V júni 2014 nám to musí výjsť

nair
28. máj 2014

Ahojte, my sa snažíme už trištvrte roka, v júni nám to už musí vyjsť! Poďme spolu myslieť pozitívne 🙂

zelka13
6. júl 2014

no super tak ti držím veľmi palce, nech to výjde. my ideme v stredu do toho Heliosu, tak som zvedavá, ako čo tam bude, tak sa nato už psychicky pripravujem 🙂

johanna
6. júl 2014

My druhé IUI a dnes 13 DPO a asi zase nič ☹ Okrem pichania v podbrušku a spavosti, nič, asi je to stratené. Viem že toto spôsobuje aj utrogestan. Po 3 potratoch nasadený fraxík a aj tak nič ☹

mifko
6. júl 2014

negat:( a mrcha nikde, co mam robit v utorok cedstujem do bulharska na 2 tyzdne

safirko
6. júl 2014

@mifko ta mrcha nas skusa.... Ja tiez stale nic, pockam , ked zajtra nic, tak skusim znova test...

yanni
7. júl 2014

@mifko
@safirko cafte. Tak mna kramy skusaju tiez. Ale pravidelne ako vzdy. takze unas jun zase neuspesny. teraz nech rychlo skoncia jahodky a ide sa do dalsieho kola. Ale uz ma to nebavi. Som z toho totalne na nervy.

safirko
7. júl 2014

@yanni poznam tie nervy, ja zatial nic, ale to asi z tych nervov co mam. dnes skusim zase test....

yanni
7. júl 2014

@safirko tak ja zase jedno ake mam nervy, aky stres, ani dovolenka ani nijake zmeny pravidelnost mojich kramov nezmenia 😕

mifko
7. júl 2014

nic, stale nic. 6 den nic:( hrozne to cakanie

katkatonkova
8. júl 2014

Ahojky snazilky...chcem sa opytat...moze mi inofolic rozhadzat mrchu tak ze dosla sice normalne ale prvy den spinenie . jedna vlozka, druhy a treti den - 2 vlozky aj to len skoro malo krvy na vlozke ale viem ze isli take kusy zo mna do zachoda a stvrty den uz bez vlozky len sem tam spinenie....neviem ci ho mam vysadit alebo nie....prosim poradte mi...dakujem...

nyky23
8. júl 2014

@katkatonkova ja som to mala naposledy tiež vďaka inofolicu veľmi slabé.asi 4 dni. Inak to mávam aj 8 dní A oveľa silnejšie.

kwella
9. júl 2014

ahojte..tak teda 1. kontrola za nami...a fazuľka ma už 9mm..tak hadam bude všetko dobre do buducna...🙂 Aj vám prajem ,aby sa to podarilo...držim palčeky 🙂

tajkaaa
9. júl 2014

@kwella gratulujem 🙂 a kolky tt si bola na prvej kontrole? ja mam ist na sono v pondelok a neviem, ci bude nieco vidiet, kedze test bol pozitivny len minulu sobotu

kwella
9. júl 2014

@tajkaaa ..ahoj..ja som bola včera a podla plodu vyratala 6tt + 6

tajkaaa
9. júl 2014

@kwella tak to by som mala pockat aspon este dalsi tyzden 😒

kwella
9. júl 2014

@tajkaaa tak ja som chcela ešte pozdejšie isť nech je toho sona čo najmenej..ale potrebujem sledovat maternicu po prvom dieťatku a či nieje nabeh na dvojičky...🙂ale 5 týždnov som čakala v pohode aj bez kontroly..

tajkaaa
9. júl 2014

@kwella skusim predsa len ist v ten pondelok, nech som si aspon ista, ze je to tam, kde ma byt a prinajhorsom pockam dalsi tyzden 🙂

safirko
10. júl 2014

hmm, tak v juni neúspešne....:(

nair
autor
10. júl 2014

@safirko Hoď to za hlavu, už je tu júl a ide sa na to 😉

michala.s
10. júl 2014

Baby, mrcha meska druhy den, tak uvidime ci sa nam v juni nahodou nezadarilo. Na teste zatial nebolo nic vidno. Uvidime o tri dni, skusime dalsi testik spravit ak dovtedy ta mrcha nedorazi

blcha76
10. júl 2014

@korenka17 Ahoj. Ako sa darí a čo máš nové? Čo sono?

korenka17
11. júl 2014

@blcha76 ahoj moja,sono bolo v pondelok úúúžasnééé,srdiečko bilo ako zvon,už mám aj tehu odbery za sebou,všetko o.k.,15.7. kontrola.A ty ako,čo novéé???

blcha76
11. júl 2014

@korenka17 Jéééj, gratulujem 🙂 , to muselo byť krásne 🙂 🙂 🙂 ...
Ja zatiaľ nič nové, pretože stále len čakám na utz (22.7.). Som z toho trochu nervózna, lebo neviem čo sa deje alebo nedeje. Tak už to nejako tých 10 dní snáď vydržím 😉 ...
Drž sa, a daj potom vedieť 🙂 .

korenka17
12. júl 2014

@blcha76 ...dosť neskoro,ale vydrž,ja som dosť sledovaná,tak zato časté kontroly...podáme si info,opatruj saaa! 🙂

endzu
21. júl 2014

@leishmania tak moje tehotenstvo nedopadlo dobre, stredu ma caka čistenie... dg. Anembryomola :/

ckatka
21. júl 2014

no, po Inofolicu som vcera dostala mrchu na 25DC :( tak asi az v auguste uz, no

leishmania
21. júl 2014

@endzu to mi je luto :( hadam sa coskoro zadari so stastnym koncom

mifko
21. júl 2014

ja som uz zufala:( nervozna preco nam to nejde:(

yanni
21. júl 2014

@endzu to mi je luto. ☹

yanni
21. júl 2014

@mifko ani nam. Uz mam z toho depku ☹ 😠

endzu
21. júl 2014

@leishmania @yanni vdaka žienky, spracovavala som to cely vikend a tajne dúfala, ze dnes na kontrole sa mslicke objaví, zial nestalo sa a to som pm mala 21.5, tak ma dr poslala este do nemocky na kontrolne udg kde diagnózu potvrdili a objednali na prečistenie, vraj potom sa vie vrla parom zadarit, tak uvidíme...o mesiac máme svadbu, tak aspon nebudem mat cas na negatívne myšlienky :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre