Túžime po drobčekovi

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😃
ritulkaautor
31. mar 2009
a ty ako??? a kde je nasa Dasenka??? dlho tu nebola
maryah
31. mar 2009
ja v poho, pracujem este necele 2 tyzdne a pomaly sa chystame domov... dasa neviem kde je.... jaaaj, asi sleduje ordinaciu na nove, to jej nesmie ujst 🙂
mamartinka
31. mar 2009
ale stemi poradili.
maryah
31. mar 2009
mamartinka, prepac... matersku kasicku neviem ci kupis v lekarni, ale tusim sa da objednat cez internet...
ritulkaautor
31. mar 2009
matka ja nemam s vcelou kasickou ziadnu skusenost...
maryah
31. mar 2009
ani ja s nou nemam skusenosti, ale zda sa mi, ze je len cez internet
ritulkaautor
31. mar 2009
ved Tlenka s nou ma skusenosti...ked tak jej napis IP, urcite ti poda info....
lenusska
31. mar 2009
haloooo
mamartinka
31. mar 2009
dakujem ale myslim ze Tlenka ma teraz ine starosti.skusim jej napisat.dobru noc.
ritulkaautor
1. apr 2009
sup aspon na prvu stranu 😃
nyya
1. apr 2009
dobry vecer babenky moje...ako sa mi mate???
lenusska
2. apr 2009
Krasne ranko mojenkaa 🙂
nyya
2. apr 2009
aooojki lenuska🙂

a kde ste mi zas vsetky???? 😞
lenusska
2. apr 2009
Moja nejak nestiham 🙂
Mam sa fajn nove nic :-|

A Ty??
antoniab
3. apr 2009
ahoj baby ako sa mame ?
ja mam teraz dost malo casu riesim niekolko veci naraz okrem toho ze manzel dostal dalsi papier s prace o znizovani stavou a naslednej likvidacii firmy stale cakame na definitivne domov :-p
neustale doriesujem pozemok na svk a uz ma to dost unavuje kalkulujem a prepocitavam ako stavbu zvladnut ked budeme doma :-|
na svk bolo fajn doma je doma len som mala malo casu vsetko povybavovat samo ze problemy musia byt takze babka v nemocnici no a na zaver dostala teta porazku alebo nabeh na porazku tiez je hospitalizovana takze behanie medzi nemocnicou domovom architektom a mojou endokrinologickou no mam aj dobre spravy a to je to ze moje vysledky su v norme 😉 najblizsiu kontrolu mam v auguste tak som sa tak ukludnila a zas som krocik v pred
jaj spravili sa mi hemeroidi je to take neprijemne no ked budem na svk dam si to dokopy mavam ich poslednu dobu dost casto ]-(
babenky drzte sa a pujpuj puj vsetkym zelam rychlo // x-)
nyya
3. apr 2009
ja tiez nic nove 😞 ale nevadi uz o par tyzdnou sa chystam na svk tak som objednana k doktorke tak uvidime ako to dopadne 😉 😉
nyya
4. apr 2009
babenky moje kde ste mi vsetky🙂))))
lenusska
4. apr 2009
ahoojtee
maryah
4. apr 2009
caute baby, ja som tu... ako sa mi mate? tu je krasne pocasie...
lenusska
4. apr 2009
Ahoj..ja sa mam pracovne a inak super

Ty?
maryah
4. apr 2009
ja mam vikend volny tak odpocivam... zajtra chceme ist trosku na nakupy... este mam pres sebou 1 pracovny tyzden a o dva tyzdne odchadzame na stalo domov na slovensko
lenusska
4. apr 2009
jeej vazne?...a kam na slovensko?...planovane ?
maryah
4. apr 2009
vazne. malo sme v plane, ze tu este ten rocik ostaneme, ale vsetko je za aby sme isli domov na svk... rozhodli sme sa tak asi pred 4 mesiacmi...
lenusska
4. apr 2009
a kam sa stahujete?...tu sa voli prezident dnes..teda uz sa dovolil
maryah
4. apr 2009
som z trencianskeho kraja tak budeme tam byvat... no som zvedava, kto bude nas prezident...
nyya
5. apr 2009
dobre ranko babenky 😉 😉

mary ti si z trencianskeho kraja a ja som z novej dubnice🙂))a tiez sa o dva tyzdne idem domkou kuknut nasich🙂))
lulu19
5. apr 2009
ahojte baby ako sa maate co mate noveho my sme teraz cakatelia na mrchu ale uz meska 3 den tak sa v kutiku duse tesim ale aj bojim takm dufam drzte mi palcek y
maryah
5. apr 2009
caute babenky, ako prezivate nedelu???
lenusska
5. apr 2009
ahooojteee
mamartinka
5. apr 2009
ahojte.ako po vykende a snazilkovani?my sme zatial v piatok snazili.lulu19 drzim palceky aby to vyslo. 😉 daj vediet ako si na tom.

Začni písať odpoveď...

Odošli