Teória: pred ovuláciou dievča, počas ovulácie chlapec

katka666
9. júl 2012

ahojte, ak je tu niekto taky co vyvracia tuto teoriu, prosim napiste sem svoju skusenost. Velmi by ma to zaujimalo na kolko percent je to iste. Dakujem 🙂

pink_lady
9. júl 2012

je to 100% blbosť 😀

veronika81
9. júl 2012

je to isté na 50% 😉

oskvarka
9. júl 2012

@katka666 to je len pravdepodobnost vysia ale nieje to istota nikdy...

katka666
autor
9. júl 2012

Aj ja si myslim, ze je to na 50% 😀 , pytam sa ale preto, lebo tu na MK som sa docitala o 100% , ze je to pravda 😖

kikushka2386
9. júl 2012

o par rokov ti napisem ci to je pravda ked sa budeme snazit o chlapca 😀

danjelca
9. júl 2012

v den ovulky-výsledok_chlapec 😀

katka666
autor
9. júl 2012

@kikushka2386 😀 cize mas doma babinec 🙂)), vsetky deti planovane?

adelaine
9. júl 2012

..u mna sexik v den ovulky a vysledok ma pipika 😀

kikushka2386
9. júl 2012

@katka666 prva bola planovana.druhu planoval iba tatinko 😀 a tretiu sme vobec necakali.

katka666
autor
9. júl 2012

@kikushka2386 to je mile, chcela by som zazit ten pocit prekvapenia ...lebo mi len planujeme a je to take........

kikushka2386
9. júl 2012

@katka666 no ja zas mam opacny problem.musim davat sakra pozor ze by som zase neostala tehu.po 30 tke chcem este chlapceka.ale ci sa podari neviem.ale citala som zopar veci.tiez ze prvy den ovulky y sa mal podarit chlapec.a ze naj by bolo zo zadu 😀

ajca123
9. júl 2012

@katka666 hlúposť lebo hlavne záleží aka spermia je rýchlejšia lebo tie určujú pohlavie a nie pred ovulkou a počas ovulky... Mám vyskusane všetky metódy a mám doma troch chlapcov 🙂

katka666
autor
9. júl 2012

@ajca123 ved prave, ale je to tu tolko ospevovane, ze som pomaly tomu zacala verit 😀

ajca123
9. júl 2012

@katka666 🙂, moja kamoska presne ked mala ovulku a má dievčatko 🙂
Treba si pokecat so spermiama aby to vyšlo 🙂...

alena16
9. júl 2012

@ajca123 No ved prave... ide o to, ze muzske su dokazatelne rychlejsie, takze v case ovulky maju vacsiu sancu byt prve pri vajicku. A muzske ale zas skor odumieraju, takze tie zenske si pred ovulkou pekne pockaju na vajicko 😀 Urcite na to nieco bude, samozrejme ze to nieje 100 percentne, iba to trochu zvysuje sance na urcite pohlavie...

sakura77
9. júl 2012

u nas v den ovulky-dievcatko 🙂

luba41
9. júl 2012

u nás to fungovalo na 100% / mám 3 deti / 🙂

tynamartina
9. júl 2012

Je to stále len 50 na 50. Sú tu aj baby ktoré mali sex 5 dní pred ovu a majú chlapca a aj tie čo mali v den ovu a majú dievča takže je to tak, že aj ked to postavíš úplne naopak tak polovici táto teória víde 🙂

monline
9. júl 2012

u nás tri dni pred ovulkou- dievča a v deň ovulky chlapec...vyšlo to 🙂
@ajca123 ono ževraj tie mužské sú rýchlejšie a skôr dorazia, ale aj rýchlo odumrú, tie ženské naopak, sú pomalé, ale "cestujú" aj 4 dni..a potom tu býva ešte kopec nástrah a zádrheľov, prípadne vyššia moc 🙂 😉

kkati
9. júl 2012

presne tri dni pred ovulkou - chlapec 🙂 takže asi to nie veľmi funguje 😀

ajca123
9. júl 2012

@monline aj my niekoľko dni pred ovulkou skúšali a mame Riška 🙂))))
Tak babo rad 🙂, ale asi pôjdeme do Čiech vyskúšať to dievčatko o take tri roky lebo všetci z naši rodiny či žijú v ČR maju dievčatka a za hranicami sú chlapci

monline
9. júl 2012

@ajca123 😀 😀 za pokus to stojí
asi má tm tie mužské spermie úplne dominantné, alebo tvoje vajíčka tie ženské ani nepustia 😀
Môj bratranec má 4 dcéry, strašne túžili po synovi, ale ževraj piaty pokus už nedajú 😀

slniecko77
9. júl 2012

@katka666 ta teoria vychadza z toho, ze ''muzska'' spermia je mensia, lahsia, ma kratsiu zivotnost a je rychlejsia, kdezto ''zenska'' spermia je vacsia, tazsia, pomalsia a ma dlhsiu zivotnost...takze by malo byt, ze ked mas posledny sex napr. tri dni pred ovulkou a spermia co dorazila prezije az do ovulacie malo by to byt dievcatko a ked mas sex na ovulku a spermia co oplodni vajicko z posledneho sexu je muzska (lebo je rychlejsia)..snad som to napisala zrozumitelne 😀
..ja to neviem potvrdit ani vyvratit, kedze sme mali pravidelny sex pred aj pocas ovulacie..a mame synceka 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre