Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

mamartinka
7. júl 2009

ahoj tleni.no ja sa mam dobre.mi sa na dovolenku chystame na buduci tyzden stvrtok ideme na Slovensko pozret na chvilu.16 ideme a 21 nazad.pekny den zelam.a vy uz nastahovany?

tlenka
7. júl 2009

tak fajn... dufam, ze bude pekne, ked dojdes... tu je aj teplo aj prsi...
my sme uz prestahovani... uz treba len dozariadovat... do detskej chceme kupit postel manzelsku, skrinu, postielku, prebalovaci pult, koberec, a este nam treba dva nove koberce.. do kuchyne a obyvacky... vtedy sme boli v jednoizbaku a ostal nam z obyvacky velky, ktory ide do chodby a z kuchyne sme vyhodili, lebo ten bol aj tak maly a nikde by nepasoval

mamartinka
7. júl 2009

Tleni a foto este nemas z noveho byvania?teraz v akom velkom byvate?

tlenka
7. júl 2009

no nemam.. fotak ma moj oco... ale je tu este tak prazdno.. sme v 2 izbovom velkom byte

tlenka
9. júl 2009

no halooooooooo...kde ste kto? 😕

lulu19
9. júl 2009

ahojte baby ako sa mate nebola som tu lebo sme u svagrinej tak nemala som kedy teraz su deti vonku tak mmamm chvilku volny net
ako sa mate ?tlenka tebne sa to uz blizi ako to rychlo ide akjo sa citis a mala princeznicka ?
ja celkom dobre som unavena z prace ttak vzdyy pobede si troska pospim

tlenka
9. júl 2009

ahoj ahoooooj lulu... tak mam sa fajn.. len beriem tabletky na zelezo, lebo som mala teraz strasne nizke hodnoty zeleza v krvi... ale to kvoli mliecnym vyrobkom, som to vycitala, ze to dost stahuje zelezo a ja som ich jedla furt... brusko mi zacina nejak tvrdnut, zevraj treba papat magnezium - najlepsie magnex + B6, tak sa na to chystam

lulu19
9. júl 2009

tak sa drzte pekne papajte tabletky
mne skoncili kramy tak od zajtra ideme na to tak pevne verim ze teraz nam to vyjde a uz mnrcha nepride
kamaratka dnes prisla s malickym domkou juj ale je zlaty poslal mi mms tak potom vam sem dam fotky

lulu19
10. júl 2009

ahojte ak sa mate kde ste vsetci je mi smutno ked tu nie ste

tlenka
10. júl 2009

ahoj ahoj... tak papam.. a uz som si aj magne b6 kupila proti tvrdnutiu bruska a tiez mi dost brusko tlaci na mechur a zadok, cakam kym doktor dojde z dovolenky, lebo sa necitim nejak extra, lebo neviem, ci je to ok, alebo nie...

lulu19
13. júl 2009

ahojte bbaby ak ja sa s vami lucim dufam ze ked sem raz pridem tak tatio straka bude este esxistovat a ze tu uz kazda z vas budemat babatko ZE kazda z vas bude mamicka
tlenka tebe prjem nech malicka malicka nardi zdrava nech sa vam dari nech sa richlo zotavis po porode a nech sa mate dobre a to iste prajem aj antoni a cukruske a vlastne aj mamartinke aj feliciti a vsetkym babam tu z nasej temy
je mi smutno ale musim odist.
budete mi velmi chybat a dufam ze sa kazda z vas stane mamickou aj za mna ked mne to neni sudeme ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
baby nezabudnite mam vas rada a budem na vas mysliet
s pozdravom lulu- lucka

mamartinka
13. júl 2009

luluuuuuuuuuuuuuuuuuu co sa deje.co je.neodchadzajjjjjjjjjjjjjjjjj.ozvi sa este.kde mas fotoooooooo?

tlenka
13. júl 2009

ahojte...
lulu, co sa deje? kam ides?

lulu19
13. júl 2009

tlenka IP

tlenka
15. júl 2009

ahojte baby... ako sa mate, co noveho?
dnes bolo riadne teplo, co ? cez 35 stupnov, to je az az moc

tlenka
19. júl 2009

klop klop...kde ste? 😕

lulu19
21. júl 2009

BABY KDE STE VSETKY

tlenka
21. júl 2009

ahoj lulu, ako sa mas?

lubka89
23. júl 2009

ahojte babenky🙂

lulu19
24. júl 2009

AHOJTE BABY ako sa mate

tlenka
28. júl 2009

ahoj lulu... ahojte ostatne... kde ste vsetky? nejak to tu viazne?
vsetky dovolenkujete?

panda1
30. júl 2009

Ahojte babenky...aj aj tuzim po babatku 🙂

tlenka
2. aug 2009

ahoj panda...
haloooooooo baby... kde ste zmizli? 😒

lulu19
3. aug 2009

ahojte baby velmi vas prosim drzte mi zajtra palce velmi myslite na mna nepoviem vam preco aby sme to nezakrikli le myslite na mna

groka
3. aug 2009

lulu,ja budem drzat palce,dam aj modlitbicku

lulu19
3. aug 2009

groka dakujem velmi pkne

tlenka
3. aug 2009

ahoj lulu... budem na teba mysliet.. drzkam palce...
ja zas idem zajtra do poradne... teraz uz kazdy tyzden budem chodit

nyya
3. aug 2009

aoojte babenky...len tak som sem kukla na chvilku ako sa mi mate...a vidim ze vsetko je ok...tlenuska drzkam palceky nech vsetko je ok uz sa ti to blizi 😉 😉 a ostatnym drzkam palceky tiez...aby ste boli mamicky

tlenka
3. aug 2009

ahoj nyuska... no konecne si sa ozvala.. ako sa mas?

groka
4. aug 2009

lulu,cakame na dobre spravy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre