Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

antoniab
6. mar 2009

navsetko alebo nic 😀 😀 😀

antoniab
6. mar 2009

opytaj sa v nedelu a ja ti odpoviem bez otaznikov 😉

maryah
6. mar 2009

bude to vsetkoooooo

antoniab
6. mar 2009

jaj maryah ked som prezila tento tyzden tak tieto dva dni este prezijem lebo sa bojim aj nato mysliet nie to este v nieco dufat ale ak to vyde dam ti recept 😀 😀 😀 i ked dufam ze buduci mesiac zahlasis // 😉

maryah
6. mar 2009

moja, ani nevies ako velmi ti to prajem, uz by bolo nacase keby sa to podrilo...
antoniab, idem si lahnut lebo som strasne unavena. zajtra tu budem urcite tak pokecame viac. tak sa mi maj a nech ta potvora hnusna nedorazi. paaaaa

antoniab
6. mar 2009

aj ja idem spinkat papa zajtra 😉

nyya
7. mar 2009

no tak ja som mala taku jemnu bolest ale bolo mi strasne moooc zle...viem ze tehu niesom...ale skor sa bojim ci je vsetko ok...ale berem to v pohodke uz sme sa objednali oby dvaja v doktorke na maj ked pojdeme k drahemu domou...lebo tu su doktory na prd... 😉

nyya
7. mar 2009

ja mam som teraz 13 den po mrske tak neviem 😉 😉

nyya
7. mar 2009

kde ste mi vsetky???
lenuska
mary
antinia
dasah
ritulka
tlenka
mamartinka
a vsetky ostatne...... ☹ ☹

ritulka
autor
8. mar 2009

ahojte, zelam peknu nedelu 😉

mamartinka
8. mar 2009

🙂 😉 😅 😉

maryah
8. mar 2009

ahojte zlaticka, ako sa mi mate? nemate chut popisat??? 😵 😵 😵

antoniab
8. mar 2009

ahoj maryah ako sa mame aky si mala vikend? 😉

maryah
8. mar 2009

ahoj moja, mala som super vikend... vcera som bola u tej kamosky a dnes sme isli s drahym do restauracie...

antoniab
8. mar 2009

tak to sa mas 😉 ja som bola vcera u kamosky tak sme pokecali a zasmiali sa tak to bolo super tiez dnes som dostala mrchu tak som nejaka dolamana a samozrejme sklamana 🙄 😀 ale zaroven sa bavim sama na sebe jak som naivna 😲 😲 boli sme v meste bola som vymenit teplaky som si kupila minule male tak som dnes isla vymenit

mamartinka
8. mar 2009

caute.som vytana este.uz sem nikto moc nechodi co?dnes som si robila ovu test hned rano po prebudeni a bola len 1 silna ciarka.tak ovu este len zrejme pride.pekny vecer zelam.

maryah
8. mar 2009

dostala si mrchu??? joj, tak so na teba myslela.
ja som bola tiez v meste a kupila som si nejake oblecenie na bycikel na slovensko.
teraz som volala s mamou a povedala mi, ze moja dobra kamoska zo slovenska je tehotna, caka druhe babo... v januari sme sa o tom rozpravali, ze vysadila HAK a ze uvidia kedy sa to podari, no a podarilo sa.

antoniab
8. mar 2009

tak to je super ohladne tvojej kamosky jooj mary preco to tak nefunguje aj unas ......... ☹ no ja som dufala mrcha meskala a prisia mam tak o 2 ciala vacsie co je najviac divne no ale uz to neriesim mrcha dosla a tym to premna padlo 😝

maryah
8. mar 2009

tesim sa za kamosku, ze je tehotna, ale pravdu ti poviem, ze mi ostalo smutno... aj sa som nad tym rozmyslala, ze preco sa to nedari nam, aj mi stislo srdiecko... je to zvlastne, ale musime sa nad tym nejako preniest. joooj, je to tazke

antoniab
8. mar 2009

ved to niekto raz dva a je v tom a my nic uvazujem ci to neskusim cez mrchu ci nahodou niesom nejaka vynimka 😀 😀 😀 skusala si alebo ovu test cez mrchu si nerobila ?

antoniab
8. mar 2009

mamartinka vitana preco nie ale mi tu chodime a dost pravidelne vcera som mala nejaky program ale inak som tu stale 😀

mamartinka
8. mar 2009

cez mrsku som nerobila ak myslis mna.dnes len prvy raz v zivote.

ritulka
autor
10. mar 2009

Ahojte, musim nas posunut na prvu stranu...viete, kde som nasu temu nasla??? az na 3 strane - kde ste vsetky??? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

nyya
10. mar 2009

aoojki ritulka 😉 no aj ja som si to teraz vsimla nasla som nas az na 4 strane to je co ☹ ☹ ☹ babenky kde ste vsetky uz sem vobec nikto nechodi....

mamartinka
10. mar 2009

no caute.dnes som zhanala si predstavte ovulacny test a nikde neni.len tehu.hroza.nyya ako sa citis po tych vytaminoch?uz ich uzivas?aj ja ich uz mam ale este doberam samotnu kyselinu.majte sa.

antoniab
10. mar 2009

ahoj baby mam novinku 😅 moj manzel ma pracu tak na 2tyzdne a potom nevieme asi sa vraciame na slovensko 😕 😒

ritulka
autor
10. mar 2009

ahojky antoniab to je sila, s tou pracou 😠

ritulka
autor
10. mar 2009

ono to je citit vsade a prvy idu vzdy cudzinci 😠

antoniab
10. mar 2009

ahoj ritulka no manzel mali malo prace uz od vianoc ale kazdy rok na zaciatku je to take slabe no ale dnes im majitel povedal ze ak nezohna nejaku zakazku tak koncia a prave ze v tej fabrike je viac slovakou ako skotov 😀 😀 😀 😀 keby aspon vedel anglicky ale on nevie ani prd takze sanca zeby si tu nasiel pracu je minimalna 😅 neviem ci sa tesit ze mozno pojdem domov alebo byt smutna 😕

ritulka
autor
10. mar 2009

no neviem, co ti mam na to napisat...a zase mozno vam zivot sam naznacil, ze mate ist domov a zalozit si rodinku na SK... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre