V akom najvyššom veku ste otehotneli ?

majkabr
30. jan 2020

Ahojte babenky chcem sa spýtať v akom najvyššom veku sa Vám podarilo otehotnieť a donosiť zdrave dieťa????

77daniela77
15. sep 2021

Prosim vas,co to je DV?

rachel36a
15. sep 2021

@silviaeli z kazdeho tehu sa mozu narodit takto chore deti, bez ohladu na to ako boli pocate

silviaeli
18. sep 2021

@77daniela77 darované vajicka

silviaeli
18. sep 2021

@daom to je mi ľúto 😥a kolko si mala rokov keď mamka zomrela?

77daniela77
18. sep 2021

@silviaeli Dakujem.

daom
18. sep 2021

@silviaeli dakujem, zial zivot vie byt kruty, tazko sa mi na to spomina, kedze som ju este aj nasla ako zomiera 😭, naozaj neprajem nikomu. Bolo to pred tromi rokmi, takze 36. Teraz skoro v 39 som znovu tehotna, o dva mesiace rodim.

silviaeli
18. sep 2021

@daom ja Vam verim😥zelam Vam aj dieťatku vela zdravia 🥰..ja mam 42 a veľmi uvazujem o bábätku, len vek má už brzdí.

daom
20. sep 2021

@silviaeli dakujem velmi pekne. No rozhodnutie je na vas, ja mam vo svojom okoli dve mamicky 41r, co porodili teraz v aprili krasne zdrave deticky. Akokolvek sa rozhodnete, budem drzat palce😊

kali23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
calieen
3. jan 2022

@majkabr ja som mala v októbri 50 a vyšiel mi pozitívny test. Mám ísť 13.1. k mojej gynekologičke na preventívnu prehliadku, tak asi bude v šoku

fineta
4. jan 2022

@calieen nech ste zdraví a tehotenstvo prejde hladko. 😊

77daniela77
4. jan 2022

@calieen Drz sa,nech ste zdravi a vsetko je ako ma byt❤️

calieen
5. jan 2022

@77daniela77 ďakujem krásne...modlim sa za to

calieen
5. jan 2022

@fineta Ďakujem krásne

fineta
5. jan 2022

@calieen dajte vedieť občas co a ako, prišli ste mi na um počas dňa.. 😇

kvetinka75
5. jan 2022

@rebellefleur ja si mylsím, že tí 50tnici sú aktívni preto, že mali deti v skoršom veku a neskôr si užívali kľud. Nič ich ,,nevycucávalo,,. Ale keby mala žena dieťa napr. v 45ke, ktoré sa v noci stále budí, cez deň nespí, je náročné, tak určite v 50ke nebude mať toľko energie ako žena, ktorá má dospelé deti a pár rokov sa venuje len tomu, čo ona chce, v noci si pospí a nemusí k nikomu vstávať. Mám tiež kopu kamarátiek ktoré mali deti 38-40 r. Teraz všetci okolo 50ky. Každý jeden mi povie, že už to nie je ako zamladi. Jednoducho tá energia chýba. A to sme aktívne chodili s deťmi na výlety, turistiku, lyžovačky. Teraz že vládzu tak polovicu z toho. Susedu mám 54 ročnú má 7 ročného chlapca. veľmi slušný, vychovaný ale stále sú doma. max. idú do parku, k rodičom. V lete na dovolenku. Povedala mi otvorene, že nedokážu tak aktívne žiť ako napr. jej oveľa mladšia sesternica. Takže tiež si myslím, že vek robí svoje

kvetinka75
5. jan 2022

@maciatkolulu predstav si, že dá sa aj z jednej návštevy zistiť, aké to dieťa je ako žije.

rebellefleur
5. jan 2022

@kvetinka75 - ved samozrejme, vek a "sily" v danom veku neobabres nijak proste. My sme mali vtedy strašnú smolu aj v tom, že na návštevu sme šli síce v lete, oni mali barak s bazénom, avšak počasie sa tak zopsulo, že cele dni lialo a ochladilo sa až tak, že v bundach prechodných sme tam šli a ostali sme "uväznení" v baraku, kde síce bolo dieťa, ale deň tam mal pre mňa min 48 hodín. A áno, bola to síce len jedna 4,ci 5 dňová návšteva, ale tam presne mal možnosť človek vidieť ako bolo to ich dieťa vychovane, resp naučené byť celé dni same aby mali rodičia svoj kľud.

77daniela77
5. jan 2022

@calieen 🍀

zafir01
5. jan 2022

@predajmamina moja mama si po 3 deťoch dáka pod viazať vaječníky. O 20 rokov neskôr v jej 45 tích zistila, že je tehotna s milencom. Teda síce sa rozviedla s otcom, no bábätko si nenechala.... Myslím, že ak by znovu nepostúpila zákrok, ešte by do 50tky v pohode mohla otehotnieť. Každá má tie hormóny a vajíčka inak.

silviaeli
5. jan 2022

@calieen 😍🍀

ksulka
5. jan 2022

@kvetinka75 to, ze si to ty myslis, neznamena, ze to tak aj je 😉

calieen
6. jan 2022

@fineta samozrejme, že dam. Už asi nejdem špekulovať, u gynekologicky v stredu 13. sa ukáže. Ale cítim sa ako vyxmykany citron a to som spala 10 hodin

calieen
6. jan 2022

@77daniela77 ♥️🙏. Ak to je pravda, modlím sa, aby bolo všetko v poriadku.

fineta
6. jan 2022

@calieen je to zaberak, ale vysledok stoji za to.

77daniela77
6. jan 2022

@calieen Velmi ti drzim palce nech ti to vyjde,nech si s miminkom zdrava a šťastná❤️🍀

kvetinka75
6. jan 2022

@ksulka kazdy si moze povedat svoj nazor.

gretuska77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marta_zkarlovky
31. aug 2022

Ja som si práve našla pozitívny test...2 mesiace pred 46. narodeninami 🙂 Až teraz mám správneho partnera a podarilo sa to prirodzene po 2 rokoch snahy. Pomohol zrejme aj letrozol a úprava stravy, po ktorej výrazne klesli protilátky proti štítnej žľaze. Uvidíme, ako to pôjde ďalej, no chcela by som všetky dámy povzbudiť. Ja si myslím, že sa nedá zovšeobecňovať, každý má iný životný príbeh a aj iné danosti organizmu. Držím palce všetkým.

dasakamajko
7. feb 2023

@marta_zkarlovky ahoj čítam tvoj príbeh ,zo ❤️gratulujem ja už mám niekedy dni keď si myslím že už sa to nepodarí mám 41 tak verím že aj na mňa sa usmeje šťastie čítam tu že aj staršie majú detičky❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre