Antibiotiká a snaženie sa o bábo

miska7754
28. jún 2021

Ahojte zajtra s manzelom. Douzivame. Antibiotika co mi ziatili ureaplazmu mozme sa uz snazit dalej o babo ked zajtra dobereme antibiotika?

lydia1995
28. jún 2021

@miska7754 ahoj určite nie ja som mala to isté a vyslovene mi povedala ze musím čakať až kým neprídu výsledky po kontrole čiže sa nahlas gynekológycke na odbery a potom ti povie ci je všetko ôk ja čakám presne na zajtra co mi povie mam aj dokonca upomienku v kalendári že jej mam zavolať 😄 ale určite pockaj

miska7754
autor
28. jún 2021

@lydia1995 co to fakt? Ale mne nekazal prist na kontrrolu ty si tiez mala ureaplazmu?

lydia1995
28. jún 2021

@miska7754 a to nechápem prečo veď to treba skontrolovať ci ta ureoplazmu-mycoplazmu zmyzla veď to sú baktérie ktoré sa môžu ďalej šíriť keď sa dostatočne nepreliecia... A áno zajtra volám za výsledky ci mi zmizla uroplazma. Niekto sa na to lieči aj dva mesiace a viacej je toho plný modrý koník.... Určite zavolaj..... Dokonca som mala lístok keď mi sestrička diktovala co mi je prečo to je ako dlho sa budem liečiť čiže brat antibiotika a kedy mam prísť na kontrolu presne taký lístok som si písala. Volaj na kontrolu a nenechaj sa odbyt povedzme ze si chceš byť istá keď ti povie ze netreba

miska7754
autor
28. jún 2021

@lydia1995 no len na kontrolu stery sa mozu brat az po mesiaci uzivania antibiotik nie?

lydia1995
28. jún 2021

@miska7754 veď tak si písala ze ci sa môžete snaží o bábo po dobrá ti antibiotík... Tak som ti napísala nie ze až po vytere u gynekológa a on ti musí potvrdiť ze už nemáš ueroplazmu a až potom sa môžete snažiť keď budete čistý

miska7754
autor
29. jún 2021

@lydia1995 ahoj no co ako vysli vysledky volala si?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre