Sú lepšie vitamíny Femibion 800 alebo Calibrum babyplan?

monusik73
5. okt 2012

femibion alebo calibrum babyplan

bianca
5. okt 2012

ja som brala babyplan a spokojnost uplna.Brala som ho uz pred otehu a potom cb mami aj pocas dojcenia .

jaruska6
5. okt 2012

Ja mám Femibion, účinok: necítim sa až tak vyčerpaná, ale nejaký super zázrak to nie.Asi som od preparátu čakala viac.

petah82
5. okt 2012

femibion ma upravenu kyselinu listovu do formy, ktora je lahko vstrebatelna. vela mamin ma problem obycajnu kyselinu listovu vstrebat, aj ked by jej jedli velke mnozstvo o poruche vstrebavania vobec nemusis vediet. u mna vyhral femibion po cele tehu (mala som aj iny problem, kvoli ktoremu mi aj doktor odorucal femibion). ja by som urcite aspon na 1.trimester isla kupit femibion, vtedy je kys.listova najdolezitejsia.

ivka2903
5. okt 2012

Femibion hlavne kvôli kyseline listovej, ktorá sa úžíva ako prevencia pred rážtepom..

s1m.one
5. okt 2012

Femibion

kristina39
5. okt 2012

ja som uzivala aj uzivam calibrum a som velmi spokojna...

simonlea
5. okt 2012

Aj ja calibrum som uživala pri oboch tehotenstiev,a som bola spokojná!

dominikkaaa
5. okt 2012

ja som začala užívať femibion 800 ešte pred otehotnením do konca 3 mesiaca a teraz užívam femibion 400 a som s ním spokojná

maggie37
5. okt 2012

ja som brala femibion a spontánne som potratila. potom som brala babyplan a otehotnela som a malé je zdravé a rastie aj viac ako by malo 🙂

lucka1987
5. okt 2012

co sa tyka zlozenia femibion. No necakaj od toho privela, su to "len" vitaminove doplnky, skor sa sustreduj na vyvazenu pestru stravu a kyselinu listovu v cerstvej forme

andy03
5. okt 2012

baby inak A-Z MAMA z dm drogerie obsahuje 95 percent vsetkeho co aj femibion a stoji LEN 1,75E!!!!!!!!!!! sama som to porovnavala a jak sa hovori samka dole sefe..je to rozdiel skoro 10e medzi nimi. inak osobne poznam vela mamiciek co nic neberu ziadnu kys. listovu len maju pestru a upravenu stravu.....vsak ani moja moja mama to nebrala a som tu cela a zdrava..

klaudia001
5. okt 2012

ja by som bola velmi opatrná s femibionom 800....lebo obsahuje aj vela jodu a žena , ktorá má v poriadku štítnu žlazu si môže ublížit......

benyse
5. okt 2012

Femibion obsahuje aj DHA, co je velmi dolezite na vyvin mozgu a oci, ako uz petah82 spomenula, obsahuje lahko vstrebatelnu kyselinu listovu. takze jednoznacne femibion. Co sa tyka toho jódu, tak to balenie, ktore uzivam ja obsahuje 150 mikrogramov jodu na tabletku - co je odporucana denna davka, takze v tom nevidim velky problem..
najdolezitejsia je vyvazena strava bohata na zeleninu a ovocie. tieto tehotenske vitaminy su len doplnkovou vyzivou a su dolezite hlavne pre telo matky, kedze babätko si z tela matky zoberie, co potrebuje - ci matka berie, alebo neberie vitaminy.

kukku
5. okt 2012

A čo poviete na vitamíny LadeeVita? Mne ich odporučil môj gynekológ.

mirkamurko
5. okt 2012

Ja som užívala Femibion 800ešte pred otehotnením a potom 400,odporučil mi to aj gynekolog.

ockayova
31. okt 2012

ja som dostala odporučenie od dr. brať femibion 800, pri prvom tehulkovaní som učívala calibrum mami a bola som sokojná, no tiež by som chcela vedieť nejaký podtstatný rozdiel, pýtala som sa v lekárni a magistra mi povedala, že femibion má 2 silné účinné zložky a calibrum mami ich má veľa ale asi v menších mg, tak sama neviem čo je lepšie... či sa spoliehať na len tie dve silné zložky, alebo všetky... nechcem nič zanedbať a dr. to asi odporúča podľa toho, akú majú dohodu z dodávateľom.

andi88
11. feb 2013

mozem mi byt od femibionu zlee myslim tym ako by som v hrdle mala hrcu.na vysetreni stitnej zlazy som bola pred 3rokmi a bolo vsetko ok poradte prosim
dakujem

polarka_sk
18. nov 2013

ahoj andi88...neviem ci je to tym femibionom, ale ja mam tiez pocit, ako by som mala v hrdle hrcu...uz to trva 2 mesiace a tiez mam stitnu zlazu oka. napis mi prosim, ako sa to vyriesilo u teba...dik

kukucko
3. mar 2014

dajte si pozor na farbiva... napr. Centrum materna aj calibrum od zentivy obsahuje farbivo kosenila/kys.karminova E120, o kt.sa pise ze moze sposobit hyperaktivitu, alergie a astmu.. mozno to obsahuju aj ine tehotenske vitaminy, zatial viem o tychto 2. Hlavne ze maju krasnu ruzovu farbu..
Mimochodom na moj mail/vyzvu, nech s tym nieco robia mi odpisali z pfizeru, ze je to v sulade s EU normami atd blabla..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre