Môže ísť o mimomaternicové tehotenstvo?

lsla
14. dec 2022

Ahojte...
7.11. Sme mali s priatelom nechránený pohlavný styk ...on sa do mňa urobil a na druhý deň som užila tabletku po ...
Menzes mi meškal 18 dní ...Dnes som začala krvácať ,no slabšie ako inokedy ...v noci som mala silné kŕče v bruchu a aj v podbrušku ...bolo mi na zvracanie ...myslíte že môže ísť o mimomaternicové tehotenstvo ? MS nedávam vôbec pravidelne...

miskamicha
14. dec 2022

@lsla tehu test?

veronika3110
14. dec 2022

@lsla šanca je minimálna.. toto máš skôr z tej tabletky.. prečítaj si čo všetko dokáže s telom urobiť… a určite to nie je vhodná metóda, že on sa do teba normálne urobi a potom si das tabletku.. ak chces toto robiť pravidelne mozes skončiť veľmi zle
Mimomaternicove tehotenstvo je niečo úplne iné

mamulik10
14. dec 2022

@lsla nemyslim si kedysi som mala tu tabletku aj ja. Uz neviem do kolko hodin od použitia začneš krvácať. A potom dostaneš aj normálne menzes. Takže to ze krvácaš je ok lebo tabletka zabrala, ale ak nejsi si niecim istá chod na pohotovosť alebo gyn

kacena4
14. dec 2022

@mamulik10 preco na pohotovost?? tam chodia ajutne stavy nie s kramami po sexe, to sa riesi ambulantne 🤦 potom prideme na pohotovost s ťažším stavom a cakame 3 hodky kym sa vybavia sople... (sorry za koment)

veronika3110
14. dec 2022

@kacena4 to je pravda.. a okrem toho po tej tabletke určite nie je normálny cyklus.. práveže sa mlze úplne rozhádzať, môže jej byt zle a kľudne mat aj väčšie bolesti.. takze ako som písala vyššie.. klasicky prípad po tabletke po..

mamulik10
14. dec 2022

@kacena4 pisala o silných kŕčoch tak prečo nie akože? Ty si lekárka ze vies posúdiť co sa deje v jej tele? A kedy je to akútny stav a vôbec preco píšeš o soploch? A za ďalšie preco to tu hrotišnapis autorke o pomoc nie mne o tom kedy treba ísť na pohotovosť. Myslím si ze pohotovosť je od toho a radšej ist ako niečo zanedbat!

lsla
autor
14. dec 2022

@veronika3110 z tabletky som nekrvácala..brala som ju pred mesiacom a menzes mi meškal 18 dní ....teraz krvácam ...no neviem či to je ms ...lebo krvácam inak ako zvyčajne a mám krče v bruchu ....preto sa bojím že môže ísť o mimomaternicove tehotenstvo....a neviem uplne čo v takomto prípade mám robiť

veronika3110
14. dec 2022

@lsla ono to nie je len tak... kým sa ms dá do normálu po takom kokteily môže to trvať aj dlhšie...
a to, či zistíš, že ide o mimomaternicové zistíš len tak, že si urobíš test a mimomaternicové to bude vtedy, ked tam bude čiarka, ale nebude silnieť ale slabnúť.. ale ak krvácaš a aj keby to bolo mimomaternicové, tak by to neuchytené vajíčko vyšlo s týmto krvácaním
ale naozaj ak si po styku tú tabletku užila, šanca je fakt minimálna.. pre pokoj v duši si urob test ked sa tak bojíš... a nabudúce budeš mať dúfam viac rozumu...lebo tá tabletka sa nemôže len tak brať.. ani často... vidíš čo to s tebou urobilo...

miskamicha
14. dec 2022

@lsla ak ide o MMT tehu test bude pozit.

janetinka27
14. dec 2022

@lsla a tie krce mas neznesitelne? da sa to vydrzat? krvacas masivne?
test by ti uz mal ukazat. ak bude negat, tak mas mozno len silnejsiu ms, mozno mas vyssiu sliznicu a s tym spojene aj krce

lsla
autor
14. dec 2022

@janetinka27 v noci som mala neznesiteľné..aj hnačku ..celý deň ma bolí žalúdok ...krvácanie mám ..ale minimálne ...zajtra si urobím ešte jeden test ..myslíte že môže ukázať negat.výsledok pri mmt ? Ďakujem za rady

veronika3110
14. dec 2022

@lsla áno môže!!! už sme ti to tu napísali asi 3x... ked si bola tehotná, začalo ti stúpať hcg...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre