• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
ahojtezatial nic cakam zatial neprisli a dufam ze nepridu len neviem kedy mam testnut meskaju od piatka
6. apr 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu ked Ti uz meska tak kludne testuj.. :dizzy_face: Ak je vynechanie koli tehu tak by mal uz urcite ukazat
6. apr 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aoojki babenky :wink: kde ste mi vsetky uz vas tu vobec ani nezastihnem... :frowning2: ako sa mate???a mame tu nejaku tehulku???
6. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoooooj nyya, no ako citam, tak Lulu je nadejna tehulka....uz nech sa nam to tu pohne, lebo po Tlenka, ziadna ina tehulka :frowning2:
6. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sice ako som sa docitala, chodila sem medzi nas aj Mirip a ta je tehulka, sa mi zda, ze v 14tt a neprisla sa ani nechvalit
6. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pochvalit, ja teda pisem :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aoojki ritulka :wink: no ved som akurat citala ze lulu moze byt nadjna :wink: :wink: :wink: trebalo by aby sa to tu trosko pohlo...o niekolko tehuliek viac :wink: :wink: :wink:
6. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne nyya, lebo statisticky to tu nemame nic moc...holky co robite a preco sem nechodite??? :frowning2:
6. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by aj mna zaujimalo co vsetki robia..ved uz sem nikto ani len nechodi :frowning2: :frowning2:
6. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
figurna nase je kde??? uz tu tiez pekne dlho nebola....
6. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja teraz tiez nemam moca casu, chytila ma upratovacia mania a umyvanie okien a vecer som total hotova... :grinning: :grinning: :grinning: ale uz si planujem, co budem upratovat zajtra, som asi prdla :grinning:
6. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
figurka som myslela :sweat_smile:
6. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zelam peknu noc, packo :wink:
6. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak test negativny ale nevadi beriemto uz normalne uz som neplakala a kramy este nemam tak neviiem
6. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu nic to.ved ono to raz pride.a k lekarovi sa nechystas aby ti potvrdil on preco meskaju?a kedy si testovala?
6. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj testovala som v robote o 17 neviem pockam a ak nepridu tak asu vo stvrtok pojdem
7. apr 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu tak zatial nic?len nech sa drzia tam.
7. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aoojte babenky... :wink: :wink:

lulu moooooooc drzkam palceky :grinning:
7. apr 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo.nechce niekto popisat.kde ste kto.nam tu zasa prsi.
7. apr 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby no vcera som zacala spinit ale zatial nic tak neviem uvidime
ako sa mate je tu nieco noveho nova tehu?
8. apr 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki lulu.no neviem zatial okrem teba nadejnej asi ziadna zatial tehu.aspon ja neviem.no a k lekarovi sa kedy chystas ked ti to meska?
8. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aoojte babenky ako sa mi mate???ja celkom super dneska sme tu mali celkom pekne ale trosku chladno :wink: :wink: a co mi mate noveho???ake je pocasie na slovensku???
8. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nyya ja som dnes volala domou a ze mame 30 naslnku.stupnov.zo zimnych bund sme na slovensku isli hned do kratasou.a to je april.co bude v juni,juli neviem.asi 40ciatky zasa.a inak ako mas?snazite?
8. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojki martinka...ja sa mam dobre len som dneska dost unavena a nic sa mi nechce...hej snazime sa a snazime ... :wink: :wink: :wink: treba treba...
8. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak treba.no mi teraz moc nie.manzel chodi na poobedne a pride uz ukonany.naposledy sme v piatok.a najblizssie asi v nedelu.vytaminy este uzivas?a este mas okrem tych nieco ine?ja mam este do piatka.potom az na slovensku si neake poridim.asi centrum maternu.neviem presne este.
8. apr 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak hlasim stav nezmeneni zatial mrcha neprisla uz sa aj zacinam bat
9. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu moja,tak chod k lekarovi ak mozes.Nic tým nestratis a upokojis sa.
9. apr 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu tak ako lenuska pise.chod k lekarovi.alebo sprav este test.a kolko ti meska?
9. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no meskaju mi uz dnes to je 7 den idem ku doktorke v stredu po sviadkoch
9. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka ja stale tie iste este na mesiac alebo dva a uvidime co a ako bude.....ja ked pojdem domkou tak idem k doktorovi tak uvidime co mi povie.... :wink: :wink:

lulu beskaj k doktorke a budes vediet co a ako...
9. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok