• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Túžime po drobčekovi

27. mája 2011 
ritulka - nic mi nieje...teraz vcera a dnes som mala taký vytok ale to fakt len asi 3 kvapky...ale inak nic
4. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasah....pri umelom musi byt darca ?
4. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenuss to mas pravdu, hrozne to je ked musim stale dokolecka hladat temu a potom precitat, napisat a zase hladat ...jak sisi tu neham :grinning:

dasah a s tym sa neda nieco robit...viem, ze su nejake vitaminy, ktore pomahaju...neviem ako sa volaju, ale ze je to bomba
4. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je ta posledna moznost ja som postupila uz dva krat umele ,s mojim muzom cize prvy krat oplodnili s jeho spermiami mimo maternice,neujalosa to ,potom mu operacne odobierali.odoperovali mu semeniky a ani to sa nepodarilo,tak sa nas nakoniec spytali ci chceme darcu
4. feb 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenuss nemusi, ale pokial ma partner zly spermiogram, tak sa doporucuje darca...
ritulka - sak som ti pisala ze skype :grinning: :grinning: :grinning: tam sup sup a kým tu sa to objavi tam mas 10 riadkov
dasah - jaj :pensive: prepac som netusila ze uz az takto to mate
4. feb 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dasah moja, to je nespravodlive :angry:
4. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holčičky.:slight_smile:) už som tu asi mesiac nebola..nebolo času a tak...ako sa mate? naše snaženie po drobčekovi nevyšlo tak skúšame dalej..no uvidime ..sobotu by mala prist menštruacia..ale ja nechcem aby prišla: :unamused:
4. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eftulienka - jaj tak ona tu dnes bola a ze ide na vlku noc na male divi a asi sa zdrzi do vianoc :slight_smile: som ti mala odkazat
4. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenusska nemusis sa ospravedlnovat mne to nevadi,hlavne je ze sa mozem o tom s niekim este porozpravat..........a co sa tika tich vitaminou.......ked si na to spomeniem tak tich bolo hlavne doky doporucuje pre muzov vitamin e
hehe preklep : na velku noc :sunglasses:
kam som mala ist? :wink:
4. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasah :dizzy_face: sme tu pre teba.....ja som mala vcera depku...
4. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eftulienka - ne Ty...tvoja mrcha /menštruacia / :wink:
4. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nespravodlive je hlavne to ze ked niekto chce babenko a nemoze a niekto ich ma kopec a este ich aj skantria to mam take nervy vtedy ze by som aj ja vrazdila :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
baby ale no piseme piseme...sup sup....neflakame sa po nete :angry:
dasah - no to aj ja mam nervy vtedy
4. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najdme si temicku .....rýchlo klik na meno posledneho prispevku aby sme sa nemuseli preklikavat po stranach.....sup sup... :grinning:
4. feb 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mavam depku skoro kazdy hlavne teraz ked cakam ake budu vysledky,este dobre ze pracujem s mary a ze tam na to trocha zabudnem,ale ked pridem domov tak je depka zasa u mna na navsteve a ta koza nechce ist prec
4. feb 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenusska..nooo ona by mohla teda zmyznúť a íst na 9 mesiacov niekam na dovolenku..by som jej dopriala.hehe
4. feb 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenuss to sa stava...chybicka se vloudila :grinning:
dasah - no depka a mrcha su take kamosky... :angry: ona ked jedna odide potom aj druha
ritulka - ty de sa flakas...ides mi pivo :grinning:
4. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teda neviem naco tie dve teraz chodia na navstevu ved vianoce uz boli :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasah - neviem ale na valentina si snad urobia program iný
4. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem pivco..........mary kde si?pleties mi tu vestu moja? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dasah to aj mna vie pekne nasrat a to doslova, ked to nie je viac spravodlive...tu otazku som si kladna snad milion krat a nic z toho....ale ideme dalej, bohuzial musime...

ja nastastie nedepkujem, snazim sa ventilovat....nechcem dovolit, aby si depka so mnou robila co chce....
ja chcem vestuuuuu
autor
uz som tu, len som este nieco pokukovala po nete...ale uz sa vam venujem, ked sme konecne tu :dizzy_face:
4. feb 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok