Už 6. deň rovnako silná čiara na ovulačnom teste?

bobalik333
9. okt 2019

Ahojte baby som tu prvý krát a potrebujem pomôcť .
Som po zamlknutom potrate a následne kyretazi, po 4 týždni som dostala prvú mrsku . No a lekárka mi povedala že už aj po prvej morské sa môžme pokúšať ďalej . Začala som si robiť Ovulačne testy a už 6 deň mám silnú čiarku takú asi ako testovaciu . Neviete poradiť máte podobnú skúsenosť neviem čo to znamená . Vopred ďakujem za odpovede ☺️

bobalik333
autor
8. nov 2019

@bimbina Ahojik takze aj ja som v 7 týždni už aj do knižky mi to napísala síce podľa ultrazvuku som 6+2 ☺️ no a má 0,56 CM . Kontrolu má až o 4 týždne to je pre mna dlhá doba snad bude do vtedy všetko okik 😊

nanynka76
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nanynka76
8. nov 2019

@bobalik33 určite bude všetko v poriadku👏😘

bobalik333
autor
8. nov 2019

@nanynka76 Ďakujem tak snáď už toto tehltenstvo áno 😊

bimbina
8. nov 2019

@bobalik333 tak sme teda na tom rovnako 😂😀 Tak držím prsty . Ja knižku ešte nemám, asi až o dva týždne ju dostanem 😀 a tiež drobec mal 0,51 cm 😀

bobalik333
autor
8. nov 2019

@bimbina Ďakujem tak si budeme navzájom prsty drzatt aby bolo všetko ako má byt ☺️ ja by som tiež ju nemala ale ostala mi stará a povedala že bude do nej písať . Už aj výsledky boli nalepené v knižke všetko mám ok a nabudúce jej musím povedať že aké testy chceme dať si robiť .

janik1973
10. nov 2019

@mamelka ja mam dostat o 8 dni ale sme isli na plno sme mali 3:11 2019 vecer okolo 19 hod pohlavny styk na plno kazdy den tri dni sme maly a dnes sme maly zas 10:11 poobede sme isli na plno kedy mozem urobit test

bimbina
10. nov 2019

@janik1973 v deň vynechanej menštruácie 🙂 sa odporúča

janik1973
10. nov 2019

@bimbina dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre