Už 6. deň rovnako silná čiara na ovulačnom teste?

bobalik333
9. okt 2019

Ahojte baby som tu prvý krát a potrebujem pomôcť .
Som po zamlknutom potrate a následne kyretazi, po 4 týždni som dostala prvú mrsku . No a lekárka mi povedala že už aj po prvej morské sa môžme pokúšať ďalej . Začala som si robiť Ovulačne testy a už 6 deň mám silnú čiarku takú asi ako testovaciu . Neviete poradiť máte podobnú skúsenosť neviem čo to znamená . Vopred ďakujem za odpovede ☺️

jallka11
9. okt 2019

tehotenský test si robila?

bobalik333
autor
9. okt 2019

@jallka11 Áno dnes ale to je skoro ešte takže samozrejme že bol negatívny a menzes mám mať až 21.10.

jallka11
9. okt 2019

no 6 dní to je dosť veľa, ja by som to tiež videla možno na to, že si tehotná lebo inak neviem. sprav zase zajtra a uvidíš či bude bledšia a jedine čakať zostáva no

bobalik333
autor
9. okt 2019

@jallka11 Áno chcem si aj zajtra urobiť lebo aj ja som každý deň zvedavá čo mi ukáže ovu test. Bola by som veľmi rada keby to znamenalo že som tehu ale tak neviem či to tak bude keď som po kyretazi a potrate či sa to podarí hneď .

joja101
9. okt 2019

Vies co praveze kvoli tomu by sa mozno mohlo zadarit, drzim palce

bobalik333
autor
9. okt 2019

@joja101 Ďakujeeem ☺️ tak aj ja som čítala že maternica po kyretazi je precistena a je šanca že to vyjde ale tak bojím sa aby sa nezopakovalo že zase potratim . Viem že nesmiem myslieť na to ale niekedy sa to nedá

bimbina
9. okt 2019

Ahoj , kedy si začala testovat ? Počula som že podľa OVU testu to tak môže byt , veľa žien práve na základe toho prišla na to že sú opäť tehotné . Nech sa zadarí 🙂

bobalik333
autor
9. okt 2019

@bimbina Ahojik ďakujem pekne ☺️ tak začala som 30.9. mám tam aj fotku v prvej správe a od 4 teho októbra sú rovnako silné aj dnes tak bolo uvidím čo zajtra mi ukáže

bimbina
9. okt 2019

@bobalik333 ja som tiež nemala šťastie s prvým tehotenstvom . Len som bola po mimomaternicovom . Našťastie kyretaz nebola . Čiže jeden cyklus stačil na vyčistenie . Tak tiež som veľa zisťovala , keďže moja šanca je už 50-50%, a pri tom som mladá baba . Ale určite tie Ovu. Testy by zabrať mali . 🙂 viem že som tu niekde aj videla skupinu kde ženy keď sa im potvrdili tehotenstvo , tak vyskúšali aj ovulacny test a vyšlo im to presne takto .

bobalik333
autor
9. okt 2019

@bimbina Tak aj som rozmýšľala či to nemôže byť tym že mám napríklad ešte po potrate vysoký HCG hormón ale zase dnes som skúsila tehu test a ten neukázal druhú čiarku takze viem HCG to nebude . Zase mne veľmi pomohlo pri prvom tehu Inofolic a zase po mrske som ho začala brať

bimbina
9. okt 2019

@bobalik333 ja som brala wobenzym a E vitamín 15 dni . Tak človek s takýmto niečim nic nenarobí . Nech sa zadarí . 🙃

ludmilka2407
9. okt 2019

Aj ja som si myslela ze po kyretazi hned otehotniem ale podarilo sa po 4 mesiacoch. Ber kyselinu listovu, ak neberies. V ten mesiac kedy som otehotnela som pila alchemilku. A to ze si mala MA neznamena ze sa to musi zopakovat. Vyse 90% nastane kvoli vaznej odchylke v chromozomoch. Mysli pozitivne 😉

bobalik333
autor
9. okt 2019

@ludmilka2407 Áno tu beriem lebo aj gynekologicka mi vravela že ju mám brať aj keby že niesom tehotná tak aj tak ju mám brať . Tak po 4 mesiacoch to tiež nieje zlé celkom skoro aj tak či

bobalik333
autor
9. okt 2019

@bimbina Ďakujem ☺️

jana1202
9. okt 2019
bobalik333
autor
9. okt 2019

@jana1202 Ďakujem za článok

bobalik333
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobalik333
autor
10. okt 2019

No aj dnes som mala pozitívny ovulacny test . To už je siedmy deň takto . Som zvedavá že čo mi ukáže keď si budem tak o týždeň a niečo robiť tehu test .

bimbina
10. okt 2019

@bobalik333 neskúšala si si spraviť aj tehu test ? 🙂 veď za pokus človek nič nedá . A aj keby ešte neukázalo , tak môžeš testovať ďalej .

bobalik333
autor
10. okt 2019

@bimbina Ano včera som to skúsila a bol negatívny . To ešte skoro by bolo lebo mala by som mať mrsku 21.10 .Ale zase ak by bol pozitívny tak by som bola na Tom že to mám možno ešte vysoký HCG hormón od potratu

bobalik333
autor
18. okt 2019

Ahojte baby takže vyzerá to tak že ovulacne testy ukázali naozaj že som tehotná dnes som si robila tehu test a je tam taká slabunka čiarka . Menzes mám mať až v pondelok tak skúsim v nedeľu ešte raz urobiť že či už bude silnejšia alebo ešte dnes kazetový 😊.A tak rozmýšľam že či to som nemala ovu hneď po kramoch a vtedy sme boli aj spolu konečne po dlhom čase kým som sa dala dokopy po kyrete. Držte palce aby ciarocka silneli a aby už som donasila😊

bobalik333
autor
18. okt 2019

Ešte posielam fotku či to len ja mám haluze alebo či aj vy uvidíte čiarku

bimbina
20. okt 2019

@bobalik333 čiže podarilo ? 🙃

bobalik333
autor
20. okt 2019

@bimbina Tak robila som si aj v ten deň kazetový ten je lepší test a krásna čiarka nie silná ale silnejšia ako na tom čo som poslala fotku a dnes tiež som robila tak stále pozitívny . Zajtra chcem ráno zase kazetový urobiť že či už bude silnejšia čiarka . A uvidíme hlavne čo povie doktorka a či ešte nepríde mrcha

bimbina
20. okt 2019

@bobalik333 ja som bola v auguste po mimomat. A predstav si , cítim že mesiac po počkani tiež som zase tehu. Dúfam že tentokrát už úspešne .

bobalik333
autor
20. okt 2019

@bimbina Ooo tak to ti prajem aby si bola 😊 ja sa zase bojím že čo ak to len hormóny ešte alebo čo ak mimomaternicové teraz no uvidim v utorok sa chcem objednať . A aké si mala príznaky na mimomaternicové ? Či nemala si žiadne ?

bimbina
20. okt 2019

@bobalik333 zo začiatku take ako teraz , vidno to proste na prsiach .. aspoň z mňa a okrem bolesti podbruška nič viac . Pri mimomaternicovom ako som sa dozvedela že som v tom o dva dni som začala krvácať . Chodila som na odbery krvi, ale nevideli ani gestacny vak ani nič . Pri druhom sedení z krvi sa zistili že ide o mimomaternicove . Dozvedela som sa to pred víkendom , mala som ísť do nemocnice , ale i tak by so mnou nič tam nerobili . A v nedeľu som mala obrovsku bolesť v tom vajcovode ktorý mi aj vybrali . Uvidíme . Tiež mám dostať Kramy teraz v utorok tak uvidíme ako to bude . Ale niekedy to vidieť aj na očiach . To je neklamný dôkaz 🙂

bobalik333
autor
20. okt 2019

@bimbina Tak nám neostáva nič iné len čakať či mrcha príde či nie 😊 a test si si nerobila teraz ešte ja mala by som v pondelok dostať a už v piatok mi ukázalo ciarocku 😊

mamelka
21. okt 2019

@bobalik333 ja vidim // 🙂

deginko
21. okt 2019

Ja vidím🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre