Včelia materská kašička na podporu otehotnenia

1. nov 2021

Ahojte, máte niektorá skúsenosti so včeliou materskou kašičkou na podporu otehotnenia? Objednala som si kapsule Bee Well Bee Fertile. Mávam anovulačné cykly.
Za všetky skúsenosti vám ďakujem ❤

megan777
13. máj 2022

@kulumulu123 a ktoru ste papala prosím

nikaha
4. jún 2022

@kulumulu123
Ahoj, viem, ze tato tema je uz rok stara, ale aku presne matersku kasicku a ako dlho si ju uzivala a ak aj nieco ine si k tomu uzivala napis prosim co konkretne. Ja mam 42r a vysoke cytokyny amh mam cca take ako ty . Dakujem za skoru odpoved, velmi mi to pomoze.

megan777
4. jún 2022

@nikaha ahoj co su to cytokyny

nikaha
4. jún 2022

@megan777
Zvysene zapalove hodnoty v tele...

megan777
4. jún 2022

@nikaha aha ďakujem

kulumulu123
4. jún 2022

@nikaha ahoj ja som mala taku susenu v tobolkach bio mater kasicka brala som 3x denne 1, alchymelkovu tinkturu 3x20kvap, q10, selen ak nie si alergicka na orechy tak para orechy maju super mega davku pozor na predavkovanie ja osobne som mala 3-5ks denne, veeeela prirodneho vit c napr rakytnik cerstve bobule 5-6ks denne ja som mala zo zahrady neviem ci a kde kupis v obchode, aroniova stava mega antioxidant kupovala som v starom otcovi pila som cca kazdy druhy az greti den 1 flasku (je to hnusne horko trpke ale co by som neurobila pre uspesne tehu po case sa da na to zvyknut)... Osobne som sa snazila cokolvek sa da nahradit prirodnou formou a nepchat do seba kopu tabletiek... Tiez kyselinu liszovu ale tu podla toho ako som si spomenula urcite nie kazdy den mala som od jamiensona je to dost silna davka takze denne ani netreba... Co sa tyka tych zvysenych cykotinov ti neviem poradit skus nieco poguglit resp sa poradit s dr... ✊✊✊✊✊✊✊

kulumulu123
5. jún 2022

@nikaha presne tuto som mala

nikaha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikaha
5. jún 2022

@kulumulu123
Dakujem velmi pekne . A po ak dlhom case snazenia ti to vyslo? Ja uz mam totiz 42r

kulumulu123
5. jún 2022

@nikaha ja som mala 41 ked som rodila... Snazili sme sa najprv veeeeelmi dlho mali sme neuspesne ivf, potom ked som pridala alchymelku tak na 2x som mala kolaje ako vysite 😊

nikaha
6. jún 2022

@kulumulu123 no ja som brala minuly rok inofolic, jedno ivf pred rokom neuspesne, potom mi zistili cytokiny zvysene, brala som igampliu a medrol, minuly mesiac sa mi to konecne podarilo, ale hned vo 4tt prislo krvacanie a bolo po potom. Kupila som si teraz tu kasicku tak ifem vuskusat a difam, ze aj ja sa dockam stastneho konca, lebo uz s zufala

nikaha
9. jún 2022

@kulumulu123 gratulujem...aj ja by som velmi chcela

vazky_a_motyle
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danika13
30. júl 2022

Ahojte, vedeli by ste mi poradit ohladom tabletiek (vcelia materska kasicka), kedy je ich vhodne uzivat, ci zacat v hociktory den cyklu alebo v presne vymedzenom case. Dakujem.

vazky_a_motyle
30. júl 2022

@danika13 ahoj, citala som ze brat 3 tyzdne a pocas menstruacie si spravit pauzu. Ja uzivam tie bee well fertile.

danika13
31. júl 2022

@vazky_a_motyle a ako dlho to uz beries? Dakujem

vazky_a_motyle
31. júl 2022

@danika13 asi 2.tyzden.

matusa_153
31. júl 2022

@danika13 ja som ich užívala stále bez pauzi. Mám pcos a cykly dlhé 60dnove cca. Začala som och užívať prvý cyklus 63dc a ten další 37dc. Ale potom som ich prestala užívať koli tomu že som sa na všetko už vykašľala. Ľutujem že som s tým sekla lebo dr chcela nech začnem zas užívať dupaston tak som vynechala be well be fertile kapsule. Možno by mi to ozaj upravilo cykly keby pokračujem

danika13
2. aug 2022

@matusa_153 a myslis, ze je vhodne popri tom pit aj alchemilkovy caj? Ci len jedno z toho? Dakujem.

matusa_153
2. aug 2022

@danika13 to netuším, ja som si objednala alchemilku ale v tabletkách a dnes som ju začala užívať od 2dc a tiež mi ostala jedna a pól krabicky be well be fertile tak som si dala aj to s tým. Podľa mna sa to môže spolu

jankohanka
31. okt 2022

Prosím vás koľko si dávate a daávate ju pod jazyk alebo ako

butterfly333
31. okt 2022

@jankohanka ja si dám ti jednu lyžičku čo je k tomu pod jazyk potom to zajem medom

evinajj
10. nov 2022

Ahojte 🙂 mate nejake novinky ohladom pouzivania kasicky ? Ja som ju vcera dostala od kamosky ktorej zabrala ani nie po mesiaci uzivania...my sa snazime 3 roky s tym ze ziadny problem sa nenasiel(iba malickosti)...som cerstvo po IUI tak som sama zvedava. Tu kasicku mam Bee well fertile.

megan777
10. nov 2022

@evinajj ahoj mne vyslo IUI na prvy pokus,5rokov sa nam nedarilo a po 40ke nam vyslo na prvy sup a to doktor neveril,ze to vide ze nam dava 2%v mojom veku.Ze mame ist na IVF nie na IUI ze pochybuje a dnes mam 3,5rocneho chlapceka

evinajj
10. nov 2022

@megan777 ja mam 27, manzel 35...boli sme aj na IVF a nebolo ziadne embryo...teraz sme pri druhej IUI...co sa tyka vysetreni tak mam za sebou vsetko mozne a diagnoza ziadna. Je ale super, ze vam to vyslo 🙂

megan777
10. nov 2022

@evinajj aha vy ste druha IUI drzim silno palce aj ste brala clostilvegit a pichli pregnyl

evinajj
11. nov 2022

@megan777 brala som letrozol + injekcia ovitrelle a este budem brat duphaston

michaelamims
9. dec 2022

Dievčatá chcem sa opýtať beriete tu materskú kašičku aj v tehotentve ? Ja mam bio metersku taky prasok v kapsulkach a všade pise ze sa odpruca brat v tehotenstve no nasla som aj jednu taku stranku kde sa pise ze neodporuca som stoho debil neviem ci ju brat alebo nebrat som len v 3tt ale beriem ju dalej... neviete poradit dakujem?? 🙏🏼🙏🏼🙏🏼😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre