to tu je, hneď budem testovať 😀

mastulka
15. apr 2009

minewka to uz vydrzis 8 dni, budem silno drzat palce aby neprisla, a aby urcite neprisla dalsich 9 mesiacov 😀 tie krize ta mohli boliet aj z toho sedenia, ale to brusko by mohlo byt mimi 🙂

angelds
15. apr 2009

zatial nic svagrina radila aby som vydrzala a on sa podda, takze ked sa milujeme tak nie je ani slovo o mimi ☹ on sa podda verim tomu

mastulka
15. apr 2009

angel jasne, ved vsetko potrebuje cas, a chlapi niekedy trosku viac casu 😉

iplusr
15. apr 2009

angelds, urcite sa casom podda a mozno sa podari aj nieco pocas vasho 'nesnazilkovania'. ved na oplodnenie staci jedna spermia 😀
mastulka, vsade pisu, ze nevolnosti by mali vymiznut okolo 12 tyzdna, takze uz by to malo byt fajn.
vitaj panda
minewka, asi sme na tom rovnako - v stadiu pozorovania. ja som mala vcera nejake citlive prsia - vadila mi sprcha a od vcera vecera ma nejako steklilo v brusku. hlavne dnes rano v autobuse. no ale teraz mam skor take pocity, ze sa blizi mrcha mrchata. tak ju prehovaram, nech zostane tam kde je 😉
inak v poslednom case stretavam vela zien s bruskom. taaak im vsetkym zavidim 😵

mastulka
15. apr 2009

iplusr nezavid, aj ty budes urcite coskoro, ti posielam tehuvirusiky, aby sa na teba tiez nalepili, tfuj tfuj 😉
s tymi nevolnostami som fakt na tom lepsie, teda aspon sa to zlepsuje, dufam, ze nebudem ako moja mama ked ma cakala, to jej byvalo zle do 6. mesiaca 😀

iplusr
15. apr 2009

zavidim, ale v dobrom, neboj mastulka. vsetkym to prajem, musi to byt skvely pocit.
dakujem za tehuvirusiky.in 😵
ak este sa tu niekto pytal na krvnu skupinu 0 negativ.
moja mamina ma 0 neg a ja a moja sestra mame 0 poz. to je asi najhorsia kombinacia - teda aspon sa tak hovori. no ale moja mamina nemala ziadne problemy pocas tehu a a ma dve zdrave dcery.
vraj moze byt problem s neznasanlivostou pri tychto skupinach a vtedy sa je tehulka viac sledovana.

angelds
15. apr 2009

najradsej by som tie spermiky vsupla do seba sama 😀 ale nie som taky protivny a zly clovek 😉

mastulka
15. apr 2009

skvely pocit to je, hlavne ako som spominala, ked ta stekli brusko a vies ze to sa drobec roztahuje 🙂

angelds
15. apr 2009

tak sa majte babulky a krasny zvysok dna 😉 😉 😉

flyangel
15. apr 2009

ahojte babulky mastu tie nevolnosti by sa od 12tt mali vytratit,ale u niektorych pretrvavaju aj dlhsie,ale tie nevolnosti su potom uz registrovane ako gestozy cize choroby v tehu...minewka taak onedlho uz mozes testovat. ale test rapidclear ti ukaze vysledok 5dni po styku 😀 neskusis? 😉 iplusr drzim palceky aby mrcha vazne uz neprisla 😉 angelds a co to vazne skusit ako sa po prerusovacke napr spermijky dostanu na brusko tak ho posles utriet alebo osprchovat sa a ty si spermijky prstekom das dnu...hehe...vyjst by to mohlo...a mozno keby si bola tehu a uvidel neskor mimi by mu srdiecko zmäklo 😉

rush
15. apr 2009

fly to s tymi spermiami beriem akoj joke - to by bola riadna hlupost...ked to chlap nexce....radsej by som poradila o tom chvilu nekecat...

jaj a rapidclear mne nic neukazal (testla som sa sa po piatich dnoch...ale je pravda, ze poobede) ale mozno niekomu ukaze .. 😵 ....hlavne odporucam testovat z prveho ranneho mocu...tam je hcg najintenzivnejsie 😉

tak som sa objednala na next week stredu na dalsiu kontrolu...uz aby to bolo...

a som niekde citala...ze ked tehulkam byva menej zle...vraj to bude pravdepodobne chlapcek...lebo ze dievky produkuje nejake take hormony z ktorych nam je viac na tycku...ale toto vobec nemusi byt pravda...niekde na nete som to zaregistrovala.....

tak zatim a pekny vecer vam prajem...dnes ideme do kina na "nudzovy vychod" velmi som chcela vidiet ten film, tak dufam nesklame
🙂

flyangel
15. apr 2009

rush to ze angelds co spravi je jej vec ci pocka alebo sa bude snazit...moj nazor je ze ak muz kt ma 2deti a potom neskor o tom rozmysla alebo sa dalsiemu bábu vyhýba sa mozno ani nenecha oblomit az vtedy ked uz zena bude tehotná...myslim ze mladeho bezdetného muza sa da lahsie oblomit lebo tuzi po dietati -skor ci neskor...ak samozrejme nie je nejaky taky úletník ze nie je rodinne zalozeny a dieta vobec nechce..takze angelds drzim palceky...lebo aj ked tvoj drahy teraz mimi nechce-aj chapem ma 2deti ale ty moja si mlada zena a mas materinske city a deti chces...takze tvojmu milemu to pekne vysvetli aj z tejto stranky...lebo ak sa boji ze ho opustis ako to on vravel...tak ta ovela skor moze stratit ak bude odmietat mat s tebou mimi a skor by si si nasla muza kt.dieta este chce takze nech tvoj mily mysli aj nato...dufam ze sa spamäta a zisti ze urcite bude krasne ak s tebou bude mat malé 😉

rush
15. apr 2009

no ale angelds niekde pisala ako malo rokov ma - a zda sa mi to trochu hlupe takto niekoho "dokopat" k otcovstvu...myslim,ze angelds o nic nepride ked chvilu pocka....a radsej budu planovat spolu...moze sa jej totiz celkom realne stat, ze nakoniec s tym "ukradnutym" babatkom skonci sama....no ale to je naozaj len moj nazor - ako pises - je to jej vec a mozno si myslim, ze este aj vec jej partnera....

...co je pravdepodobne ako pises, ze on uz ma dve deti - mozno sa mu do tretieho naozaj nexce...najma ked vie s cim to chodi...no myslim, ze by sa mali o tom porozpravat na ferovku

flyangel
15. apr 2009

rush angelds ma 26 a myslim ze to cas byt mamou...aj kvoli mensiemu riziku..viem ako sa rodi mladym babam a zenam nad 30rokov predsa v tom robim...a jej priatel ma uz 26 a 24rocne deti takze je to tazke noo...ale mali by si vyjasnit veci kto co chce...ale tiez angelds predsa asi nechce cakat dlho nato co ak si to on rozmysli o 5rokov alebo vobec??

mata1001
15. apr 2009

ahojte baby,
viete mi niektora poradit ci je na imunitu dobra hliva ustricova?a este ked chcem patrit medzi tehulky mam brat kyselinu listovu?diky

flyangel
15. apr 2009

mata ano hliva ustricova je dobra na imunitu a na ine ochorenia a ich prevenciu...a kyselina listova je vyborna...ber ju uz pred moznym tehu a hlavne pocas tehu... 😉

mata1001
15. apr 2009

flyangel dakujem a nevies nahodou ze ked budem brat aj hlivu aj kys.listovu tak to newa,ze?

rush
15. apr 2009

myslim si, ze otehotniet proti jeho voli je dobra kravina - aj keby mala zrovna 40! treba si niektore veci vyjasnit - nech si poviedia kto co od druheho ocakava...ako si to predstavuje - kde musi kto spravit kompromis aby to vobec malo buducnost...a nemusi cakat zrovna 5 rokov...aj par tyzdnov,mesiacov pohody moze zmenit naladu - nazor....no nic....ja angelds samozrejme prajem skore tehulkovanie...ale aby to bolo s tym, ze si to jej partner bude zelat - naozaj jej to prajem z celeho srdca....

fly a ty pracujes v zdravotnictve? na gynekologii? myslis, ze to, ze mam krv rh negativ moze byt problem? najprv vsak dufam, ze mi next week potvrdia tehotenstvo....aj dnes som si robila test a to az poobede a zase tam boli // tak len tisko dufam a cakaaaam

flyangel
15. apr 2009

matka,myslim ze to nema vplyv na seba hlivaaj kys.listova su prirodne latky a nemaju spolu posobenie ale skus sa spytat na to radsej v lekarni kde si kupis kys.listovu... 😉

matulik284
15. apr 2009

Ahojte 🙂 Tak ja som tu dlho nebola, lebo sme boli u nasich celu velku noc a tam internet nie je 🙂 Juuuj uz ste tu toho stihli vela popisat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre