Úprava životosprávy pri snažilkovaní

dada7701
17. jún 2012

Snažilky, upravili ste životosprávu, ak áno, ako ? A čo káva ? Neviem sa jej vzdať. Aké máte názory ?

kikaneu
17. jún 2012

@dada7701 ahoj, ja som iba jedla viac ovocia a zeleniny, kávy som sa nevzdala, ale pijem len jednu denne.....a celkovo si myslím, že žijem zdravo 😉 alebo sa aspoň snažím 😉 teraz sa nesnažíme, teraz som sa dala na chudnutie, lebo nejak sa mi v šatníku nakopili veci, do ktorých nemôžem vojsť 😠 tak od pondelka poctivo makám 🙂 inak, držím prsty, nech sa podarí raz-dva 😉

soni1
17. jún 2012

@dada7701 ahoj, aj ja sa pridávam ku kikaneu. Tiež som začala jesť viac ovocia a zeleniny, hlavne zeleniny. Kávu som nevynechala, ale pijem len jednu denne. A čo je dôležité, začala som cvičiť. V podstate toto celé absolvujem od marca, schudla som 15 kg (mala som z čoho) 🙂 a teraz sa cítim oveľa lepšie. Ešte by som chcela schudnúť pár kg, samozrejme, stále na tom pracujem. Manžel je nadšený a okolie si to tiež všimlo. Aspoň som sa prestala upínať myšlienkami na dieťa. Snažíme sa už 5 rokov a doteraz som nič iné nerobila, len si počítala plodné dni, merala BT, chodila po lekároch... Tak som si povedala, že sa najprv dám dokopy. Moja gynekolo. keď ma uvidela koľko som schudla, tak vravela, že je to veľmi dobré, pretože aj to je prvý veľký krok k tehotenstvu.

kikaneu
12. júl 2012

@soni1 ja som zatiaľ schudla len dve kilá (ale mama si to už všimla, takže sa teším) 🙂 a ešte takých 8 by som chcela 🙂 aspoň 🙂 ale prestala som cvičiť keď bolo tak horúco, lebo som nedokázala vtedy nič robiť.....ale už sa trochu ochladilo, tak znovu začnem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre