V máji 2015 budeme tehu. Ideme na to

nicolettka2126
7. máj 2015

Ahojte kočky. Kedze tu este nie je snazilkovska tema konkrétne na MAJ tohto roku tak som ju teda zalozila.Budeme sa podporovat, drzat si palceky navzajom, pomahat a radiť si a spolocnymi silami to snad lahsie zvladneme k vysnivanej bunlinke v brusku 🙂
My sa s drahym snazime od marca tohto roku cize teraz to bude treti cyklus tak ako sa vravi do tretice vsetko dobreee 🙂 A este je aj máj lasky cas 🙂
Ja som dnes konkrétne 1.DC, cize snazenie bude asi az o cca 10dni, uvidime co ukazu ovu testiky.Objednavala som si ich tento mesiac aby som zistila kedy je ten den D kedze ani podla hlienu ani podla bolestí to neviem spozorovat 🙂
Tak sup sup pridajte sa ku mne, tesim sa na kazdu z vas 🙂

alexik11
7. máj 2015

Ahoj, my sa snažíme tiež od marca. 🙂 Veru, máj lásky čas, všetko kvitne,množí sa (okolo mňa hlavne kočíky a brušká 😀 ), tak dúfam, že toto bude mesiac M. 🙂
Ja som 6 DC, od minulého mesiaca pijeme s mužom Inofolic a Folandrol. Nakúpila som si prvý krát ovutesty, aj keď celkom viem odhadnúť deň D, ale povedala som si, že tento mesiac do toho ideme naplno. 😅
Samozrejme držím palce, dúfam, že aj my sa tento mesiac pridáme do gangu brušiek. 😀 🙂

evangelina0
7. máj 2015

Ahojte,pridavam sa aj ja,pevne verim,ze tento mesiac bude vitazny🙂my sa snazume uz od februara,ale v marci mi lekar zistil nabeh na pco,ale pevne verim,ze s pozitivnym myslenim,inofolicom a nadejou sa nam to podari 😀

nicolettka2126
autor
7. máj 2015

@alexik11 vitaj 🙂 Ze gang brusiek to je peckaaaa 😀 😀
Drzim velmi silno palceky nech sa zadari 🙂 A ktory DC mavas ovulki? A cykly mas ake dlhe-pravidelne ci ani nie? 🙂

nicolettka2126
autor
7. máj 2015

@evangelina0 ahoj vitaj vitaj 🙂
Presne ako pises, s pozitivnym myslenim to musi vyjst 🙂
Urcite to dame tento mesiac-musime 🙂
No my sa snazime od marca, ten bohuzial nevysiel, mozno sme skusali v nespravne dni a v aprili sme totalne presvihli akekolvek plodne dni takze teraz som ani neratala ze by mohlo nieco vyjst 🙂
Som rada ze uz dnes konecne ms dorazila, teraz uz bude den D kazdym dnom blizsie 🙂

mmoni89
7. máj 2015

Ahojtee, tak mi sme začali tento mesiac, budúci týžden má prijst MS a citim ze tento mesiac nič z toho nebude. Vôbec nič necítim čo by tomu naznačovalo, pri malom som to už vedela. No nič to, som moc náročná že na prvý krát nie? 🙂 ale držím palce nech vám to všetkým vyjde tento mesiac a sebe že teda ten ďalší 😉

alexik11
7. máj 2015

@nicolettka2126 Vieš čo, divím sa, ale antiku som vysadila na konci novembra a hneď mi nabehla aj ovulka, pri prvej som myslela, že umriem. 😅 Mávam teraz cykly okolo 32 dní, ovulku okolo 16 dňa, spoznám podľa hlienu a ťahania vo vaječníku. Chcem si to ale teraz overiť. Tie minulé mesiace sme to flákali, ale povedala som si, že dosť a chlapa na to pripravila. 😀 Susedke sa narodil synček, tak stále počujem, keď plače. Vyjdem von so psami a všade buď kočíky, alebo brušká, alebo kombo. 😝 Hráme s mužom rátanie kočíkov a tehotných, sa mi vždy smeje, že to už nie je možné, fakt 100 kočíkov na meter štvorcový. 😀
No a teraz s Inofolicom som mala 29 dní, mám o dosť slabšiu MS a skoro bez bolesti, tak uvidíme. 🙂 Musí sa nám všetkým podariť, baby! 🙂

alexik11
7. máj 2015

@nicolettka2126 A čo ty? 🙂 Teda čo vy všetky? 🙂

nicolettka2126
autor
7. máj 2015

@alexik11 ja som antiku vysadila este minuly rok na zaciatku augusta tusim a cyklus hned po vysadeni som mala 25dnovy tak som sa zlakla ze mi bude blbnut lebo vzdy som mala pekný 27.-28.dnovy 🙂
Ale potom uz druhy cyklus od vysadenia sa to pekne vratilo do starych koľají a teraz mavam tak na 27.den alebo 28.den ms.
Dnes som mala byt 27.DC ale rano prisla mrcha cize tento cyklus bol relativne kratky- 26.dnovy.
Preto som si aj objednala tie ovu testiky aby som zistila kedy tá ovu u mna vlastne je.Tak som zvedava co z toho bude 🙂

nicolettka2126
autor
7. máj 2015

@mmoni89 ja som tiez teraz vyslovenw cakala kedy pride MS lebo som vedela ze tehu urcite nebudem, nemala by som byt z coho kedze plodne dni sme siiirokym oblukom presvihli 😀
No tak ale uz pekne nabehla ms dneska tak uz sa blizi to ozajstne snazilkovanie 🙂
A drzim palceky urcite to vyjde 🙂 Musi, nam vsetkym 🙂

ivkanb
8. máj 2015

aj my s priateľom snažilkujeme 🙂 mešká mi to už 8 dní ale testy stále negatívne tak neviem 😖

radka0
8. máj 2015

ahojte,my sa snazime od decembra,zatial stale nic,ale tento mesiac sa to uz musi podarit,dcerka sa nam tiez podarila v maji...ja mavam nepravidelnu ms,raz 36dni,potom 32...,teraz mam 4.den ms.....mm som povedala ze tento mesiac hned po skonceni ms sa budeme snazit uplne naplno kazdy 2.den,.....ked sa nepodari,tak sa uz nebudeme snazit a pojdem do prace,chceli sme tak aby to bolo z materskej na matersku,Nelka bude mat vo februari 3roky....tento mesiac to musi vyjst 🙂

eri28
8. máj 2015

ajojte ja cakam necakam mrchu 11. maja cize uz som po ovu, akurat mi prestava chutit fajcit, stale spim a chodim casto cikat.Citim sa inac snad sa tento mesiac podarilo.V marci som mala kyretaz mimi mi umrelo v brusku v aprili potom mrchu a doktorka povedala, ze mozeme snazit.Netusim kedy som mala ovu a zase az tak vela sme nesnazili taky priemer tak uvidim co z toho bude.

zoy3
8. máj 2015

Baby viem ze sa to tu pise stokrat ale viete ma nasmerovat priamo na stranku kde ste zistovali csetko pred tehu?minuly mesoac som vysadila cize musim pockat aspon tri nech sa vyplavia hormony a kedze mam zdrav.probl.asi pobehat lekarov ze?

alexik11
8. máj 2015

@zoy3 Musím sa priznať, že ja som dokopy nič priamo nezisťovala. Dobrala som balenie antiky, 2 mesiace sme fungovali na prerušovanej, ani nie tak kvôli vyčisteniu organizmu, ale mali sme sa sťahovať a tak, čiže sme sa zhodli, že od februára/marca začneme. Žijem v zahraničí, keď som bola u lekára, tak ukurát mal dovolenku, takže tam pôjdem, až keď budem tehu. Samozrejme, že keď máš nejaké zdravotné problémy, tak si k svojmu skoč a popýtaj sa jeho čo a ako. 🙂
No a ako sme sa s mužom rozprávali o dieťatku, tak mi ponapadalo, čo všetko by som si mala pozrieť, ako je materská, práca, štúdium, pôrodné a úrady, lekárska starostlivosť, kvôli tomu, že som mimo, ako to vlastne všetko bude. Väčšinu vecí som ponachádzala tu na MK cez vyhľadávanie vo fóre, alebo hľadal ujo Google. 🙂 Ale podľa mňa sa nejako úplne špeciálne pripravovať netreba, všetko budem riešiť, keď to príde. 🙂 Akurát obaja jeme zdravšie, hýbeme sa, snažím sa nestresovať, začali sme s mužom užívať Inofolic a Folandrol a hlavne to chce byť pozitívna. 🙂

petrovas
8. máj 2015

Ahojte baby 🙂 som tu nová ,... A táto skupina mi "sadla" úplne ako uliata 🙂 nakoľko som nováčik , neviem čo všetko sa tu zvykne písať 🙂 ale skúsim tak v skratke ,.. Cca 24april som mala ovu ,.. A dnes akýsi "duch " na ceste 🙂 no uvidíme -neviem ,.. MS čakám teraz cez víkend 🙂 P.S držím Vám všetky palce , päste 🙂 👌👍👍

martinka_martinka
8. máj 2015

@petrovas ja to tam vidim 🙂 gratulujem 🙂

alexik11
8. máj 2015

@petrovas Je tam! 🙂 Gratulujem, už nech len zosilnieva. 🙂

ivca88
8. máj 2015

@petrovas je táááám,... ja som takých mala !!! 😉 zajtra skus rano znovu 🙂

petrovas
8. máj 2015

Tak ja tomu tiež verím 🙂 nakoľko už jedno mam neúspešne za sebou :-/ ani si neviete predstaviť tu radosť 🙂 P.S drahý nestihol otvoriť ani darček s topanockami a už vedel o čo ide 🙂 mam taký pocit, ze ten môj chlap ma asi šiesty zmysel 🙂 a inak -tento mesiac tu chcem vidieť👀 len samé takéto testy 👍👍😃😃

jlp
8. máj 2015

@petrovas no toto uz na ducha nevyzera ;) ... Podla mna jasne tehu... Gratulka

nicolettka2126
autor
8. máj 2015

@petrovas juuj no ty uz ani mrchu necakaj, ty uz si tehu babulka 🙂 Gratulujem z celeho srdiecka a prajem prijemne tehulkovanie 🙂 PS:poriadne tu roztrus tehu bacily 😉

ivca88
8. máj 2015

@petrovas tak veka zdravíčka prajem 🙂 pošlem vám tu aj moje 100% tehu testy ... aby ste si vedeli porovnať 🙂 i ked su po vacsine fotene uz uschnute 🙂

nicolettka2126
autor
8. máj 2015

@eri28 drzim velmi silno palceky aby mrcha nedosla a obisla ta minimalne 9mesacnym oblukom 🙂

petrovas
8. máj 2015

@nicolettka2126 k tym "ovu" testom - kľudne sa na ne môžeš 100% spoľahnúť ,.. Aspoň mne pomohli 🙂

nicolettka2126
autor
8. máj 2015

@petrovas super budem sa podla nich urcite riadit 🙂 A dufam ze vysledok bude taky isty ako u teba 🙂
A kedy ste sa snažili? V den ked vysiel pozitivny ovu testik alebo aj potom este?

petrovas
8. máj 2015

@nicolettka2126 vtedy a aj potom 🙂 nechcem tu naladiť zlu atmosféru 🙂 ale hneď na prvý mesiac snaženia 🙂 dúfam ma tu teraz za to neukrizujete 😃😃 a jasne - treba len veriť a myslieť pozitívne 🙂 a ak sa mi podarí dokotúľat do spálne , napíšem ti aké vitamíny som užívala na radu doktora 🙂 vraj lepšie ako klasická kyselina listová a stalo to do 3€ 🙂

nicolettka2126
autor
8. máj 2015

@petrovas no ja som uz zacala brat teraz kyselinu lostovu tak uvidime co to spravi, snad dopomoze aby sa vajko pekne uhniezdilo..A jasne ze ta tu nikto neukritizuje booze chran 🙂 Ved stastna to zena si ty a v dobrom zavidim 🙂 A este taka trochu osobnejsia otazka-dufam ze to nebude moc neslusne, ale chcem sa spytat aj si po keksiku chvilku lezala ci nie? Lebo ja som taka akoby som to povedala "akcna" v tomto a idem do sprchy..tak neviem ci tym nepokazim snazenie...ale zase nechcem moc tlacit na pilu aj ked uz by to fakt mohlo vyjst..

ivkanb
9. máj 2015

inak mám ešte otázku... aký je najcitlivejší test podľa vás??

steinarka
9. máj 2015

Baby, my sme sa snazili 4 roky, obaja sme boli uplne zdravi podla vysetreni. Pomohlo mi, ked som brala Inofolic tri tyzdne a tyzden pauza /tak by sa to malo robit pri vsetkych vitaminoch a bylinkach/.. plus som k inofolicu brala tento cyklus FEMI kvapky od valovica a na prvy sup sa zadarilo.. ak nechcete inofolic, skuste nosifol, je to vraj to iste, len sa mi zda, ze nosifol je lacnejsi... prajem vela stastia tento mesiac 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre