V roku 2010 nebudeme už len snažilkami a hotovo!

insolka
25. okt 2009

Ahojte som jedna s tých čo sa nevzdáva a stále aj po neúspechoch bojuje.Pridajú sa spolubojovníčky.. Možno toto je tá "plodná" téma 😀 😀 😀

lenkasop
30. dec 2009

Zuzi.... možno je v tom aj tá práca, bojí sa či by ste vyžili. Určite sa vám to podarí a ani nebudeš vedieť ako,možno už aj teraz 😉 Ja som pri prvej čakala MS, nič nenasvečovalo tehotenstvu a nakoniec namiesto MS bolo bábo 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
30. dec 2009

zuzi ..prečo mne sa celkom pozdáva...nevypadá zle...pod čiaru nejdeš, tak zatial neháďž flintu do žita... 😉 akurát neviem čo znamená tá jedna bodočka toho 27 čo Ti tam vykreslilo... 😕

insolka
autor
30. dec 2009

slavi no treba ma zacarovat ved ked budem mat drobcov u seba tak budem asik stale tu lebo budem PN 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
30. dec 2009

insolka..neboj to je to najmenej....tu sa Ti budeme venovať neboj... 😉
zuzi..ahááá, už chápem...aj mne sa to občas stane..., ale tento mesiac som poctivo nastavovala budík...
babuľky idem ja už hajať...včerajšiu noc som toho moc nenaspala, akosi sa mi nedalo...tak hádam dnes to bude lepšie...
zajtra Vám prajem krásneho Silvestra a ak sa mi tu nepodarí dostať, tak aj všetko dobré v novom roku, aby z nás snažiliek boli samé tehuľky... 🙂

insolka
autor
30. dec 2009

Slavi dobru noc a aj tebe pekneho sylvestra 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasop
30. dec 2009

No už asi ste všetky mimo. Tak vám želám super silvester a úspešný nový rok,v ktorom už nebudeme snažilky
😀
Odchádzam zajtra mimo netu,ozvem sa keď sa vrátim, dúfam,že sa potom dočítam 😀 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
31. dec 2009

Čaf Zuzu...tak ako si sa vyspala? U mňa to bolo o niečo lepšie, ale som sa aj tak hádzala ako vrece..nevedela som si nájsť polohu... 😒

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
31. dec 2009

no sa nám to kráti, tak sme asi nervné ako to zas tento mesiac dopadne... ☹ a čo Ťa bolí hlava, keď ideš dať ibiho? Nepapaj liečiky...musíš veľa piť a ísť na čerstvý vzduch...

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
31. dec 2009

juj tak to je nepríjemné, ale môžeš byť kľudne tehu, keď máš nadchu, ja som to mala celý čas, keď som čakala Rebču...zmena hormónov...No ja idem zbúchať rýchlo nejaké len rizotko a už sa mi chladia zemiačky na balkóne, rezníky mám naložené v paci, pôjdem vybrať kapustičku a tak....no dosť ma toho čaká ešte....a to ideme za cca 2hoďky na pohreb do ZA....strýkovi zomrela maminka...tak sa ideme rozlúčiť.. ☹

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavulilienka
31. dec 2009

šikula, šikula....🙂 tak idem ja zlatik, bo nestiham....tak oslávte krásne Silviho a všetko dobré v Novom roku...🙂pa

insolka
autor
31. dec 2009

KOCKY PEKNY SILVESTER A STASTNY NOVY ROK A PRE NAS SUPERSTASTNY..... 😉 A SUPERUSPESNY 😉

remeli
31. dec 2009

Tiez prajem všetko dobre do noveho roku a musi byt už uspešnšjší ako tento 🙂

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
31. dec 2009

teraz som citala v teme priznaky, ze jedna holka tam pisala, ze jediny priznak mala elektrizujuce vlasy teraz je v prvom trime. no a mne dva tyz. tak lietaju vlasy po hlave v zivote mi neelektrizovali a teraz ano tak uz neviem co si mam mysliet

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
31. dec 2009

zuzi no ved som z toho zostala v soku, to som este nepocula ale pozri si temu priznaky a je to tam 🙂 a nahoda, ze mi prave teraz elektrizuju a inak rano som mala teplotu poklesnutu a ms nikde - mne ten cyklus akosi nefunguje 😒

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remeli
31. dec 2009

tak drzim palce nechcem zarieknut ale vyzera to nadejne... 🙂

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
insolka
autor
1. jan 2010

Ahojte 😉

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre