Snaženie sa o bábo a ureaplazma

miska7754
14. jún 2021

Ahojte zistili mi ureaplazmu mame teraz s manzelom antibiotika do 29 juna... Gymekolog mi nekazal uz pist na kontrolu tak myslite ze uz od 1 jula sa mozme snazit o babo? A este aom objednana na henatologiu ale dala ma az 12.8 nemusim cakat dovtedy myslite ze sa mozme snazit ako doberieme lieky?

lkll
14. jún 2021

@miska7754 Ureoplazma je dost zakerná na prekontrolovanie by si mala zaist nakolko je tak ze antibiotika ani nezaberu

miska7754
autor
14. jún 2021

@lkll heej? No boze tak potom po tabletkach asi zavolam mu ze ci mozem prist na kontrolu

lkll
14. jún 2021

@miska7754 Ja osobne som nemala ureoplazmu ale kamoska ano a nevie sa jej zbavit

miska7754
autor
14. jún 2021

@lkll co to fakt?

nikusiak9
14. jún 2021

my sme mali na ureaplazmu dvojo atb aj muz aj ja

lkll
14. jún 2021

@miska7754 veru tak niekedy nezabere jeden typ antibiotik tak škušla o dalšie ale ak môžem odporúcit
Megaenzym
a probiotika

miska7754
autor
14. jún 2021

@nikusiak9 az dvoje? Ja mam. 3 krabicky s 5 dnovou pauzou 3 dni uzivwme jednu krabicku a 5 dni pauza potom zas 3.dni a 5 dni pauza. Azas 3 dni a koniec

nikusiak9
14. jún 2021

@miska7754 to mi sme mali nejake ine lieky. a potom po tyzdni ci dvoch ci ako bola kontrol

miska7754
autor
14. jún 2021

@nikusiak9 a mne vobec na kontrolu nekazal prist

lkll
14. jún 2021
lius
14. jún 2021

my obaja s muzom sme boli lieceni na ureaplazmu, nezbavila som sa toho, tak som sa na to cele vykaslala, nemyslela som na to, kedze som nemala ani ziadne priznaky, bolesti...otehotnela som bez problemov, teraz cakame 3. babo 🙂

miska7754
autor
14. jún 2021

@lius hej? My dobereme 29 juna a mSlis ze sq mozeme poto. Uz snazit? Nekazal mi prist ani na kontrolu nic sa nemoze stat ak by som. Nahodou otehotnela

lius
14. jún 2021

@miska7754 tak ja osobne by som chvilu pockala, kym sa moje telo trosicku spamata z atb....mas aj tazkosti kvoli ureaplazme?

4stanka4
14. jún 2021

@miska7754 my sme vybrali s manželom 1 balenie ATB, potom som bola na HyFoSy a hned som otehotnela. Či boli príčinou ureaplazmy alebo nie netuším. Snažili sme sa vyše roka.

miska7754
autor
14. jún 2021

@lius vobec nemam

lius
14. jún 2021

@miska7754 hmm, teraz pisem za seba, ale isto by som si atb nedala, ak by som nemala tazkosti....mne 2 krat robili kontrolny ster a vzdy mi to tam nasli...ale drzim palce, akokolvek sa rozhodnes

miska7754
autor
14. jún 2021

@lius tak ja to urobim tak dobereme antb zacneme sa snazit nic tym nepokazim?

lius
14. jún 2021

@miska7754 ja netusim, atb dokaze rozhadzat celu imunitu, minimalne by som uzivala nejake silne probiotika, aby nenapachali viac skody ako osohu

saeedi
15. jún 2021

@miska7754 minuly rok v januari mi na preventivke zistili ureoplazmu parvum, mam aboslutne bezpriznakovy priebeh. S manželom sme brali atb, nezabrali po kontrole som mala ešte vyššie zapalove hodoty. Každopadne v maji som otehotnela, po uplne bezproblemovom tehotenstve mam zdraveho syna. Ono ureuplazmz ma vela ludi, ktori su bezpriznakovi, lekari nie vždy robia stery. Držim palce.

miska7754
autor
15. jún 2021

@saeedi hej? Ale mne ani nekazal priat na kontrolu tak ja neviem

miska7754
autor
15. jún 2021

@saeedi a ake si brala antibiotika nam dal sumammed

saeedi
15. jún 2021

@miska7754 dostali sme fromilid potom mi chcel dat doxycyklin, ale uz som bola tehotna, tak po 12 tt vaginalne tablety macmiror

miska7754
autor
15. jún 2021

@saeedi tak ked dobereme antibiotika myslis ze sa mozme uz snazit? Stym ze nepojdem na kontrolu

saeedi
15. jún 2021

@miska7754 poviem iba za seba, my sme sa snazili, hovorim, keby mi dr nerobil stery tak žijem v nevedomosti ako som žila roky predtym 😄. Doležite je či ma ureoplazma nejaky vplyv na kvalitu tvojho života, niektore ženy popisuju problemy s močenim a podobne, v tomto pripade je asi lepšie preliečit

miska7754
autor
15. jún 2021

@saeedi ja vobec som onicom nevedela len som. Mala potrat a mimomaternicove tak preto sa mi rozhodol spravit vysledky ale ako dojeme antiniotika normwlne sazacneme snazit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre