Už 6. deň rovnako silná čiara na ovulačnom teste?

bobalik333
9. okt 2019

Ahojte baby som tu prvý krát a potrebujem pomôcť .
Som po zamlknutom potrate a následne kyretazi, po 4 týždni som dostala prvú mrsku . No a lekárka mi povedala že už aj po prvej morské sa môžme pokúšať ďalej . Začala som si robiť Ovulačne testy a už 6 deň mám silnú čiarku takú asi ako testovaciu . Neviete poradiť máte podobnú skúsenosť neviem čo to znamená . Vopred ďakujem za odpovede ☺️

bimbina
21. okt 2019

@bobalik333 tak dnes ráno mi už bolo zle , a robila som si dnes test ráno , hneď som skočila do lekárne a pozitívny . Čiže pocity neklamú veru 😀

bimbina
21. okt 2019

@bobalik333 Tak už dnes som cítila aj rannú nevoľnosť , čiže už som len ráno ubehla do lekárne , a potvrdilo tak isto . 🙂 už len počkať do dátumu menštruácie čo mám mat v stredu , a potom k doktorke .

mamelka
21. okt 2019

@bimbina gratulujem ... ake si mala priznaky? ...kedy si mala poslednu MS? 🙂

bimbina
21. okt 2019

@mamelka príznaky okrem pŕs ako som písala hore žiadne . Až dnes zle na žalúdku . 🙂

mamelka
21. okt 2019

@bimbina ja mam uz tyzden zväcsene prsia, vcera a dnes rano troska bolest v podbrusku, MS mam mat o tyden, tak som zvedava ... no bola by som rada, keby to vyslo

bobalik333
autor
21. okt 2019

@bimbina Jeeej gratulujem tak sa nám to podarilo 😊

bobalik333
autor
21. okt 2019

A ja dnes tiež som si zase urobila testik že či už zosilnela čiarka a je teda silnejšia a dnes aj by som mala mrsku dostať tak snáď už nepríde. A zajtra sa objednám k lekárke isto až na ďalší piatok mi dajú termín ech to čakanie bude najhoršie 😀

bobalik333
autor
21. okt 2019

@bimbina No mne zatiaľ nieje zlé ani síce prvý krát nebolo akurát len vyzieram chladničku 😀

bimbina
21. okt 2019

@bobalik333 tak uvidíme . Ani sme sa veľmi nesnažili aspoň v mojom prípadne a hneď to vyšlo . Tiež som zvedavá čo povie doktorka . Dúfam že v tomto prípade to bude dobre . Tak ja pri prvom tiež som nemala problémy so žalúdkom . Ale teraz akosi mám . Čiže uvidíme . Určite keď mi bude stále zle , tak asi budem musieť skôr navštíviť doktorka , nech viem čo si vziať na stíšenie .

bimbina
21. okt 2019

@mamelka tak ja som na základe pŕs zistila . Aj vtedy 1.krat na základe pŕs . Sú take vypuknute, ani nie tak bolestivé ako vypuknute aspoň u mna . 🙂

bobalik333
autor
21. okt 2019

@bimbina Ach tak už len myslieť pozitívne a dúfať že už sa nám to podarí a budeme mať v náručí malé bábo 😊😊

mamelka
21. okt 2019

@bimbina ja ich mam take plnsie ... normalne ich mam ako ,,psie usi,, ako ich to ja volam a teraz su plnsie a aj v podprsenke pekne drzia ... 😀

bobalik333
autor
21. okt 2019

@mamelka Aj ja sa pripájam k téme prsia a môžem povedať že aj ja mám ich také že už sú napchate v tej podprde 😀 a sú také citlivé. V júli ako som bola tehotná má veľmi boleli no a teraz je to zatiaľ v pohodke 😊

bimbina
23. okt 2019

@bobalik333 takze už som bola včera u doktorky , zle na žalúdku dosť 😀 hcg 181 mám prist zajtra na další odber aby sa neopakovalo to čo predtým . Sama doktorka povedala že dobre že som prišla lebo ženy po potrate alebo po mimomaternicovom by mali byt sledovane pri ďalšom .

bobalik333
autor
23. okt 2019

@bimbina Jeeej gratulujem 😊 tak budem držať palce aby sa všetko bola v poriadku a boli ste zdraví ☺️ ja mám ísť k lekárke v piatok síce povie isto že skoro som prišla že nebude ešte nič vidno ale tak tiež chcem vedieť že či všetko v poriadku . Tiež dúfam že už sa mi nestane to čo v auguste a bude všetko v poriadku .

bimbina
24. okt 2019

@bobalik333 bude dobre určite . Ja som dnes bola opäť , hcg krásne stúpa a v stredu idem na ultrazvuk . A to dnes som mala hcg 464 . A robí sa od 3000hcg vraj . Možno už nie je skoro 🙂 treba vyskúšať .

bobalik333
autor
24. okt 2019

@bimbina Tak teším sa s tebou ☺️ ja zajtra idem už konečne aj to preto že mám tento termín už od júna ináč by ma objednali na týždeň až . Tak som zvedavá že čo mi povie až sa bojím, ale tak testy pozitívne mám stále mrcha žiadna tak uvidíme.

bimbina
25. okt 2019

@bobalik333 tak čo ako si dopadla ?🙂

bobalik333
autor
25. okt 2019

@bimbina No povadali samozrejme že skoro som prišla ale tak robila ultrazvuk a už tam bolo vidno vacok ale samozrejme ešte noc iné ale že je všetko tak ako má byť mi vravela a kontrola za 2 týždne 😊

bobalik333
autor
25. okt 2019

@bimbina A ešte povedala že som v piatom týždni že mám brať stále Femibion no a som že či noc iné nemusím brať keď som po potrate a predpísala mi také čipky tak snáď to bude ok

bimbina
26. okt 2019

@bobalik333 tak blahoželám ☺️ Tak vidíš každá doktorka iná . Ja som na ultrazvuku ani teraz nebola . Idem až v stredu 🙃

bobalik333
autor
26. okt 2019

@bimbina Ďakujem tak snáď za dva týždne už bude tam aj srdcová aktivita a všetko v poriadku ☺️ tak to budem myslieť na teba potom nápis ako si dopadla budem držať prstiky ☺️😊

bobalik333
autor
30. okt 2019

@bimbina Ahojik no ako si dopadla na ultrazvuku všetko v poriadku ☺️

bimbina
31. okt 2019

@bobalik333 ahoj tak áno áno . Už je vidieť dutinku, čiže už dúfam že všetko bude v poriadku až do konca . Strach tam bol po tom prvom neúspešnom tehotenstve ale konečne už tam bolo vidieť tuuu ... čiernu dieru 😀 ty ako ?

bobalik333
autor
31. okt 2019

@bimbina Tak to som rada ☺️ ja taktiež ako som už predtým písala tak len tá dutinka tam bola zatiaľ a 8.1 mám ďalšiu kontrolu tak snáď tam už bude krásne všetko vidno a srdiečko byť najviac asi budem tŕpnuť v 9 týždni . Ale tak už verím že všetko bude v poriadku aj mi je viac zlé ako predtým stále sa mi točí v hlave unavená a večer mi je tak horúco 😀

bimbina
31. okt 2019

@bobalik333 ja som bola na kontrole včera , kde bolo vidno dutinku a žlté teliesko , a najbližšia kontrola 14.11. Čiže sa teším veru no . Samotna doktorka rozprávala mi , že ako sa cítim a ja že rovnako , stále zle . Tak že v tom prípade je to len a len dobre 😀

bobalik333
autor
31. okt 2019

@bimbina Veď toto je dobré znamenie že je nám zlé že fakt cítiš aj že si naozaj tehotná 😀☺️ pri prvom tehu neúspešnom vôbec mi tak nebolo takže malo by to byť na dobrej ceste ja budem písať za týždeň v piatok ako som dopadla na druhej kontrole ☺️

bimbina
7. nov 2019

@bobalik333 tak u nás už vidno ♥️ Som v 7. Týždni , čiže jeden z najkrajších pocitov je ozaj počuť to srdiečko . Kontrola o 2 týždne , a Uvidíme čo ďalej 😃 šla som na kontrolu o týždeň skôr keďže včera som mala spinenie s kvapkami krvi , tak som sa zľakla a hneď jasne s na pohotovosť. Nakoniec je to asi roztahujuca sa maternica , ale duphaston a vitamíny už mám čiže snáď už nič nevystraši. Ty si ako na tom ? 🙂

bobalik333
autor
7. nov 2019

@bimbina Jeeej tak som rada že ste v poriadku a už srdiečko počuť teším sa s tebou ☺️ tak mňa to čaká až zajtra nekonečné 2 týždne to sú ale bojím sa že čo mi povie veľmi . Dúfam že tiež už bude tam aktivita srdiečka počuť a že pekné bude rásť ☺️ Ja by som mala byt zajtra v 7+ 6 týždni tak som zvedavá čo to bude naozaj tak . Budem písať zajtra ako som dopadla 😊

bimbina
7. nov 2019

@bobalik333 jasne určite pis ako to dopadne 🙂 držím prsty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre