Presne takto vyšiel test aj mne, ja som si ho robila večer, ta druha čiarka bola úplne neviditeľná, ale ja som ju videla, ešte aj priateľ mi povedal, že už mi šibe, že tam žiadnu čiarku nevidí😃 Tak som ho vyhodila, ale nedalo mi to a za hodinu som sa postavila z postele a hrabala som sa v koši, a ten test už mal zrazu tu čiarku uuuplne zreteľnu červenú, spravila som si ďalší ráno... Ešte som ani nezačala poriadne cikať a už tam bola aj druhá 😃 to bolo radosti 😊
Neviem ci ste slepa ale je tam jedna silna ciarka.postup mate predsa v pribalovom letaku
Áno, vidím, aj ja som tak mala na 9dpo, 5 dní pred ms ktorá už neprišla, teraz som akurát v 27tt. Drzim silno palce, vyskúšaj ďalší test o dva dni.
Blbé komentáre si nevšímaj. Ako sa hovorí, blbí lidi taky lidi
ahoj, moja slabucka ciarka ako tvoja ma teraz 9 rokov, je to tam , gratulujem ..Aj mna kazdy vysmial, potom o par dni uz uznali, ze som mala pravdu
Jasne caaarka je tam.Nasleple nepocuvaj.Presne na takomto teste som 9dpo mala taku ciarku ako.ty a dnes ma zazrak rok😍 Zajtra bude silnejaia a potom silnejaia a silnejsia 😊
Niečo tam vidieť je,ale mne to skôr príde ako kanálik. A tieto kazetové testy ich zvyknú často robievať.
Zajtra ma idú operovať a bála som sa, že keby tam niečo je, či tomu neublížia umelým spánkom...Ale vyzerá, že nič.



