Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Verím, že druhý pokus bude úspešný

vierussa
28. jan 2013

a ide sa na druhy,dufam ze nie pokus,ale otehotnenie.uz ma ide slak trafit.som zmetena,vsetko mozne sa mi premeta hlavou-ci to vide,ked nevide ze sa opijem,zjem lieky aby som spala.uz mi s toho sibe.neviem co mam robit.uz aj rozmyslam nad tym ze sa rozidem s priatelom,aby aspon on mal moznos mat dieta.on by bol skvely tato.velmi ho milujem a tak musi sa to podarit.chcem len jeho.takze od 5.2. budeme rodicia. 🙂

gubcikova
28. jan 2013

???????????????

cerez
28. jan 2013

Ešte raz, prosím???????????????????? 😅

gubcikova
28. jan 2013

@cerez tiež nechápeš?

zuzulica
28. jan 2013

@vierussa tiež nechápem...

cerez
28. jan 2013

@gubcikova Ani ja nechápem! Čítala som to 3x a neviem z toho nič. 😀

janie80
28. jan 2013

😕 😕 😕 😕 😕 😅

renata5
28. jan 2013

@vierussa ty si si uz dala asi za jedon coooo ty jedna 😀 😀 😀 😀

zigy
28. jan 2013

Asi sa už stihla opiť 😉

gubcikova
28. jan 2013

@cerez 😅
@vierussa 1,bola si tehotná a prišla si o bábo?
2,máš už dieťa a snažíte sa o druhé?
3,ako dlho sa snažíte?
4,akože 5.2 sa budete snažiť?
5,alebo 5.2 už budeš rodiť?

a najhlavnejšia otázka koľko máš rokov a čo si popila?

cerez
28. jan 2013

@gubcikova Ja pomaly neviem či zajtra prežijem ďalší deň a ona vie na 100%, že 5.2. budú rodičia. 😀

fabant
28. jan 2013

@vierussa podla mna ak mas taketo sklony, najprv si vyries podstatu problemu a potom planuj babo...tie hormony v tehotenstve to mozu este viac zhorsit.... 😕

zigy
28. jan 2013

Ak ide na otehotnenie,tak asi ťažko bude za 8 dní rodiť.To by nezvládol ani Chuck Noris,teda ten možno áno 😀 😀 😀

gubcikova
28. jan 2013

@cerez a ty nevieš že ja som dneska robila všetkým čo mali otázku či môžu byť tehotné vešticu a všetky sú 😀

cerez
28. jan 2013

@gubcikova Tiež som sa zapájala do diskusie. Poslala som ich na gyndu.

gubcikova
28. jan 2013

@zigy a vidíš teraz mi to tak trklo ale ktorý rok zabudla napísať

bralilienka
28. jan 2013

@gubcikova mne nevešti prosím 🙂)))

gubcikova
28. jan 2013

@cerez prečo ich posielaš na gyndu,ved oni sú podľa mojej gule v tom 😀

hedka17
28. jan 2013

Urcite sme pochopili co tym autor myslel 😀

zigy
28. jan 2013

@gubcikova a povedala ti tá guľa že bude prenášať? 😀

cerez
28. jan 2013

@gubcikova Ok. Zajtra bude ďalší poradovník. Takže vylešti guľu, zajtra sa ide na to! 😀

gubcikova
28. jan 2013

@zigy no ju som dnes ešte neveštila 😔

lerinka
28. jan 2013

ak som pochopila spravne 5.2.ides na umele oplodnenie? A vies ze druhe ak nevyjde nie je to este k zufaniu a ak vyjde ako pises a vsugerovavas si, bude to super! Nezufaj a nechaj to na partnerovi, niekedy dobre padne sa polutovat, ale uz hlavu hore isto mu za to stojis...vies co by ine dali za skveleho tata, takeho sa nevzdavaj 🙂
@vierussa rano bude lepsie 🙂

gubcikova
28. jan 2013

@cerez a počkaj na piatok 😀 😀 😀 😀 ale sa čudujem že to neni dnešná registrácia 😕

gubcikova
28. jan 2013

@lerinka jááj už som pochopila čo tým básnik myslel dakujem

cerez
28. jan 2013

@gubcikova To by už chcelo za poplatok.

lerinka
28. jan 2013

@gubcikova 🙂 vsak basnici su v roznom stupni rozpolozenia a pochopitelnosti, niekedy presne tak plodim slova jedno cez druhe a ako tu citam musi to byt dobry zaberak na psychiku...
Bodaj by to vyslo.

vierussa
autor
28. jan 2013

@renata5 nie ja ani nepijem.skoro vobec.na novy rok som sa pokusila ale nevyslo to.opyta som bola asi raz v zivote.to bolo asi v 20.

renata5
28. jan 2013

@vierussa aj ja som bola iba raz s dvoch stamprlikov si predstav ze hruska a ogrcala som vsetkych mala som 24rokov a prvy krat som pila tvrde 😀 😀

zelenagw
24. mar 2013

@gubcikova a co ti hovori gula na mna??? 😕 lebo som pomaly ale isto zufala dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli