• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
ahoj lilus, kto bude oslavovat 50tku? my ideme oslavovat s manzelom tiez... sme spolu 10 rokov tak to trosku sklbime s valentinom :slight_smile:
4. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maryah, moja mamina ma oslavu narodenin :slight_smile: jeej gratulujem vam k bliziacemu sa vyrociu :dizzy_face: :grinning:
4. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aoojkajte :wink:

mary teraz ani este nieje ale vsetci chlapy chodia na poslednu chvilku ale zatial je toho dost ale bude asi este vyse co sa moc netesim zas do rano v robotke :frowning2: a gratulujem k vyrociu 10 rokou je uz dlho...mi sme s piratelom spolu 15 mesiacov :wink:
4. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky ..........mary aj ja gratulujem a my budeme 20 rokov 16 rokov budeme spolu a 4 roky sme spolu chodili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ten cas leti
4. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki
4. feb 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nik tak idem kuk Dr.House......papa
4. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co budete porabat na valentina?
4. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na valentina asi sama doma lebo priatel mi odchadza do bulharska na par dni :frowning2: ...a ja nemozem ist lebo mame vela toho v robotke ale dufam ze pride v piatok...
4. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy je vlastne valentina? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasah nerob sa.14
4. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viem ze februar,ale uz to vidim ze nebude vecera ani nic stoho prezivam to kazdy rok,moj manzelik povedal ze valentin kedysi nebol tak nebude ani teraz beeeeeeeeeeeeeeeee :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajojte, bude tu niekto :sweat_smile:
4. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial som tu ja :wink: :wink: :wink:
4. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeej dasah, no konecne po dlheh dobe...co noveho mas, moja,???
4. feb 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic nove pod slnkom a v pondelok pod snehom,snezilo tu bol to velky zazitok a hlavne pre anglicanov,len napadne 10 cm snehu a uz su hotovy a maju kalamitu.Ja som bola prave v pondelok v skole trva mi inac 3 hodky,ale kedze snezilo a bol sneh tak nas pustili domov,ze je kalamita......rozum sa pozastavuje to by sa u nas nemohlo stat tu su schopny neist ani do prace :grinning: :grinning: :grinning: a ty co nove?
4. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dasah to iste hovorila aj segra, ze v UK koniec svete a ze priserne to prehanaju...idu sa zblaznit, ze trochu nastezi a pre nich je to koniec sveta....
ja nic noveho, vsetko, vsetko total po starom...ziadna zmena :confounded:
4. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mna este zacal aj zub boliet ale hlavne ze mam sneho zobraty nerv a boli ma ,ale maryah rozpravala ze to mozem mat aj zub vedla no neviem ale boli ma inac ako ked zub boli ,no a este jednu spravu za tri tyzdne idem uz aj ja konecne na slovensko :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave som sa chcela spytat, kedy ides na slovensko...a mary sa mala ako??? zuby su svine, to ti nezavidim :angry:
4. feb 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasah zevraj ked zuby bolia bude to chlapec.co ty nato? :grinning:
4. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala sa podla rozpravania asi vyborne to vies ako sa vravi ...............vsade dobre doma najlepsie odpocinula si dobre ...nastastie cez zimu nieje doma robota ja ked idem cez leto domov tak len na roli s motykou okopavat a tak,ved uz ani neviem ako sa motyka drzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak si clovek odpocinie aspon cez zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
matka :grinning: :grinning: :grinning: keby to bolo aspon tak, potom nech len boliiii
autor
dasah :grinning: :grinning: :grinning:
ajoj lenuss a matka...
ze by to tu konecne ozilo :grinning:
4. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenuss a uz beries duphaston???
4. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som pocula aj ja lenze u mna to nie je pravdepodobne,teraz cakam na vysledky a ked pridem na slovensko uplne domov tak pojdem aj tak na umele,pretoze u nas prirodzenou cestou to nie je mozne
4. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ritulka ano od nedele

Ahooojteee mojenka
4. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasi a preco umelo a nie prirodzene?mate problemy neake?
4. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no piseme piseme bo idem paaaa..... :grinning: :grinning: nikedy ma tu nevavi pisat koli tomu ze to vsetko dlho trva
4. feb 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano muzovi totisto zistili nepohiblive spermie to znamena len darcu
autor
a ako ho znasas??? mne teda od neho nebolo nic, dobre som ho znasala...tak nech pomoze :wink:

dasah nech vysledky dopadnu dobre a potom sup sup na baby :dizzy_face:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok