Túžime po drobčekovi

ritulka
13. jan 2009

Ahojte, ak mozem, tak mame tu pokracovanie 😀

lenusska
19. jan 2009

ritulka - no da ale mne pracuje mozog uz iba na polovicu ma za sebou 12-tku a jednu pred sebou 🙂

didusa.risulo
19. jan 2009

lenus aj mam teplotu uz,no sila 37.8 rychlo mi tu stuplo,takze ja idem,ak je chripka,tak nechcem byt ani tehotna, je mi zima a vo vnutry cela horim

ritulka
autor
19. jan 2009

ved ja to chapem lenusska....a ako pisem, ja sa nestazujem....som tu rada, medzi vami...

lenusska
19. jan 2009

didusa - tak sup caj,paralen a potit ..

lenusska
19. jan 2009

ritulka - aj my sme radi ze si rada a aj ja som rada 😀

ritulka
autor
19. jan 2009

didus skus si dat sprchu a potom si pridavaj studenu, tym ti klesne...a paralen na vypotenie...mne sprcha vzdy pomoze

ritulka
autor
19. jan 2009

aj my sme lenuss rady, ze ty si rada a ja tiez som rada, ze si rada.... 😀 😀 😀 😀 😀 taka haluz 😅

lenusska
19. jan 2009

Tak idem aj ja....

Krasne snicky,rano cerstve prebudenie a krasny dniik 😵

ritulka
autor
19. jan 2009

aj tebe lenuss....paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacko 😉

didusa.risulo
19. jan 2009

dik baby uz idem dobru noc a to som sama doma,bozinku

nyya
20. jan 2009

dobre ranko 😉 asi ste v robotke vsetky a ja som dneska domka 😀 😀 😀

didusa.risulo
20. jan 2009

nyya ahoj,ja som na materskej 😀 co dnes porabas domka?ja som nejaka chora, strasne ma bolia prsia, v noci som nemohla ani spat, som myslela, ze je to z tej listovky ale vraj to s tym nema,ja dnes pobehujem len v pyzame,kukali sme s risko teraz film na markize, ja idem teraz umyt riadky, riskovi dat papat,potom ak s nim nezaspim, tak by som chcela aspon dlazky zmyt,vecer by som mohla aj zehlit,ale sa mi nic nechce, u nas strasne fuci,dnes som si mala ist kupit nohavice take spolocenske,maju posledne ale sa mi nechce ist s mlaym von do toho vetriska, uz nas je velka zima

nyya
20. jan 2009

aoojki diduska 😉 ja som si dneska zobrala volno lebo sa mi zase chorobka vratila tak sa aj liecim a chcem si upratat a oprat veci a musim ist aj do banky...tu je chladno a troska nam tu aj snezilo co ma dost prekvapilo 🙂 🙂 tak ti mas dneska toho tiez dost ...a uz sa citis lepsie???

nyya
20. jan 2009

halo diduska uz asi robkas papkat riskovi ze 😉 😉

didusa.risulo
20. jan 2009

nyya nie necitim sa dobre, citim sa horsiel ale uz som sa prezliekal s pyzama, potom som taka otapen ked som stale v nom,malemu sa uz chladi polievocka a pojdem ho potom ulozit,mozme pokecat a nyya co sa ti vratilo?ved to uz sa ti taha dost dlho,nie?

nyya
20. jan 2009

no tak to mas pravdu diduska od vianoc....ale trosku to preslo nedavno a teraz zase tak som domka uz a idem si upratat...a navarit nejaku polievocku 😉 😉 nevies mi poradit aka by bola najlepsia 😉

aplless
20. jan 2009

ahojte my sme boli cely den v meste kupujeme komplet celu kupelku novu tak sme vyberali. baby ani ja neviem co navarit je to niekedy strasne kazdy den nieco ine vymyšlat no ale čo už dajt nejaku išpiraciu.didi ja som tie tehu testy nekupila a teraz neviem co mam robit ci pickat kym bude meskatt mrcha alebo sa odvazit a ist kupit tu u nas len nerada tu kupujem taketo veci lebo tu ma kazdy pozna ved ako na dedine 😀 tak uvidimpočkam do konca tyzdna 😝

nyya
20. jan 2009

apless ja ti moc nepomozem ja na veceru budem robut torrtilas 😉 to je masko zabalene v placke....ale chcem nejaku dobru polievocku navarit ale neviem aku...rozmislala som nad slepaciou???a peknu kupelku si si vybrala??? 😉 😉

nyya
20. jan 2009

babenky dneska som si rano merala teplotku a bola 37,1 a to som 5dc po mrske... 😉 😉

nyya
20. jan 2009

ste tu este????

aplless
20. jan 2009

nyya nooo zlto bielu kupelku volako to chceme zladit ved ked porobime tak urcite dam aj foto do albumu dam vam vedet. no ja robim slizikovu vacsinou v nedelu a v týzdni sa snazim skor take hustejsie ako je fazulova alebo kapustova laebo gulaš alebo šošovicova alebo take daco aj s chlebikom spapame tak uvidim

aplless
20. jan 2009

veru nikto tu nie je idem sa aj ja malej venovat ideme sa napapat bo som uz hladna vecer sa stavim papa

nyya
20. jan 2009

tak to nam potom musis ukazat ako vyzera ked to skoncite 😉 😉 no mozno aj ja take nieco spravim neviem tak ja idem teda varit a tiez sa napapat...vidime sa vecer 😀

desmodka
20. jan 2009

nyya nemas tu teplotu zvysenu z choroby??? ja ked som bola chora som si rano merala teplotu a mala som 37,8 az som tomu neverila

nyya
20. jan 2009

len ja som mala taku aj predtim ked som nebola chora....ale mozne to je 😉 😉 ze je to preto ze som chorucka

ritulka
autor
20. jan 2009

ajoooojte bambulky 😉

jesi
20. jan 2009

ahojte mate skusenosti s Dr jonasom

figurka.m
20. jan 2009

nazdaaaaaaaar zdar 😎

ritulka
autor
20. jan 2009

jesi ja nie, ale ak sa nemylim, je tu aj tema o Dr. Jonasovi...

ritulka
autor
20. jan 2009

ajoj figur 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre