• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
jaj didi ja uz som bola v skolke rano tak som vyluftovana este pojdem poobede a mam dost v takej zime sa mi ani povonku nechce chodit esteze su dneska lepsie cesty som aj auto vytiahla :sunglasses:
16. jan 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus aj ja by som uz testla ale je skoro radsej pockam na rchu a uvidim
16. jan 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aplless- kedy ma priist ?
16. jan 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za tyzden koncom bud tyzdna
16. jan 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisla som vas kuk :sunglasses:

lenus ty si dnes robila testik? :slight_smile:

aplles mas vodicak? :sweat_smile: ja som tiez chcela robit v oktobri som mala nastupit ale ako sme mali havarku a ja mala este aj maleho v aute a skoro mi ho nabral ten idiot,tak ma to velmi rychlo preslo, ja este dnes ked sadnem do auta tak mam este strach :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale moj vodicak je zatial v nedohladne :sunglasses: :grinning:

jaj malemu som odstavila ovocie,dala som mu do poharika s tym naustkom, ja som vzdy taka stastna ked mi to vypije,lebo ked bol mensi tak nechcel, a este som nehala trosku v pohari a kukam, ze kde to je a ja som ten pohar kde som mala pre maleho este cosi som dala do dresu a zaliala vodou, :angry: zapla som pracku, tak sa vrti, akurat mi maly docmaral radiator s ciernou ceruzkou :confounded: no idem ja trosku do upratovania, za chvilu nam ide aj medicopter117 a von nejdem, pojdem pobede ale budem zehlit trosku, maly ma slipky, tak som mu povedala, ze aj v skolke bude mavat uz iba slipky a ze mi musi povedat ze chce ist cikat ked sa mu bude dat a nech mi prinesie vzdy serblik, tak uz mi bol aj doniest a vycikal sa, inak este ma trosku pobolieva brusko,tak dnes este stihneme ovu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyy,maly mi zas doniesol teraz serbli zas ze ide kakat granulky a uz aj kaka a uz aj smrdi :zipper_mouth: a poriadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: prvy krat sa vypytal kakat sam, uz sa aj raz vykakal ale to bola nahoda
16. jan 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didusa- ano ale vysledok som vedela lebo je skoro
16. jan 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenus ale tak teraz si iste myslis, ze ak si tehotna tak je skoro, ono to este neukaze a vraj ked sa testuje na 14DPO tak to uz musi ukazat pravdivy vysledok, ale mas nadej a veliku, pekne ste snazilkovali, drzim palce,kolky si den po ovu?
16. jan 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ina 8 vd ja som vedela ze budu iba /,ale nedalo mi :grinning:
16. jan 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didus ano mam vodicak tiez som nechcela robit lenze manzelik mi usiel do zahranicia pracovat a mne ostalo auto na dvore tak ma prihlasil a musela som tam chodit ale teraz som rada ze ho mam a nebojsa aj ja mam strach ale chodim opatrne a davam si pozor
16. jan 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa bojim....jazdit
16. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak tak ja uz tu u nas po dedine prejdem ale ked mam ist do mesta tak sa bojim sama sak vodicak mam len od septembra
16. jan 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ved toho sa nebojim, ze by som ja naburala, ved keby som mala v aute maleho, tak jasne ze je kazdy opatrny, ale bojim sa toho, ze do mna ked napali nejaky sopliak a ublizi malemu alebo mojim detom
16. jan 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... pekny dnik prajem... ja som akurat vstala :sweat_smile:
co nove?
16. jan 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tlenuska nic take..
aplless - odkial si ak mozem ?
16. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja z okresu Prievidza
16. jan 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tlenka :slight_smile:
:slight_smile: ja som dala akurat veci prat do pracky, a nieco poupratujem... teraz sa napchavam zelenymi jablkami, lebo mi je fajn po nich :slight_smile:
aplless - tam je pekne som bola v tabore pionierskom :grinning: pri Prievidzi..nejaka hora vtacnik ci jak tusim
16. jan 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tlenka sa snazim dneska vetko poprat lebo ideme burat kupelnu tak nech nemam pradlo
leni no je je a su tu aj Bojnice v blizkosti takze v lete sa da len tak von vybehnut do ZOO alebo do kupelov a nemusim e daleko cestovat
16. jan 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nleni ja byvam presnejsie v Nitrianskom Rudne takze tú mame tiez taku rekreacnu oblast vlete to tu dost zije kedze je tu priehrada a v zime zase vyuzijeme na korcule
16. jan 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aplless - tam sme boli na dovolenkeeeeeee :slight_smile: bolo tam krasne ...sme hrali biliard vonku boli stoli...ale to som mala asi 9 rokov
16. jan 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeje tak vidis tak aspon troska mas predstavu :sweat_smile:
16. jan 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasi tam boli min rok a nasli stol tak ako su stanky kde sme s bratom vyrili mena...nasla to podla toho lebo ako mala som pisala L na opak
16. jan 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aplles a my tam pojdeme cez leto na dovolenku,mali sme tam ist minule leto 2008 ale nejako sa to nepodarilo, potom hodime stretko tam,uz budeme mat bruska :wink:
16. jan 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheh leni super
didi dobre ved sa dohodneme a tie bruska no dufam ze narastu dotedy
16. jan 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia vcera som ju kupila, bez receptu, kukni mi do albumu mam ju tam vyfotenu
16. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedno balenie stoji na mesiac okolo 50 sk ja som kupila 2 aj s darcekom krem na brucho za 95 sk
16. jan 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok