Už 4 roky sa mi nedarí otehotnieť

25. máj 2022

Aký môže byť dôvod, že sa mi s partnerom nedarí už 4 roky otehotnieť? Všetky vyšetrenia mám ja a aj partner v poriadku. Lekári nenašli jediný dôvod prečo sa nam nedarí. Ak ste boli v rovnakej situácii, podarilo sa vám to nakoniec? Po akom čase?

pininka1
25. máj 2022

Zial niekto nie je kompatibilny, aj ked su vsetky vysetrenia ok, nepodari sa otehotniet. Neviem ci chodite do nejakeho centra, ale ak ano, mozno by som skusila zmenit ho a mozno sa dostanete aj k inym vysledkom

riskoh
25. máj 2022

Tiez sme mali vsetky vysetrenia v poriadku a nedarilo sa nam,otehotnela som 2.cyklus IVF po 10 rokoch,druhe tehu bolo prirodzene

lienka.7
25. máj 2022

Proste spolu "nepasujete". Stava sa.

diamond007
25. máj 2022

Známa neotehotnela nikdy, sú s mužom bezdetný aj keď teda im poradili vymeniť partnera lebo sú obaja zdravi

nely1704
25. máj 2022

Tak ako píšu vyššie. Poznám prípad - spolu nemohli niekoľko rokov a po rozvode splodil každý dieťa s iným partnerom

ninka99865
25. máj 2022

A vyšetrenia aké všetky máte? Lebo niekto ma len základne lekári nepošlú na všetko a myslia si že majú všetko. HP, spermio, repro Imuno, genetika, Hemato, endokrinoglogia, priechodnosť?

7lenka11
25. máj 2022

Mojej kolegyni nedavno zistili na repro imuno, ze spolu s jej partnerom nie su kompatibilni.. akoby mala alergiu na jeho spermie alebo nieco take

jaskolka
26. máj 2022

Poznám taky pár. Oni fakt absolvovali všetko, vo sa dalo. Dokonca ani umelé oplodnenie nevyšlo, ani jedno jediné vajíčko sa neoplodnilo.
Doktori nechápali, proste sa k sebe "chcemicky nehodia" iný dôvod nenašli.
Jediná možnosť bola adopcia, tú odmietli, takže žijú bez deti.

ilovepizza
26. máj 2022

@diamond007 to je aka dobra rada, ze vymenit partnera.. tak hadam si clovek nehlada partnera kvoli vhodnym spermiam na oplodnenie 🙄. raz ked s niekym si,koho lubis, tak si tie deti s niekym inym predstavit nevies..

diamond007
26. máj 2022

@ilovepizza tak keďže sa im nepodarilo za 15plodnych rokov tak asi po 7mich im povedali že ak vymenia partnera tak sa obom môže podariť hneď lebo sú bezproblémovy iba spolu to nejako nepôjde.

7lenka11
26. máj 2022

@ilovepizza žiaľ je to prípad mnohých párov, že proste spolu nemôže mať dieťa, ale s iným partnerom by to možno išlo aj na prvú šupu... ja by som určite autorke nepovedala, že má vymeniť partnera, avšak určite by mali podstúpiť vyšetrenia na repro imunológii, aby im túto možnosť buď potvrdili alebo vyvrátili.. inak bude každý mesiac prichádzať len sklamanie z negatívnych testov.. a možno ak by skúsili IVF, takisto by to vyšlo na prvý šup.. poznám pár, ktorý nemal žiadnu diagnózu, nevedeli, prečo sa im nedarí.. poslali ich na umelé a hneď to išlo.. hoci nikdy sa nezistilo, prečo prirodzene nie a cez umelé áno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre