V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

nela00
30. dec 2009

zuzi tak potom to bábo chce?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
30. dec 2009

insolka to ja som prisla ku novemu gynekologovi lebo moj stary sa ku vsetkemu staval tak ze je este skoro no a prisla som k tomu novemu povedala som ze sa rok snazime a hned ma vysetril pobral krv do 8 skumaviek a dal lieky a povedal ze nech ide mm na spermiogram a mna potom poslal teda aj s nim na genetiku, potom som kazdy mesiac chodila na meranie folikulov

miriamka
30. dec 2009

Aj u nas bolo prve spermiogram...vtedy sa vylucila "chyba" u manzela a zacalo sa s riesenim mojho tela

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
30. dec 2009

zuzi to mam mrzi lebo viem ako sa asi citis, ked vies ze nie je rovnake citenie na oboch stranach... ale uvidis zmeni ho to casom urcite, mojho zmenilo to ked sa jeho sestre narodil syn a pritom moja sestra ma tiez male deti ale to ho nejako nelomcovalo az jeho krv zasiahla.. fakt sa otocil o 180 stupnov

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
30. dec 2009

čafte žienky, môžem sa k Vám pridať? Tiež som sa rozhodla, že budem v 2010 už tehuľka... 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
30. dec 2009

pozeram zuzi, že si z MT... 🙂

insolka
autor
30. dec 2009

remi ja som mala niečopodobne moja dr prestala ordinovat ale stale mi hovorila že som ešte mlada a dosla nova dr ktora je asi v mojom veku a ta ma hned odporučila do caru jednej kolegyni a odvtedy sa to vezie somnou 😅 ale som rada že ma niako posunula niakym smerom

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
30. dec 2009

priamo, priamo....v centre... 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
30. dec 2009

parada...to sme blízko seba... 🙂 ako dlho snažilkujete?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
30. dec 2009

no ja áno...mám 13-ročnú pubertiačku a osemročného nezbedníka... 🙂

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
30. dec 2009

ojojoj...neboj aj to bude...ešte si mladá, musíš myslieť pozitívne...

remeli
30. dec 2009

no dufajme ze to naozaj bude tento rok 🙂

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
30. dec 2009

jasné, že bude....budeme spolu chodiť kočíkovať uvidíš... 😉

insolka
autor
30. dec 2009

No musime veriit a hlavne sa nevzdavat 😉 vela vela vela optimizmu 😉

slavulilienka
30. dec 2009

presne tak insolka...musíme veriť, lebo keď prestaneme, nemá to význam.....ja momentálne za pár dní čakám mrchu , ale verím že hádam nás tento mesiac obíde....a ak nie...ide sa ďalej. 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
30. dec 2009

he he ja na mrchu cakam už od 18.10 no a stale nič a tehu niesom ☹ a zrovna teraz ked mam zacat brat lieky aby som isla na KET nikdy som tak na mrchu nacakala ako teraz cakam a na just nepride

lenkasop
30. dec 2009

Človek si odskočí a nevie sa dočítať.
Zuzi... a manželovi kamaráti nemajú deti, lebo aspoň o deťoch nehovoria?? Vieš, možno sa len tak pretvaruje a vnútorne hop to štve, možno sa bojí,že zistia nejaký problém u neho?
Slavu ..... vitaj

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
30. dec 2009

Ja ju čakám až 12.1,tak uvidíme, čo bude, necháme to na prírodu 😉

Teším sa na plodný rok 2010 😀

slavulilienka
30. dec 2009

insolka...tak to je fakt nemilé...ale neboj už keď príde, začneš brať liečky, pôjdeš na KET a hneď sa podarí... 😉 uvidíš.. 😉
zuzi...tak to máme spoločný termín...🙂 ja meriam BT aj značím do grafíku, tak uvidíme ako to bude pokračovať...ak chceš tak kuk..http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre