Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lenusska
23. feb 2009

babyky ako sa maaate

antoniab
23. feb 2009

som 18DC preto je na mrchu skoro na ovulku neskoro 😒 i ked tento mesiac som nepostrehla ovu hlien nech to jak to je mrchu čakam až 30DC tak nech neblbne už len to že chodi je naprd nie ešte že si bude chodit tak skoro 😀 😀

antoniab
23. feb 2009

ahoj lenusska ja sa mam fajn tu je krasne jarne počasie tak som ako na drogach 😀 😀 ale inak pracovne a ty ako ?

lenusska
23. feb 2009

Ja sa mam fajn...ma volno a je tu kopec snehu

antoniab
23. feb 2009

sneh no to hej som videla v spravach tak to ja som rada že mi už konečne bez snehu
lenuska ake hiti slovenske teraz letia chcem si natahat na mp3nejaku hudbu ale slovenku a neviem čo je in 😅

lenusska
23. feb 2009

No vies ze ani ja 😀

antoniab
23. feb 2009

😀 😀 😀 nepočuvam slovenske radio tak neviem a na svk ked som bola tak sa mi par hotov pačilo no neviem kto to spieval 😝

lenusska
23. feb 2009

ja radio nejak nepocuvam

antoniab
23. feb 2009

jaj tak to je 😲 😀 a aky si male den kedže si mala volno 😉
maryah kde si zdrhla 😕

lenusska
23. feb 2009

nooo som sedela pri PC potom varila a taak

lenusska
23. feb 2009

Konecne som tu a caje niesu...

Ty si mala aký ?

maryah
23. feb 2009

tunsom antoniab, cakam kedy daju panelak do archivu a zatial brazdim po mimibazare a hladam nieco dobre...

lenusska
23. feb 2009

ja som dnes varila s tamat...mnam

mamartinka
23. feb 2009

🙂 🙂 😉

antoniab
23. feb 2009

to ty poviem nejak sa to tu zanedbava a baby tu chodia len hlasit či dostali alebo nedostali a na pokec tu nieje nikto 😔
a sa tu dlho neukazala tlenka tak dufam že je všetko ok a malen vybavovačky zo svadbou 😅

antoniab
23. feb 2009

a tuje stratene ovečka 😀 😀 😀 maryah

lenusska
23. feb 2009

no dufam aj jaa

maryah
23. feb 2009

som ti chybala, ze??? ja som tu stale len pozeram ci sa niekto pripaja... nooo, ja nechcem aby to tu zaniklo takze to tu musime udrzovat... ja som dnes uvarila dobru polievocku z hlavy... co som mala kombinovatelne medzi koreninamy a zeleninou tak som to tam dala, urobila zasmazku a cesticko a super polievocka ja na svete no a drahy ma rad palacinky tak som mu urobila aj tie...

maryah
23. feb 2009

antoniab, ja nemam dost nakupovania a tak nakupujem aj cez internet...

lenusska
23. feb 2009

jooj babyky mne sa tak nic nechce

antoniab
23. feb 2009

maryah 😀 😀 ešte aj cez net
tak vy ste dnes tak vyvarali baby hej tak ja som nevarila 😝 pondelok mame navarene s nedele a kedže mam pondelok až 3 prace tak by som to ani nestihala no a v tyždny mam akurat 2hodinky na varenie a neznašam rozmyšlanie že čo varit ale streda je tento tyžden ista ryby 😀 😀 😀 kedže popolcova streda

maryah
23. feb 2009

ja tiez neznasam rozmyslanie, ze co navarit... potom otravujem baby v robote, pytam sa draheho co by si dal a pritom mam doma asi 4 kucharske knihy a este k tomu mame aj internet... ale nikdy neviem co navarit

lenusska
23. feb 2009

ja som uz nevedela co ta som kuk na mimibazar a fajne rolky

antoniab
23. feb 2009

maryah to vieš že chybala mne tak dobre padne troška pokecat a posrandovat ja som tu len s chlapami tak to je naprd 😒 no v praci nejake polky čo mi rozumeju ako tak tak ason tu sa vyventilujem aj tema do ktorej som chodila nejak upada čo janka odišla na svk tak normalne neviem čo sa deje asi budem musiet pozriet po inom fore 😀 😀 😀 len neviem čo 😕

lenusska
23. feb 2009

Ti dam ine forum 😠

antoniab
23. feb 2009

lenusska 😝 😝 😀 😀 no neboj vas nopustim ak vy neopustite mna 😀
na mimibazare su super recepty tiež občas opkukujem len ked niečo najdem polku veci s toho nemam 😅

maryah
23. feb 2009

no tak to sa ani neopovaz ist na ine forum... my ta s lenuskkou vystopujeme a uvidis (hahaha) joooj, este stale nejdu ti smejkovia. ja ich potrebujeeeeeeeeeeeeeeeeem

maryah
23. feb 2009

tak sa mi zda, ze na tom mimibazare je vsetko... momentalne som tam nasla vtipy... velmi mam rada vtipy...

antoniab
23. feb 2009

😀 😀 😀 havne som žiadne ine dobre nenašla tak ak aj najdem isto vas tam pozvem 😵 😵

lenusska
23. feb 2009

No Mary tak tak...si ju najdeme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre