Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

aplless
16. jan 2009

jaj didi ja uz som bola v skolke rano tak som vyluftovana este pojdem poobede a mam dost v takej zime sa mi ani povonku nechce chodit esteze su dneska lepsie cesty som aj auto vytiahla 😎

aplless
16. jan 2009

lenus aj ja by som uz testla ale je skoro radsej pockam na rchu a uvidim

lenusska
16. jan 2009

aplless- kedy ma priist ?

aplless
16. jan 2009

za tyzden koncom bud tyzdna

didusa.risulo
16. jan 2009

prisla som vas kuk 😎

lenus ty si dnes robila testik? 🙂

aplles mas vodicak? 😅 ja som tiez chcela robit v oktobri som mala nastupit ale ako sme mali havarku a ja mala este aj maleho v aute a skoro mi ho nabral ten idiot,tak ma to velmi rychlo preslo, ja este dnes ked sadnem do auta tak mam este strach 😝 ale moj vodicak je zatial v nedohladne 😎 😀

jaj malemu som odstavila ovocie,dala som mu do poharika s tym naustkom, ja som vzdy taka stastna ked mi to vypije,lebo ked bol mensi tak nechcel, a este som nehala trosku v pohari a kukam, ze kde to je a ja som ten pohar kde som mala pre maleho este cosi som dala do dresu a zaliala vodou, 😠 zapla som pracku, tak sa vrti, akurat mi maly docmaral radiator s ciernou ceruzkou 😖 no idem ja trosku do upratovania, za chvilu nam ide aj medicopter117 a von nejdem, pojdem pobede ale budem zehlit trosku, maly ma slipky, tak som mu povedala, ze aj v skolke bude mavat uz iba slipky a ze mi musi povedat ze chce ist cikat ked sa mu bude dat a nech mi prinesie vzdy serblik, tak uz mi bol aj doniest a vycikal sa, inak este ma trosku pobolieva brusko,tak dnes este stihneme ovu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

didusa.risulo
16. jan 2009

babyyyyyyyyy,maly mi zas doniesol teraz serbli zas ze ide kakat granulky a uz aj kaka a uz aj smrdi 🤐 a poriadne 😝 prvy krat sa vypytal kakat sam, uz sa aj raz vykakal ale to bola nahoda

lenusska
16. jan 2009

didusa- ano ale vysledok som vedela lebo je skoro

didusa.risulo
16. jan 2009

lenus ale tak teraz si iste myslis, ze ak si tehotna tak je skoro, ono to este neukaze a vraj ked sa testuje na 14DPO tak to uz musi ukazat pravdivy vysledok, ale mas nadej a veliku, pekne ste snazilkovali, drzim palce,kolky si den po ovu?

lenusska
16. jan 2009

dnes ina 8 vd ja som vedela ze budu iba /,ale nedalo mi 😀

aplless
16. jan 2009

didus ano mam vodicak tiez som nechcela robit lenze manzelik mi usiel do zahranicia pracovat a mne ostalo auto na dvore tak ma prihlasil a musela som tam chodit ale teraz som rada ze ho mam a nebojsa aj ja mam strach ale chodim opatrne a davam si pozor

lenusska
16. jan 2009

aj ja sa bojim....jazdit

aplless
16. jan 2009

leni tak tak ja uz tu u nas po dedine prejdem ale ked mam ist do mesta tak sa bojim sama sak vodicak mam len od septembra

didusa.risulo
16. jan 2009

tak ved toho sa nebojim, ze by som ja naburala, ved keby som mala v aute maleho, tak jasne ze je kazdy opatrny, ale bojim sa toho, ze do mna ked napali nejaky sopliak a ublizi malemu alebo mojim detom

tlenka
16. jan 2009

ahojte... pekny dnik prajem... ja som akurat vstala 😅
co nove?

lenusska
16. jan 2009

Tlenuska nic take..
aplless - odkial si ak mozem ?

aplless
16. jan 2009

ja z okresu Prievidza

didusa.risulo
16. jan 2009

ahoj tlenka 🙂

tlenka
16. jan 2009

🙂 ja som dala akurat veci prat do pracky, a nieco poupratujem... teraz sa napchavam zelenymi jablkami, lebo mi je fajn po nich 🙂

lenusska
16. jan 2009

aplless - tam je pekne som bola v tabore pionierskom 😀 pri Prievidzi..nejaka hora vtacnik ci jak tusim

aplless
16. jan 2009

ahoj tlenka sa snazim dneska vetko poprat lebo ideme burat kupelnu tak nech nemam pradlo
leni no je je a su tu aj Bojnice v blizkosti takze v lete sa da len tak von vybehnut do ZOO alebo do kupelov a nemusim e daleko cestovat

aplless
16. jan 2009

nleni ja byvam presnejsie v Nitrianskom Rudne takze tú mame tiez taku rekreacnu oblast vlete to tu dost zije kedze je tu priehrada a v zime zase vyuzijeme na korcule

lenusska
16. jan 2009

aplless - tam sme boli na dovolenkeeeeeee 🙂 bolo tam krasne ...sme hrali biliard vonku boli stoli...ale to som mala asi 9 rokov

aplless
16. jan 2009

jeje tak vidis tak aspon troska mas predstavu 😅

lenusska
16. jan 2009

Nasi tam boli min rok a nasli stol tak ako su stanky kde sme s bratom vyrili mena...nasla to podla toho lebo ako mala som pisala L na opak

didusa.risulo
16. jan 2009

aplles a my tam pojdeme cez leto na dovolenku,mali sme tam ist minule leto 2008 ale nejako sa to nepodarilo, potom hodime stretko tam,uz budeme mat bruska 😉

aplless
16. jan 2009

heheh leni super
didi dobre ved sa dohodneme a tie bruska no dufam ze narastu dotedy

silvia1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
didusa.risulo
16. jan 2009

silvia vcera som ju kupila, bez receptu, kukni mi do albumu mam ju tam vyfotenu

didusa.risulo
16. jan 2009

jedno balenie stoji na mesiac okolo 50 sk ja som kupila 2 aj s darcekom krem na brucho za 95 sk

silvia1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre