Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

didusa.risulo
16. jan 2009

silvia kalibrum uz neberiem,a ak chces brat aj to aj to , mozes,ale lepsie je len jedno,v tomto co mam ja je kyselina listova a B6 a to uplne staci

silvia1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aplless
16. jan 2009

ahoj silvi ja beriem calibrum vit E a kyselinu listovu ale nie kazdy den tak kazdy druhý den to berem a myslim si ze akzde votaminy sa daju kupit v lekarni ale skus sa informova u dr ci su na recept lacnejsie nemusis doplacat vsetko. vitE sa doplaca cely tne ani nedavam na recept

aplless
16. jan 2009

boze same chyby tam ma sa ponahlam a prehadzujem pismenka 😝

didusa.risulo
16. jan 2009

silvi mozes si ist kupit aj do lekarne alchemilku alebo iny caj, ale bude drahsi ide len o to aby bola ta bylinka v tom caji takze je jedno kde to kupujes, ja som kupial popradsky caj,je tam alchemilka, mysi chvost a este nejake bylinky ale pije sa to len do ovulky a potom niekde vstrede mrchy alebo pri jej konceni uz

ja som uz nakrmila riska, teraz som ho ulozila, takze dufam, ze zaspi, aj pracka doprala, idem vyvesat, voala mi svokra, ze ked pride domov muz nech prideme na slivkove gule,mnam

chorale
16. jan 2009

bože mať taku svokru 😒

silvia1983
16. jan 2009

prispevok zmazany na ziadost autora

didusa.risulo
16. jan 2009

silvi hej alchemilku

chorale preco?

lenusska
16. jan 2009

kukuk 😎

chorale
16. jan 2009

aby ma pozvala na slivkove gule alebo hocičo iné.

didusa.risulo
16. jan 2009

chorale, nepoznas moju svokru, aniel to nie je ani zdaleka, ale na gule pojdem, mne tolko poblizovala muzova rodina, ze to sa nezmesti nai na celu stranu

silvia1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenusska
16. jan 2009

Silvinka aj tiez a aj skusam raz ma s toho svihneee ☹

didusa.risulo
16. jan 2009

silvi alchemilkou nic nepokazis,a kyselina je najdolezitejsia ,babo bude zdrave a nebude mat vyvojove chyby a pre aku kyselinu si sa rozhodla?

inak dnes to tu zije, super

joj vy ste moje srdiecka, co by som bez vas robila?

silvia1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aplless
16. jan 2009

aj ja som jeden cas pila alchimelku a tiez som uz aj uzivala duphaston to mi odporucila dr. a teraz zatial len tie vitaminy a tiez skusam vsetko mozne uz aj nohy som zacala dvihat po milovani no smiesne ale co uz nech sa to len podari 😝

chorale
16. jan 2009

tak ja mam svokra v pohode ale svokra mi tiež ubližila, odpustiť som odpustila ale v živote na to nezabudnem. didi ja som pila alchemilku na tisícky litrov, brala baby plan a opustil ma ketáčik.

tlenka
16. jan 2009

ja som brala kys. listovu od Jamieson-trochu drahe, ale fajn... a tiez vitamin E

aplless
16. jan 2009

ja uz tiez na to tolko nemyslim mam dcerku a pri nej aspon tolko nemyslim aspon ma zamestnava 😀

silvia1983
16. jan 2009

prispevok zmazany na ziadost autora

didusa.risulo
16. jan 2009

ketacik?nechapem 😕

baby kuk aku foto som dala riska, chcela by som dat zaramovat ale to pozadie dat prec odtial to by sa malo dat nie?

aplless
16. jan 2009

vlastne fakt nijak na to nemyslim ale pred mrchou som vzdy netrpezliva ci doraziii
a so svokrovcami som na tom podobne ako chorale

silvia1983
16. jan 2009

chorale, mozno blba otazka, alebo sa nevyznam,ale co si myslela, opustil ma ketáčik 😅

silvia1983
16. jan 2009

didusa, ani ty tusim nevies co je ketacik....

didusa.risulo
16. jan 2009

ja si pamatam, ze som si kupila krem na brusko od elasti-q a stal ma okolo 200 sk a ja z emi pomoze, a hovno,s prepacenim, brucho mam dnes katastrooofa,ale vraj to je vemi dobra znacka, len ja mam tenku pokozku takze mne by nepomohlo vobez nic

didusa.risulo
16. jan 2009

silvi viem len co je KET ale toto je nejako inak napisane,takze neviem co tym myslela

chorale
16. jan 2009

16.12. som bola na KET a minulý týžden opustil moje telíčko

didusa.risulo
16. jan 2009

chorale a ty si tiez snazilka?odkial si a kolko mas rokov?

idem sa vycurikat... 😀

tlenka
16. jan 2009

no zalezi od toho, kolko obsahuje mg jedna tabletka... tie od Jamieson obsahuju 1 mg kys. listovej

aplless
16. jan 2009

didi aj ja mam strie ale preto lebo mne narastlo len brucho ziadne boky ziadny zadok nic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre